Detail ankety


Ankety

Srazy podzim-zima-jaro 4 návrhů 5 hlasů

Srazová sezóna MC už pomaličku končí a ve výhledu je jen pár malinkých akcí. A tak navrhněte, jestli by jste si dali nějaký srázek i v průběhu podzimu a zimy (někde v hotýlku), pokud ano tak navrhněte měsíc konání. Nebo snad ho spojit s Mikulášem, vánocemi, silvestrem, či velikonocemi?


Autor:  RadoMiláček
   
Typ hlasování     Anonymní
Povolit účast uživatelů registrovaných až po založení ankety     Ano
Založení ankety     2007-09-03 15:29:11
Hlasování skončilo.

Únor?!? 40% (2 hlasů)
Autor návrhu:  Diakon

Já bych to viděl na nějaký srázek začátkem února, či koncem ledna - mohlo by to být někde na horách aby se dalo zalyžovat, či zajezdit na snb. Auta by tam ani být nemusela, vždyť komu se chce tahat svého mazlíčka do takového počasí. O Vánocích a Silvestru mi to přijde jako blbost - to chce každý být doma s rodinou a na nějaký MC se vykašle, i když je to třeba taky jeho druhá rodina. A Duben květen?!? To je na stanování ještě moc zima, je hnusné počasí a nedá se nic dělat jako třeba v zimě. Červen je pak Orlík a srpen září zase Morava a to by myslím jako klubové srazy i stačilo - tedy než se to pořádně rozjede a budou jezdit houfy lidí Toť můj názor.

Jarní sraz 20% (1 hlasů)
Autor návrhu:  zhortom

Já bych navrhoval, aby se udělal nějaký srázek v jarním odbobí (duben-květen), protože do Orlíku (červen) je času dost a Moravská pohoda je zase až v srpnu-září. Tudíž ještě ten jeden "tradiční" srázek by to chtělo. A jinak na jaře všechno kvete a probouzí se příroda ...

Prosinec 20% (1 hlasů)
Autor návrhu:  Michal-Night

Já bych navrhoval datum kolem vánoc - buď těsně PŘED nebo PO.

  • hodně lidí si bere v práci volno a bylo by to takové zpříjemění před-a vánočního šílenství.

Web http://michal-night.blog.cz/

sraz na silvestra 20% (1 hlasů)
Autor návrhu:  xsimirx

Ja si myslím že není lepší příležitost v roce na sraz než na silvestra,ja taky nerad jezdím autem v zimě můžu ho klidně nechat doma ,pořad slyším je to hlavně o lidech tak se ukažte.