Fórum - Téma


Zarosená světla


Fórum 6 GG / GY Zarosená světla

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 6 GG / GY  |  Naše vozidla2009-11-13 10:32:35

Zdravím všechny - povedlo se mi včera nedobrovolně otestovat brodivost M6. Naštěstí úspěšně. Jezdím denně podjezdem pod železnicí, běžně tam je louže tak 5cm vody. Včera jsem tam vhučel a najednou se mi voda valí po kapotě na čelní okno . Už jsem se s autem loučil ale kupodivu to do sání necuclo a i elektrika přežila, asi 5sekund a byl jsem za tím. Tak to dnes obhlížím, celý chladič a každa skulinka na předku auta je zacpaná listím, trávou a vším co v té vodě plavalo. Zdá se že jediný problém budou zarosená světla. V létě bych sundal krytky žárovek a nechal to na slunci, jenže kde teď vzít slunce, když chčije a chčije . Nevím, zkusít to vyfoukat fénem , snad tam nic nevytavím. Není na to nějaký fígl ?

2009-11-13 11:03:04

strčil bych fén do patice mlhovek a vyfoukal to,takový teplo aby to roztavilo patici to neudělá a proud vzduchu bude směřovat přímo na sklo,takže bych se toho nebál

2009-11-13 15:19:36

Tak operace se zdařila, fén zvládnul každé světlo za nějakých 20min. A opravdu fénem ničemu nejde ublížit, tím jak ho nepoužívám, tak jsem měl zafixované že dává teplotu jako horkovzdušná pistole Motorový prostor jsem projel vapkou, tak už zase poznám co je co. Nejhorší to bylo s chladičem, ale ze solidní vzdálenosti a tryskou do široka to také šlo.


Odpovědět