Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Chvění řadící páky

1 let, 11 měsíců
Ivan46

Dobrý den,

Vlastním Mazdu CX5 r.v. 2012 najeto 50t.km. Za jízdy v tahu se při zařazeném 3 nebo 4 stupni, sice nepravidelně, projevují silné vibrace řadící páky.. V servisu nabízejí výměnu převodů 3a4 st.. v převodovce.

Vzhledm k tomu ,že vůz je ještě v záruce, nabízejí v servisu opravu se spoluúčastí 3000 Kč, což se mi moc nelíbí. Nechce se mi věřit,že vibrace jsou způsobeny převodovkou? Děkuji za radu.

Model: Mazda CX-5 I

Manuály: 9x Manuály uživatelské, 1x Manuály servisní


Komentáře (0)

Přidat komentář


Další otázky - CX-5 / Autoservis Vložit otázku

Dodatečná montáž zpětné kamery Koupil jsem set pro dodatečnou montáž zpětné kamery na CX-5. V instrukci pro montáž je ve schématu uveden zdroj 6V. Jak se tento zdroj připojí, respektive kam? Instrukční návod mohu poslat. Děkuji za pomoc.

Hrkavý zvuk od motoru při sešlápnutí spojkového pedálu Zdravím, jedná se o CX5, 2.0 l benzín, manuál AWD. Při vyřazování z 1., 2. a 3. rychlostního stupně na neutrál (pouze za jízdy) se při sešlápnutí spojkového pedálu ozve z motorového prostoru divný kovový hrkavý zvuk - krátké dvousekundové hrknutí (jakoby nějaká kovová vůle mezi zuby ozubeného kola n......

Osvetlenie interieru cx5 Dobry vecer priatelia vcera som si kupil cx5 dovezenu z ameriky r.v. 2013 a moj problem spociva v tom ze mi nesvieti osvetlenie v interieru vie mi niekto poradit aka poistka zabezpecuje osvetlenie alebo je to nejaky iny problem?

manuál cx-5 Dobrý den, manuál v českém jazyce na Mazdu CX-5 2,2 Nafta 110 kw -150 K -AWD Tom.