Uživatel balaclava


Seznam členů
Autodrom Most

2013-03-24 22:37:08 (3 let, 7 měsíců)

jsem ženská, takže mi promiňte mé ženské výlevy a těm, co je nesnášej nedoporučuji číst dál

Tákže, v sobotu 23.3.2013 jsme ráno po osmé vyjížděli z Děčína. Já, můj miláček Šneček a vzali jsme s sebou i mýho chlapa. Přes úžasnou Krupku nám trvala cesta do Mostu skoro hoďku a půl, ale raději no comment (řídila jsem se totiž radou chlapa ) .. no jedeme dál.

Kolem půl desáté jsme "už" parkovali na parkovišti autodromu a naháněla jsem známé tady z MazdaClubu. Zima byla teda šílená, naštěstí nepršelo ani nesněžilo! Vítr byl taky celkem nepříjemnej, ale doufala jsem že vyleze aspoň sluníčko Tváří v tvář jsem se sešla konečně s Rotárkou o které jsem dlouhé měsíce jen četla (a samozřejme s Marabu - jejím majitelem) a také jsem poznala Dreamtalks (jeho mazdičku moc ne, protože měla trochu komplikované ráno a vzpírala se majiteli ) a Deriho s jeho Mazdou 6 ve které jsem se později i svezla.

Kluci moc milý, sympatický, srandy byli. Marabu mě vzal asi pětkrát (?!?) na trať ve své Rotárce, dodneska na to nemůžu zapomenout a ten úžasnej pocit asi jen tak nevymažu V prvním kole jsem si myslela, že mi to urve všechny vnitřnosti z těla v zatáčkách jsem lítala na sedačce jak nudle v bandě (pořád jsem se nemohla nějak zaklínit abych držela na místě ), hlava mě neuvěřitelně bolela a málem jsem myslela, že vyhodím ranní snídani ze žaludku, mno udržela jsem se, ale byl to fakt šok (lítali jsme hned šílenou rychlosti a já starej prďola co jezdí podle předpisů měl se sebou co dělat), vážně jsem se motala a řikala si, že tohle neni pro mě, že jsem předcenila svoje touhy.

Při další jízdě už mi bylo líp , zvracet se mi nechtělo a věděla jsem, co čekat, byla jsem už schopná nad tratí i přemýšlet a trošku jsem si představovala jaký by to bylo jet si tam se Šnečkem. A když jsem nad tím zpětně přemýšlela tak musím říct, že RX8ka opravdu drží jak přilepená v zatáčkách i ve vysokých rychlostech. Moc mile mě to překvapilo a potěšilo, vážně klobouk dolů Pak jsem se svezla v Mazdě 6ce s Derim, až na jeden fakt náběh na strach v zátačce kdy jsem zarejdili do trávy to byla dobrá jízda a užila jsem si to.

Následovalo malý občerstvení a čučákování na ostatní auta ploužící se po okruhu. Největším překvapením byl asi modrý Ford (označení netuším, protože Fordům opravdu neholduji) s postarším pánem za volantem, kterej s přehledem předjížděl kdejakého rovnokšilta nebo frajírka s otevřeným okýnkem, orpavdu klobou dolů , zajímavou podívanou přinesli samozřejmě bramboráčci, někteří se tam opravdu vyřádili a mazdiček tam bylo ke skouknutí také spousta . A největší zábavou byl asi VW Tuareg, co si tam jezdil jak když vzal na výlet manželku s dětma atť se kochaj z okruhu nemluvě o spoustě jiných pikantnostech, ale nechci je urážet A rozhodně největším zklamáním bylo 350z, který toho bohužel moc nepředvedlo

A pak už mě čekala poslední jízda v Rotárce seděla jsem vzadu, ale možná to bylo i lepší, konečně jsem se tam mohla zapřít abych nikde nelítala a z prostředku byl nejlepší výhled (teda hned asi po výhledu zpozavolantu a ta poslední jízda, aspoň její začátek byl vážně supr, líbila se mi ze všech nejvíc a tím Fildovi moc moc děkuju za opravdu nezapomenutelné zážitky

Nakonec vylezlo i sluníčko a bylo celkem teplo, po jedné hodině už se udělala jen společná fotka a jelo se domů. Při té společné fotce mě napadla jen jediný věc, stydím se za Šnečka? Napadlo mě to jako první, jak dělá ostudu. ale víte co? nemůžu do něj investovat tolik kolik bych chtěla, vím že už je to dědeček, že to nejlepší už má odježděno. Že ta rez se mi začíná vymykat pěkně z kontroly, vím že tam začíná spousta věci bouchat a klepat a bohužel si i myslím, že tenhle rok je jeho opravdu poslední. Ale nelituju jediný koruny, který jsem do něj dala. To auto bezesporu miluju, splnila jsem si s ním sen a splnila sen i jemu, nechávám ho důstojně dožít. Vzala jsem ho z áček ze soucitu, stálo mě to úspory, ale jsem ráda, že jsem to udělala a děkuju mu za ty najeté kilometry!

Končím svůj sentimentální výlev, ta sobota byla jedním slovem boží. Fildovi moc moc děkuji, že jsme se tam potkali a že mě svezl a celej ten den udělal takovým jakým byl. Uvědomila jsem si tam, že to je to co prostě k životu potřebuju a chci mít. Nedokážu už bez aut žít a vůně spálených gum a brumlání vejfuků je pro mě drogou

vaya con dios a brzy na viděnou


  Deri, 3 let, 7 měsíců

Super shrnutí

Až na tu kosu to vyšlo fakt super

Tu zatáčku, co sem vzal trošku trávou se musim naučit točit dřív, aby mě tak nevynášela

Snad se nás tam příště sleze minimálně stejnej počet


  marabu, 3 let, 7 měsíců

HESKIPJEKNY

Za Snecka se nestyd, jak jsi spravne rikala..aspon je videt ten vyvoj

No a casem koupis neco jinyho a treba to taky vytahnes na okruh

A z me strany nemas za co, byl to super denSeznam členů