Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Šroub

9 měsíců, 24 dnů
kevin

Dobrý den, měnil jsem vodici kladku, ale jak jsem ji povoloval, tak se ten šroub ulomil. kousek sroubku jde videt. jak do dostanu ven?

Model: Mazda 121 DW (Mazda Demio)

Manuály: 2x Manuály servisní, 1x Katalogy a prospekty


Odpověď 0

9 měsíců, 23 dnů
Magnetto

Blbě


Komentáře (1)

Přidat komentář


  Magnetto, 9 měsíců, 23 dnů

Omlouvám se za odpověď ale je na základě nekloudné otázky.. Kdyby jsi nahrál fotku a alespoň napsal co máš za motor, možná by přišla i odpověď daleko lepší..

Pokud lidé neumí dodržet ani základní pravidlo, nezlob se ale nemohou dostávat pořádné a základní rady. Zrovna já mám asi 15 nápadů jak toto vyřešit - osobně jsem to řešil několikrát a podařilo se. Šlo i o horší šrouby.


Další otázky - 121 / Autoservis Vložit otázku

Motor v tahu ahoj. Hledám servis v okolí Berouna na načtení závady na motoru.Do kopce nebo v tahu v dlouhém stoupání začne pocukávat a huhne, pak to zacuká a jako by přijdou koně a rozjede se to k maximálce. když podřadím na dám 4 tak je průběh k maximu takový přidušený.Děkuji za odpověď.

Autoradio Ahoj. Nainstaloval jsem si nové rádio. Ale po každém nastartování, či otočení klíčku na základní polohu se mi celé zrestartuje. Vymaže se veškeré nastavení atd. Budu rád za každou radu, děkuji.