Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

V6 kabely od rozdělovače

2 let, 9 měsíců

Potřeboval bych vědet zapojení kabelů na svíčky od rozdělovače na Mazda V6 1.8, díky za radu

Model: Mazda MX-5 I NA

Manuály: 2x Manuály uživatelské, 23x Manuály servisní, 1x Katalogy a prospekty


Komentáře (1)

Přidat komentář


  Magnetto, 2 let, 9 měsíců

Když klekneš k levému blatníku (ten u řidiče) a budeš se dívat na bok motoru (na ten rozdělovač) tak je to takhle

Nahoře zleva doprava od chladiče ke kabině: 6 - 4 - 5

Dole zleva doprava od chladič ke kabině: 1 - 2 - 3

Tady je ještě navíc obrázek:

http://www.mazdaclub.cz/u...mages_category.php?id=477

[Bylo by dobré napsat o jaký motor jde a tím usnadnit pomocníků hledání Myslím tím kód motoru]


Další otázky - MX-5 / Autoservis Vložit otázku

Nejde tachometr Nejde tachometr na Mazdě MX5 NB r.v.2003,jedná se asi o vadné čidlo u převodovky.Kde se dá toto čidlo sehnat?Děkuji za odpověď.Přeji hezké dny,Kendy.

Nejde tachometr Nejde tachometr na Mazdě MX5 NB r.v.2003,jedná se asi o vadné čidlo u převodovky.Kde se dá toto čidlo sehnat?Děkuji za odpověď.Přeji hezké dny,Kendy.

Praskly kryt rozvodu (rekmenice, klikovky) Dobry vecer klubakum, nedavno jsem se stal majitelem tohoto uzasneho vozu, ted se mi meni rozvody a mechanik mi prave poslal fotku krytu rozvodu ktery je praskly (skoro na rozpadnuti). Pro upresneni, jde pry o kryt u remenice a klikovky. Mam foto ale bohuzel jsem nenasel kde se da vlozit. Poradite m......

MX-5 NA tuhé řazení, škubání Ahoj, včera jsem se byl podívat v Německu na MX-5 NA, poslední rok výroby 04/98, motor 1.6 66kW. Auto má cca 150 tisíc km najeto. Řazení šlo velmi ztuha, když jsem chtěl z nízkých otáček se zařazeným 2.RS prudce zrychlit, tak auto zaškubalo a pak se rozjíždělo plynule, spojkový pedál zabíral až naho......

mazda mx-5 nb 1.6 cukaní v otačkách Zdravím chlapci,neřešili jste někdy,že Vám motor od 4000 otaček cuká,nejde plynule do otaček,někdy už to děla od 2500 min volnoběh drží krasně měnil jsem Svičky ngk,kable,filtry a furt to same......,a ještě se relativně potýkám z vysokou spotřebou paliva Mam mx-5 nb 1.6 81 kw 1998 rok.