Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Závada-záhada

4 let, 8 měsíců

Zdravím.přítelkyně si koupila Demio,rok vše ok,ale pak nastal problém.Motor začal cukat, teď při sešlápnutí plyn.pedálu padají otáčky,má to tendenci "chcípnout",netáhne,nejede.Po uvolnění pedálu otáčky vyletí nahoru a pak se normálně ustálí.Při volnoběhu motor klidně "přede". Mechanik nad tím kroutí hlavou,že to ještě neviděl,neví co s tím,do zn.servisu to je ale 120 km a to tam prostě nedojede.Nějaká rada,jakákoli,už nje to zoufalý....:((

Model: Mazda Demio

Manuály: 1x Manuály uživatelské


Komentáře (1)

Přidat komentář


  MAX6, 4 let, 8 měsíců

Taková otázka. Co je to za motorizaci 1.3 nebo 1.5 a rok ?


Další otázky - Demio / Autoservis Vložit otázku

Demontáž rádia Zdravím, mám Demio rok výroby 1998 s původním rádiem (ještě na kazety). Nevíte prosím někdo jak toto rádio vyndat? Rád bych ho vyměnil za novější, ale nevím jak ho dostat ven. Čtyři dírky na takovéty páčky jako mají novější typy nikde nevidím, tak je zde použit asi jiný systém. Díky.

Výměna manžety a madla řadící páky Zdravím, jsem mladý kluk a mám "nové" autíčko Mazdu Demio I DW a chtěl bych si vyměnit madlo a manžetu u řadící páky... Boužel jsem nikde nenašel návod k tomuto specifickému vozu... Mohl by mi prosím někdo pomoct s výběrem a menší návod ? Moje představy: Manžeta: Madlo: