Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Autoradio

4 let, 4 měsíců
koudy

Ahoj. Nainstaloval jsem si nové rádio. Ale po každém nastartování, či otočení klíčku na základní polohu se mi celé zrestartuje. Vymaže se veškeré nastavení atd.

Budu rád za každou radu, děkuji.

Model: Mazda 121 DW (Ford Fiesta)

Manuály: 3x Manuály servisní, 1x Ostatní


Odpověď +2   2 : 0

4 let, 4 měsíců
fronius4000

Ahoj,máš je špatně zapojené,do rádia musí jít stálý proud z baterie na udržení paměti v rádiu a druhý proud ze spínací skřínky,ten zapíná rádio,podívej se,jestli tam máš přivedený ten stálý proud,nebo jestli si neotočil kabel se spínací skřínky s kabelem stáleho proudu.


Komentáře (4)

Přidat komentář


  koudy, 4 let, 4 měsíců

Ahoj děkuji....mrknu se na to, respektive konektory ISO jsou zapojeny dobře. Ale autorádio jsem koupil ve škodovce..maj tam trošku jiný konektory a přesně jak říkáš v tom jejich posledním konektoru maj přehozenej žlutej s červeným...ale to je konektor přímo zakoupený s rádiem...tak nevím jestli se nic nestane když to zkusím přehodit.

Co myslíš?


  fronius4000, 4 let, 4 měsíců

barvy zpaměti nevím,jestli máš návod zapojeni k rádiu,tak si najdi,jakou barvu má mít kterej kabel a pak je jenom změř zkoušečkou,jestli je tam proud od zapalování nebo proud stálej,pozor,ten stálej proud tam musí bejt i během startování.


  koudy, 4 let, 4 měsíců

Super děkuji už to funguje :)

Moc díky za cenné rady


  fronius4000, 4 let, 4 měsíců

není za co,jsem rád,že jsem poradil


Další otázky - 121 / Autoservis Vložit otázku

Špatné starty mazda 121D prosím o radu u mazdy 121D mám špatné starty.Musím dvakrát dlouze startovat než naskočí.T,z, jednou zatočit cca 5vteřin vypnut počkat a zase startovat potom naskočí.žhaviče jsou OK najeto 96000Km motor Ford Enduro 1.8D

Motor v tahu ahoj. Hledám servis v okolí Berouna na načtení závady na motoru.Do kopce nebo v tahu v dlouhém stoupání začne pocukávat a huhne, pak to zacuká a jako by přijdou koně a rozjede se to k maximálce. když podřadím na dám 4 tak je průběh k maximu takový přidušený.Děkuji za odpověď.

Šroub Dobrý den, měnil jsem vodici kladku, ale jak jsem ji povoloval, tak se ten šroub ulomil. kousek sroubku jde videt. jak do dostanu ven?