Uživatel balaclava


Seznam členů
Fairytale gone bad..

2014-06-09 21:21:45 (2 let, 4 měsíců)

Byl tu dotaz ohledně vývoje novinek kolem Šnečka..

Nikoho nepotěším a nejméně sebe, přiznávám, že to s námi začíná být špatný..

Poslední měsíce nebyl úplně čas kolem něj toho moc řešit.. Táhla mě jen jediná vidina, že tomu autu dám život, že ho zachránim. Tak jak jsem to chtěla hned od začátku. Šetřila jsem všechno co jsem mohla, abych měla na opravy, na investice, na vylepšování.. na opravu laku i karoserie, na nový pružinky a tlumiče. Malovala jsme si, jak mu za rok rozložim, vyčistim a složim motor dohromady.. jak mu nechám vyvařit podlahu a srovnat a zpevnit bříško.. malovala jsme si jak bude ležet blíž vozovce a já se budu pokaždý rozsypávat z pohedu na něj, tka jak je to doteď...

Místo toho sundavám růžový brýle a někdě uvnitř si přeju, kéž bych mu tak nepropadla, kéž bych ho měla jen o trochu míň ráda, aby to teď tak moc nebolelo...

Šnek je momentálně v doslova příšerným stavu. Provizorně opraven aby prošel technickou.. Je jedno co je na papíře, je jedno, že tu nálepku na značce má. Ale není jedno, že já vím jak na tom je a že s nim jezdím mezi drahými pevnými auty s řidiči bez zábran, co věděj, že je ty jejich plechy ochráněj..

Nevim, co bude dál. Pořád ještě nechci uvěřit tomu, že ho budu muset nechat jednou jít. Ale na druhou stranu si až moc dobře začínám uvědomovat, že na to prostě nemám. Situace se změnila a moje veškerý úspory musej jít někam jinam...

Proč je to tak těžký, pořád se mi ještě klepou kolena když do něj sednu po delší době, pořád se ještě musim culit jako blázen když s ním po delší době jedu na nějakou delší trasu.. ale je tu tolik věcí proti..

Tu stk mu ještě nechám udělat a pak kdo ví... Možná je načase pořídit si svářečku a naučit se svářet... a nebo prostě jít dál..


  RadoMiláček, 2 let, 4 měsíců

úplně jsi mě dostala. vzpomínám, jak jsem se musel zbavit mojí mrkačky, vidím to před sebou, jak jsem se tomu bránil a dodnes vzpomínám. ale žil jsem v naději, že se v nějaké zase svezu.

loni po operacích ramene jsem potřeboval vyzkoušet, zda vůbec budu schopný řídit a naskytla se mi koupě mrkačky za pár korun, v dezolátním stavu, ale ta myšlenka, že zase na svět budeme koukat a ve výhledu uvidíme dvě očička, byla silnější, než rozum. aspoň na tři měsíce jsem to znovu zažil, to něco, co někdo, kdo neměl mrkačku, nepochopí. ale jelikož auto bylo nebezpečné provozu a byla možnost koupit premacy, opět to muselo jít z domu, opět s těžkým srdcem. nedokážu říct, zda se mi to lehčeji prodávalo, z jedné strany mi pod barákem stála nádherná vysněná premacy a mrkačka byla fakt nebezpečná, z druhé strany jsem věděl, že už jen tak nebude příležitost to zažít, tu jízdu v mrkačce. prostě je jich čím dál méně a asi už se nesvezu.

plně tě chápu a soucítím, držím ti palce.


  Machbuster, 2 let, 4 měsíců

Dej vědět a projedeme něco v Pcích MAZDA RULEZ.

PS: Jsou to dobry lidi v Mazde, jak prodejce tak servis boss jsou dobří. Mechanici snad take, uvidime


  balaclava, 2 let, 4 měsíců

Magnetto: ehm.. v dnešní době zadarmo ani kuře nehrabe aspoň, že znám pár lidí, který mi pomůžou ty věci udělat za míň než je nutný.. ale i tak je to na pytel.. těšim se, až se to někam hne lepším směrem, děkuju za podporu..

Machbuster: ale nono... to by ses hodně prohnul zaplatit takovou opravu, ale jsi milej

jinak jak se to vezme, nepřízeň osudu.. jo i ne... hold jsem se musela vzdát svýho bytu a garáže ku prospěchu zdravý psychiky a postavit se opět jen a jen na svoje nožky.. a tak nějak je důležitější zaplatit nájem než snižovat a zachraňovat Šnekenzí :( no nicméně, dnes jsem tomu nasadila korunu, když jsem cela uradovaná z toho, že mi dali STK nacouvala do opneumatikovaný zídky a ohla si rameno u zadního kola .. nicméně nakoplo mě to akorát k tomu směru, že se toho auta neumim vzdát.. prostě to nedokážu, dokud samo úplně neodejde.. takže sháním rameno, ideálně celou zadní nápravu, protože je vyrezlá totálně a uvidí se jak to půjde..

Jinak s těma Pardubicema tě beru za slovo!! to bych fakt moc ráda, takže třeba někdy v srpnu už se trošku zmátořim a budu funkční jak autově, tak finančně tak všeljak děkuju


  Machbuster, 2 let, 4 měsíců

Já ti to snad zaplatím tu opravu, tady brečím z toho v kanceláři jak to čtu.

A co se stalo jinak? Nějaké nutné výdaje nebo nepřízeň osudu? No každopádně i kdyby žil jen ještě 2 roky tak prostě svou životní misi splnil... Jednou neboj bude Miata. Kdyby jsi měla cestu do Pardubic tak určitě napiš a projedeme něco v té nové Mazdě jak tu otevřeli - dost s nima spolupracuju takže v poho projedeš třeba MX-5 NC nebo tak... Zatím držím palce a doufám, že se dozvíme více... A nebudu muset brečet zase


  Magnetto, 2 let, 4 měsíců

Myslím že kdyby každý tady na fóru, co má na to čas a vybavení, přiložil ruku k dílu tak bude vystaráno a penízky ušetřené.

Každý se vyzná a umí něco jiného jenže problém je s tím že v dnešní době všichni hrabou a snaží se vydělat i na prkotině..

Hodně zdaru s

ISeznam členů