Fórum - Téma


Zrychlili jsme web. Všimli jste si ?


Fórum Klubové záležitosti Zrychlili jsme web. Všimli jste si ?
udm  
2013-05-15 13:58:46

Nejen pocitově, ale i měřením a hlavně dle dlouhodobých grafů rychlosti načítání stránek se dá říci, že teď se stránky načítají rychleji než tomu bylo kdykoliv v jejich historii.

Dalo to enormní práci (přes 100 hodin čistého času) a doslova nezůstal kámen na kameni (web, scripty, databáze, konfigurace serveru, atd.). Obrovsky rozsáhlé změny sebou mohou přinést i nějaké chyby. Ač jsem se snažil vše otestovat co nejpečlivěji, je skoro jisté, že někde se nějaká chybička vyskytne. Pokud si něčeho takového všimnete, poprosím Vás tedy, abyste mě o tom informovali.

Snažím se každý den při vylepšování webu dělat to nejlepší co umím, abychom měli web co nejlepší a nejvychytanější. Velmi důležitá je proto pro mě zpětná vazba od Vás, uživatelů. Proto uvítám jakékoliv náměty na zlepšení či připomínky. Zároveň Vás poprosím o trpělivost, protože "ToDo" seznam věcí k vylepšení čítá desítky až stovky požadavků na úpravy webu a neustále přibývají nové. Snažím se nějak dle priorit jednotlivé požadavky řešit.

Líbí-li se Vám změny a pokud byste rádi nějak podpořili další vývoj a vylepšování webu, můžete tak učinit třeba tím, že si pořídíte modrou hvězdičku (VIP) http://www.mazdaclub.cz/vip Všem, kteří vývoj takto podpořili chci zároveň velmi poděkovat, vážím si Vaší podpory i důvěry a budu nadále dělat své maximum pro to, abych ji nezklamal.

MAX6  
J.
2013-05-15 14:09:36

udm: Na PC s jakým koliv typem připojení (mobilní,pevné atd..) všecko super. Bohužel pokud stránky zobrazuji přes mobil (Symbian Belle a BlackBerry OS10) se někdy nedaří přihlásit. Po vyplnění uživatelského jména a hesla se mi tak 5 z 10 případů stane,že po kliknutí na tlačítko abych se přihlásil objeví bílá stránka (třeba 3x za sebou). Je jedno jestli je telefon připojen přes wifi nebo přes 3G či EDGE. Ale to je jen můj osobní postřeh.

P.S.: Když se už teda přihlásím,tak je znát i na mobilu,že se to nějak urychlilo

Jinak super a celková spokojenost

udm  
2013-05-15 15:03:52

max6: jaký používáš webový prohlížec na těch mobilech? Není to náhodou Opera Mini či Opera Mobile ? Pokud ano a pokud máš zapnutou funkci "Opera turbo", tak se nepřihlásíš. Pokud je to jiný případ, je to zvláštní, nemám tušení, čím by to mohlo být. Zkus nějak vypozorovat, kdy se povede přihlásit úspěšně a kdy ne - ať je nějaká indicie čeho se chytit.

2013-05-15 15:45:35

Špatně se renderuje diskuse, pokud do ní vstoupím z hlavní strany kliknutím na odkaz v Fórum - nejnovější diskuse.

Zajímavé je, že Ctrl+R na stránce s diskusí to opraví.

Pokusil jsem se to zachytit na přiloženém screenshotu.

(Firefox 21)

udm  
2013-05-15 19:13:17

camlost: to je zvláštní. Zkoušel jsem to v Chrome i Firefoxu a nestalo se mi to. Můžeš to zkusit, jestli se to ještě objeví ? Pokud ano, ulož prosimtě stránku (HTML) a pošli mi emailem.

2013-05-16 08:48:10

udm: Tak ještě upřesnění:

Když na odkaz kliknu levým myšítkem, stránka se renderuje správně. Když prostředním (otevřít v nové záložce), tak špatně. (AdBlock je vypnutý pro mazdaclub.cz, GreaseMonkey skripty pro tenhle web (zatím) žádné nemám, čili vliv doplňků bych vyloučil.)

Z toho usuzuji na nějakou chybu v FF. (Chrome je Ok i u mně.)

Kde najdu tvou e-mailovou adresu?

(Kdyžtak mi ji pošli místní potrubní poštou.)

MAX6  
J.
2013-12-16 13:09:16

Mam problém. Chci odstranit neexistující sledované téma v diskusi a píše to Ejoj

udm  
2013-12-16 13:23:20

max6: odstraněno. Ještě budu muset projít scripty a tam, kde se ruší téma doplnit odstranění z tabulky sledovaných témat.

MAX6  
J.
2013-12-16 14:13:08

udm: Děkuju


Odpovědět