Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Chvění řadící páky

1 let, 10 měsíců
Ivan46

Dobrý den,

Vlastním Mazdu CX5 r.v. 2012 najeto 50t.km. Za jízdy v tahu se při zařazeném 3 nebo 4 stupni, sice nepravidelně, projevují silné vibrace řadící páky.. V servisu nabízejí výměnu převodů 3a4 st.. v převodovce.

Vzhledm k tomu ,že vůz je ještě v záruce, nabízejí v servisu opravu se spoluúčastí 3000 Kč, což se mi moc nelíbí. Nechce se mi věřit,že vibrace jsou způsobeny převodovkou? Děkuji za radu.

Model: Mazda CX-5

Manuály: 9x Manuály uživatelské, 1x Manuály servisní


Komentáře (0)

Přidat komentář


Další otázky - CX-5 / Autoservis Vložit otázku

Hrkavý zvuk od motoru při sešlápnutí spojkového pedálu Zdravím, jedná se o CX5, 2.0 l benzín, manuál AWD. Při vyřazování z 1., 2. a 3. rychlostního stupně na neutrál (pouze za jízdy) se při sešlápnutí spojkového pedálu ozve z motorového prostoru divný kovový hrkavý zvuk - krátké dvousekundové hrknutí (jakoby nějaká kovová vůle mezi zuby ozubeného kola n......

Osvetlenie interieru cx5 Dobry vecer priatelia vcera som si kupil cx5 dovezenu z ameriky r.v. 2013 a moj problem spociva v tom ze mi nesvieti osvetlenie v interieru vie mi niekto poradit aka poistka zabezpecuje osvetlenie alebo je to nejaky iny problem?

manuál cx-5 Dobrý den, manuál v českém jazyce na Mazdu CX-5 2,2 Nafta 110 kw -150 K -AWD Tom.