Uživatel Marty_x1


Seznam členů
Má vozidla

2011-05-02 21:58:28 (5 let, 6 měsíců)

Níže zkusím v krátkosti popsat co už je teď minulostí a z části i budoucností...

1. automobil (Ford Focus, 1.8 benzín, r.v. 2000)

Super auto, měl jsem k němu "zatím" asi největší citovou vazbu. Trochu jsem si s ním vyhrál a bylo z něj fakt pěkný auto a nejel vůbec špatně. Zažil střet se značkou na ostrůvku na kruháči (moje práce) i výlet do lesa "by my girlfriend" (na její obhajobu, fakt za to nemohla - namrzlá vozovka) Nicméně po všech opravách jich začal vyžadovat víc a víc a spotřebou se podobal nynější RX-8, takže musel pryč... Loučení no comment Fotografie viz. má galerie.

2. automobil (Volkswagen Golf Variant Comfortline 1.9 TDI, r.v. 2007)

Nevím co mě to popadlo, ale najednou jsem zatoužil pro změnu po nějakém rodinějším voze, ač ho zatím nepotřebuji. Výsledek byl tento vůz. Moc jich tu nejezdí a parádu udělal. Jediné co jsem na něm upgradoval bylo denní svícení, nějak mě tohle auto prostě nechytlo. Udělal jsem ale hloupost, že jsem ho koupil s docela dost nalítanými kilometry a začal odcházet setrvák, turbo a takový ty klasický věci, když se nafťák blíží k 200 tis. km. Navíc s přítelkyní se budeme stěhovat, zařizovat nový byt, tak jsem si řekl, že Golfa prodám, koupím něco levnějšího a zbytek investuji do bydlení. To byl chytrý nápad ale... (Fotografie též v galerii)

3. automobil (Mazda RX-8, 1.3 W2 benzín, sport packet, r.v. 2004)

V jednom autobazaru jsem se při výkupu Golfa zamiloval do jednoho takového červeného vysněného krasavce a rázem bylo po chytrých nápadech. Po usmlouvání s prodejcem pouhé výměny za Golfa už bylo jasno a příznivě nakloněná přítelkyně byla jen třešničkou na dortu a jelo se pro Mazdu. Vůz měla přede mnou nějaká Španělka z Prahy, motor má najeto 50 000 km, vše je zaznamenáno v servisní knížce, pravidelně servisováno, dostal jsem k tomu letní i zimní téměř nejeté 18" pneumatiky na origo kola, takže super... Teď jen doufám, že bude sloužit.Seznam členů