Fórum - Téma


Zkušenost s Autopalace Spořilov


Fórum Technický koutek Zkušenost s Autopalace Spořilov
2011-12-29 17:09:28

Dobrý den všem, pouze přidávám svou zkušenost s Autopalace Spořilov. Nejspíše jsem udělal tu hloupost, že jsem se nejdříve o autosalon nezajímal, než jsem se rozhodl ho zkusit a až teprve po tom jsem si o něm zjišťoval víc a i v diskuzích na jinýc stránkách vidím, že dobře vypadá jen navenek. Našel jsem si kontakt na servis, několikrát jsem se zkoušel dovolat, ale nikdo mi to nezvedal, napotřetí jsem se dovolal, ale i tak mi přišlo, že mluvím s ženskou, která ani neví co jsou to brzdové třmeny. No nic, měl jsm v ten den ještě čas a raději jsem si tam přijel osobně, kde mě ,přivítala' slečna se slovy ,Co chcete?'. Řekl jsem jí problém s autem, akorát mě asi ani nevnímala a mluvila z cesty... cítil jsem se spíš jak v lihovaru, když na mě promluvila. Nakonec jsme se nějak domluvili a dostal jsem i termín, kdy můžu auto vyzvednout.. Když jsem si pro auto po pár dnech přijel a řekli mi, že ještě není, že to asistentka nejspíše řekla špatně, že bude až za další dva dny, tak jsem málem vybouchl, protože jsem s ním už další den počítal na cesty.. No nic, přes několik dalších starostí a zařizování kvůli jinému termínu jsem si auto za dva dny vyzvednul, zaplatil nemalou částku za opravu a další dvě menší neobjednané služby a mohl konečně odjet. S opravou jsem byl celkem spokojen, až na vyšší cenu, ale za přístup v autosalonu? Díky, že je v Praze na výběr několik dalších servisů..

2011-12-29 17:57:19

Víš ono je to všechno o lidech. Přestože mám do Brna 15 min. tak jsem kupoval MX5 před 3 rokama právě na Spořilově, protože tam měli takovou jakou jsem chtěl. Vytelefonoval jsem si všechno s nějakou dívkou a přijel přesně na čas. Ujala se mě a všechno proběhlo k naprosté spokojenosti. Věnovala se mi perfektně. Je to trochu jiné než v Tvém případě, protože Tys chtěl opravu a ta "dáma" na kterou jsi kápl asi "požila". Je to jako ve všem, lidé jsou různí. Jinak mám obavy až budu nedej bože potřebovat něco opravit a nebudu na to stačit sám, protože mechanici jsou jako doktoři. Každej jinej než ten co se na něj obrátíš je blbej jen on je nejchytřejší a všechno ví a když mohou dělají z lidí blbce v případě Japonských aut za drahý peníz. Na garančky jsem jezdil do Žďáru. Brno - 7 tis., Žďár 3,7 tis. I tady značné tolerance. J.

2011-12-30 11:53:00

Zdravím, já jsem tam byl se svojí Premackou minulý týden na prohlídce a neměl jsem výhrady. Žádná slečna tam nebyla ani ráno ani večer ale technik a na něm bylo znát že tomu opravdu rozumí. Co mě překvapilo bylo že auto bylo zdarma umyto a dokonce mi technik dal slevu na práci aniž bych o to žádal, prý z důvodu stáří vozu.Cena byla sice vyšší ale s tím jsem tak nějak počítal...Je pravda že všechno je to asi jen o lidech.

2011-12-30 21:16:09

vyzvedával jsem tam před pár léty bouranou M6 (foto v profilu) a zarazili mě dvě věci.

v autě byla vybitá baterie, nechtělo se mi auto natahovat navijákem, jelikož motor nebyl zasažen, tak jsem požádal o nastartování přes kabely(v každém servisu mají "startovací stanici" pro tyto případy) - neměli, nebo nechtěli půjčit

pak jsem se mezi řečí dozvěděl, že neexistuje Mazda 6 V6 3.0 (potvrdilo to více chytrolínů najednou)

nesvěřil bych jim ani koňský povoz, jsou to amatéři, co se nevyznají a Mazdách

2012-01-02 13:29:03

myslim, že jsi měl opravdu jenom smůlu na lidi nebo jen zrovna nebyli v tý nejlepší náladě. Když jsem tam jel poprvé, což bylo někdy v červenci, tak mě tam všichni mile přivítali a řekli mi kam mám jít se svym problémem. nejsem žádnej manažer takže pochybuju že se tam na mě snažili udělat dojem. jsem obyčejnej student každopádně, poslali tam za mnou technika kterej se shodou okolností jmenoval stejně jako můj strejda. sice jsme ten problém nevyřešili ale když si všiml že mám nějaký škrábance na autě tak řekl ať mu to na chvilku půjčim, že prej se to pokusí nějak zdarma vyřešit. byl jsem fakt mile překvapen, protože se asi za 10 min vrátil s autem a ten největší škrábanec byl pryč. Asi jsem měl to štěstí že jsem tam přijel a lidi tam měli zrovna dobrou náladu (nedivim se, protože bylo léto)

ještě před timhle jsem měl podobnou zkušenost. na začátku července v Karlových Varech tam měl technik tak dobrou náladu, že mi zdarma dolil olej do motoru.

Chápu ale tvojí nemalou rozhořčenost. Někdy jsem zklamanej přístupem lidí i v místech který navštěvuju častěji. mám chuť tam potom vůbec nejít, protože si řeknu "tahle pruda mi za to fakt nestojí"

2012-01-06 15:40:12

Dobrý den,

v Autopalace Spořilov mám na starosti mimo jiné i kvalitu oprav a řešení reklamací. Velmi nás mrzí že jste nebyl s našimi službami spokojený a rádi bychom toto napravili. Pro Vaší informaci, slečna na příjmu již tuto funkci nezastává, podobnou nepříjemnou zkušenost by jste již mít neměl...Pokud máte zájem, kontaktujte mě na mailu: fulin.jiri@autopalace.cz , rád bych s Vámi vyřešil to, že Vás nikdo z techniků předem neinformoval o prodloužení termínu vyzvednutí vozu z opravy. Ještě jednou se omlouvám.

S pozdravem J.Fulín


Odpovědět