Fórum - Téma


Zkušenost s www.nejlevnejsipneu.cz


Fórum Pokec všeobecný Zkušenost s www.nejlevnejsipneu.cz1  2  3

2007-06-28 23:01:03

Santiago : v pohode

udm  
2014-07-01 14:30:14

Staré pneumatiky z eshopu NejlevnejsiPNEU.cz .. Kupoval jsem pneumatiky z eshopu NejlevnejsiPNEU.cz a přišly mi pneumatiky z roku 2012 přesto, že jsem do objednávky jasně napsal, že jiné než letos vyrobené ať ani neposílají, že objednávám pneu vyrobené v roce 2014.

Dávejte si pozor, co Vám z eshopu přijde. Označení data výroby pneu najdete na pneumatikách. Je tam nápis DOT a vpravo od něj čtyřčíslí, které značí datum výroby. První dvě číslice jsou týden v roce, další dvě číslice jsou rok. V mém případě jsou všechny 4 pneu DOT 4712, tedy 47. týden 2012.

Z eshopu mi napsali, že jim výrobce posílá až 4 roky staré pneu a že to neovlivní a má to prý být vpohodě. Jenže to mě jako zákazníka vůbec nezajímá, když jsem si objednal letos vyrobené. Schválně řekněte, koupili byste si třeba pneumatiky z roku 2010? Já teda nejsem muzeum, takže mě tyto staré kousky nijak nelákají.

Pošlete známým a sdílejte, ať se nenapálí další lidé. Eshopy evidentně spoléhají na to, že drtivá většina lidí neví, kde datum výroby na pneumatice najde a nenapadne je, že jim mohou být poslány ne uplně čerstvé kusy.

2014-07-01 15:08:42

udm: pokud vemu v úvahu, že už před sedmi lety měli lidi s touto firmou problémy, tak mě to vede k závěru, že je u nás spousta lidí, co si nechá naat na hlavu. kdyby jsme všichni byli zásadoví, tak takové firmy by už dávno měly zkrachovat.

samozřejmě, že nikdo nechce staré pneu, možná na nějaké služební auto, které to za sezónu zhulí, tak by mi dva roky staré pneu nevadily, ale kdo ví, jak budou šišaté, jak to někdo skladoval. prostě neměl bych k tomu důvěru a při mém nájezdu jsem na jaře dohlédl na to, aby pneu byly co nejnovější, jelikož pneu starší pěti let na autě nechci a dostat pneu staré, jako jsi dostal ty, tak to nestihnu sjet.

přeji úspěšnou reklamaci a napiš, jak to dopadlo.

2014-08-22 15:43:26

Já jsem bral z nejlevnejsipneu.cz gumy v roce 2009, když jsem si na krátkou dobu otevřel pneuservis. S dodávkama ani s kvalitou pneu jsem problémy neměl, ale když jsem ukončil činnost, tak si nechali na stránkách odkaz na můj pneuservis i přesto, že jsem jim tam několikrát psal a volal, že pneuservis už nefunguje a ať ty moje údaje ze svých stránek vymažou. I přesto mi ještě asi 5 let po zavření pneuservisu volali lidi, jestli jim přezuju gumy Jeden zákazník prohlásil, že to tam prý nechávají schválně, aby to vypadalo, že mají hodně servisů, které zákazníkům zajistí přezutí.

Jinak nejlevnejsipneu už dávno nejsou nejlevnější (tenkrát skutečně byly) a už několik let beru pneu z rajpneu.cz (firma KK pneu) a zatím s nima nemám ani jednu špatnou zkušenost a ceny mají v pohodě (teda ještě vloni měli, od té doby jsem zatím gumy nekupoval).

2016-10-02 16:47:47

Já sem si u nejlevnějšípneu.cz koupil zimní gumy a sou značky ROSAVA (made in ukraina) rozměry 195/60 R14. Spíš sem koukal na cenu než na značku a chtěl sem ty levnější ale ne úplně ty nejlevnější... vzorek vypadal hezky na pohled jo dobrý moc dobrý ale po první jízdě s nima sem si všim že hodně hučí a skáčou (čim se jede rychlejc tim to vybruje skáče víc) Tak sem si řikal jo to bude ok až si to trochu ojede přestanou hučet a to skákání taky bude ok (asi bili někde blbě uskladněný sem si řikal) Ale ono to nepřestávalo ani hučení ani skákání. Odjezdil jsem na tom jednu zimu a pak sem na to nějak pozapoměl. Další sezóna se blíží a já sem je zkusil vyvážit u známího ale oni byli vyvážení perfektně a pak sem si všim že je to nějak šišatý ale ne ráfek ale pneu. zkusil sem jen 2 přední kola takle skouknout na vyvažovačce a když se kolo točilo tak opravdu obě pneu byli šišatý. Obě pneu hází asi o 2mm přibližně a to je pak hodně znát za jízdy. takže tydle pneu a tendle internetovej obchod nedoporučuju a ještě nevíte někdo jestli to nějakým způsobem ty pneu dou srovnat??? obrousit tu gumu v tom místě?? co myslíte?? plís Váš názor. díky NEJLEVNĚJŠÍ PNEU UŽ NIKDY

2016-10-02 18:55:34

Ako funguje tajeji sluzba pres axa poistovnu ze kdyz pichnete tak vam vymeni gumu zdarma. Vite ekdo? Mate s tym nekdo skusenosti?

Ponukaji tu k pneu jako sluzbu zadarmo.

Take tam maji moznost vratit pneu spatky. Kdyz by sem zistil zw su sisate vratil bych to a neresil zadnej obrus ani nic podobnyho

Take sem zvazoval kupu pres nich ale jak jiz bylo receno uz nejsou nejlevnejsi. Jedine co mi je sympaticke je ta sluzba poisteni pneu.

Mimochodem levnejsi co sem nasel jsou http://www.nejlevnejsipneumatiky.cz a aj oni maji zdarma to axa poisteni na pneu

2016-10-11 08:21:00

Jen přidám svoji zkušenost s podobnou firmou a to http://www.slevapneu.cz dnes se tato firma jmenuje http://www.dokonalykary.cz/ a sídlí v Brně na ulici Koliště ve stejném dvoře jako GM-elektro a SZAKAL METAL...

Koupil jsem tam penumatiky (195/55 R15) celou sadu zimních gum za nějakých 8400 Kč a zaplatil jsem 700 Kč za přezutí a vyvážení.. Až budete shánět pneumatiky osobně přímo v pneuservisu, dejte si pozor na to, aby po vás nechtěli ještě tolik peněz za obutí a za likvidaci starých.

Od té doby jsem byl asi ve třech pneuservisech kde pokud koupím pneumatiky od nich nechtějí další poplatky za nazutí apod. Jde to i takto. Pokud jste někdo z Brna a potřebujete dobrý pneuservis (i když máte gumy své), dejte vědět. Odkážu vás na jednoho ověřeného mistra který mě vždy vzal i v sezóně..


Odpovědět

1  2  3