Fórum - Téma


Zeneva a novinky od mazdy


Fórum Pokec všeobecný Zeneva a novinky od mazdy
2009-03-07 11:40:21

http://www.novinky.cz/aut...-novy-motor-pro-cx-7.html

2009-03-07 11:58:51

pokud Mazda nedá do cx-7 svůj motor, tak je celkem nepochopitelné, proč tak dlouho čekala a od PSA si něco nepůjčila dříve , je to škoda, hodně lidí čekalo na turbodiesel a když se to pořád odkládalo, tak čekali něco od Mazdy, uvidí se, co na to trh.

M3MPS, no comment

2009-03-07 15:53:26

Diesel to chtělo už dávno, myslím, že kvůli tomu CX7 hodně lidí odrazovala - spotřeba kolem 10l? zapomeňte - 14 úplně v poho při normální jízdě a ke slibovanám 10,9 se ani nepřibližuje. Ale uvidíme jak to bude u dieslu.

Co se týče MPS - hezké, ale nekopírujeme trošičku subaru imprezu? Viděl jsem jí nedávno naživo a tohle kdyby bylo v modrém tak jako by jí to z plechů vypadlo.

2009-03-07 22:20:08

CX-7: Když jedu do práce, tak celkem pravidelně potkávám dvě tyto autíčka, v bílém a vínovém provedení. Ač bílá je mnohými zavrhována, myslím že CX-7 velmi sluší. Toto auto mě uhranulo svým nekompromisním vzhledem, hlavně přední části (robusní, velké a bezpečné auto), co se týče desingu, dle mého názoru nejsou moc povedená zadní světla. Motorově si myslím, že je to ten správný agregát do správného auta. Benzin a japonská auta, to šlo vždy k sobě, naftu od Peugeotu moc rád v autě jako je CX-7 nevidím. Motor 2,3 DISI je již tak dobře ozkoušený (Mazda 3 MPS, Mazda 6 MPS), že jej stačilo třeba pouze inovovat a pokračovat dál v tomto směru.

Nová mazda 3 MPS? Nádhera, ostře řezané linie, moderní desing, nádherně zpracovaný zadek auta, nasávání v kapotě a k tomu na hodně fotografiích červená barvička a zase stejný výkon jako o minulé verze. Super auto, za kterým se nelze neotočit. I zde bych ale měl trochu výtku k desingu a to k přednímu nárazníku - připadá mě, že ten černý plast ve tvaru "trojůhelníku" měl být lakovaný (připomíná mě to Fabii ve verzi "holobyt"). A ještě jednu výtku bych měl k tvaru předních mlhovek (podobné jakou Mazdy 6). Asi jsem tradicionalista, ale vertikální umístění se mě nezamlouvá, já bych raději horizontální, ale to je ji taková drobnost. Doufám, že tato řada (Mazda 3) opět bude mít stejnou spolehlivost a stane se opět autem roku. Škoda, že se nevyplnil sen mnoha nadšenců a neudělali z ní čtyřkolku, na jednu nápravu (a ještě k tomu přední) je toho výkonu až moc

2009-03-08 21:45:41

http://www.autofun.cz/aut...eva-mazda3-mps-zive-2128/


Odpovědět