Detail ankety
Jaké články byste na klubu uvítali? 10 hlasů

Docházejí mi nápady. Jsme tu pro vás a nyní v posilněném stavu. Otázka zní: Jaký článek nebo články by jste uvítali na našem klubu?

Nyní otevírám anketu kde se můžete návrhem vyjádřit o jaký článek nebo články máte zájem a ten zkusíme dát dohromady v co největší kvalitě.

Pravidla jsou jednoduchá.

  • Článek (návrh) musí být ztotožněn k tématu aut (návrhy typu jak se vaří guláš okamžitě mažu)
  • Návrh musí být napsán srozumitelně a dle pravidel klubu

Po ukončení vkládání příspěvků následuje hlasování. První tři návrhy s největším počtem hlasů budou realizovány


Přidat
Spíše ano
Spíše ne
Ano
Ne
Přidat
Ano
Ne

Rozcestník
7x
70%
Hlasuj !

Již kdysi mě napadlo napsat rozcestník pro nové i stávající uživatele kteří nedokáží pracovat s tak jednoduchým systémem jako je náš klub. Bohužel jsou mezi námi i tací kteří neumí s počítačem či neumí psát na klávesnici.

Pro tyto případy bych navrhoval rozcestník kdy bude rozdělen podle nejčastějších modelů a také nejčastějších závad. Již jeden takový neaktualizovaný rozcestník máme ale nikdo jej nepoužívá. Osobně bych na to potřeboval cca dva dobrovolníky kteří by mi s tím pomohli.

Jste pro?

Děkuji uživateli "BUMERANK" za oživení tohoto nápadu.

Základní rozborky (seriál)
2x
20%
Hlasuj !

(sborky nejsou většinou třeba)

Třeba kvůli rádiu (středový panel), světlům (žárovkám) - vnitřním, vnějším, čalounění dveří atd. Možná i s přesahem na brzdy, nápravy apod.

Aby člověk nemusel tápat, kde jsou packy které něco drží a při jejich hledání si něco neponičil třeba, navíc jsou to neustále omílané věci a nebylo by potřeba je pak hledat ve vláknech, ale bylo by to vypíchnuté a na očích.

(příznám se, tyto návody jsem vždy hledal na anglických forech, takže jsem zde kouknul jen letmo na články a našel zrovna tu rozborku na dveře jenom (GG), u toho středového panelu by se dalo čerpat třeba z vlákna pro "usb/line out" (GG))

Dalo by se to pak vypíchnout u každé kategorie Fóra, ke které by se návod vztahoval.

Generální oprava nápravy
1x
10%
Hlasuj !

Osobně jsem pro článek s tématem "generální oprava nápravy" a třeba i její výměny. Jak jistě spousta lidí ví, u Mazdy to není zase takový problém a bylo by dobré se o to podělit s ostatními.

Koupě ojetého vozu
Hlasuj !

Na jaké věci si dát pozor při koupi ojetého vozu, co kontrolovat, kde si ověřit stav km(placené i neplacené možnosti)

Pneumatiky a AL disky
Hlasuj !

určitě je to dost horké téma.. zimní&letní.... Barumka vyrábí po všech čertech a pak ty kola stojí za renaulta. ( každý má jiný rozměr a jinak jezdí) byl by to takový nezávazný článek fórum....

No a AL disky jaké je kvalita a značky a popřípadě i nějaké komentáře ať je tam více názorů....

Údržba
Hlasuj !

Mělo by se jednat o údržbu ( základ) na co si nejvíce dát pozor (olej, kapalina v chladiči......) určitě ůdržba před zimou a po zimě v létě....

Spotřeba
Hlasuj !

Základní rady jak jezdit a co dodržovat pro nižší/normální spotřebu paliva.

Co si může šikovný uživatel vyladit?
Hlasuj !

Další co mě napadá je, že bychom mohli dát dohromady nějaké ty informace ohledně nějakého toho jednoduchého ladění a úpravy interiéru či motorového prostoru. Není tím myšleno výměna sedaček za závodní skořepiny ale spíše jak se dostat k místům která chceme vyčistit, jak se dostat do útrob auta a jak třeba vyčistit prostor kolem motoru, vyleštit hliníkové díly... Toto bych viděl spíše jako velký MEGA-článek. Rozhodnutí je na vás.


Hlasování Veřejné
Nováčci Ano (Povolit účast uživatelů registrovaných až po založení ankety)
Autor: Magnetto 2016-10-29 11:10:50

Diskuze ve Fóru Nové téma


Další ankety