Fórum - Téma


Xedos 6 demontáž antény a problém klima


Fórum Xedos 6 (CA) Xedos 6 demontáž antény a problém klima

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda Xedos 6 (CA)  |  Naše vozidla2007-09-10 16:25:56

Zdarec všici, poraďte prosím jak mám vykuchat tu zatracenou anténu i s motorkem. Vnitřek je chycenej na matce ke karoserii což není problém, ale pořád to tam drží jako přibitý.

No a když už jsem u těch problémů, tak mám zapeklitej problém s klimou. Když jsem ji naplnil chvilku jela, ale i tak z prostředku fakčil ledovej vzduch a z krajů horkej...Nechápu. Dokonce i když klimu vypnu, a nechám zapnutý jen ofuky, jsou horký jako kdyby jela klima. Jasný něco někde špatně těsní, ale to nemůže mít za následek, že to mám jak finskou saunu.

2007-09-10 17:32:14

ja bych řek že ti nejde vubec a už vubec ti nejde regulace teploty vzduchu tak jak popisuješ je nastaveni na nohy a čelni okno pokud daš plny na studeny vzduch musi jit ze všeho studeny pokud ne je problem cv ovladači teploty přepnutim na teply vzduch automaticky se klima vypina

2007-09-12 12:39:33

Ahoj, taky jsem mel X6, asi 5 let, nadherny auto, ale tyto "detaily" me zlobily taky. Antenu jsem spravoval nekolikrat, nevysouvala, pokud se pamatuji, tak je tam takovy ozubeny pasek, co se naviji, je s tim dost sr.ni, az jsem ji nechal stale vytazenou:), s vyndanim cele ant. by nemel byt problem, staci se zadivat - povolil si cerny krouzek zvenku kolem anteny? O regulaci vzduchu vubec nemluvim a nikdy jsem ji neporozumel - stale to ze stredu, az na nejakou variantu, foukalo studene. Byl jsem rad, ze jsem Xedose asi pred 4mi lety jeste docela za slusnej peniz prodal. Asi jsem Te nepotesil, na jizdu s nim se ale neda zapomenout!

2007-09-12 13:35:08

Díky moc za přínosné rady. Na anténě se už pracuje, ale s tou klimou to bude asi na dlouhou štaci. A tak časem se to snad poladí.

2007-09-12 14:15:35

nevěš hlavu nejvice problemu děla těleso ovladani v přistrojovce tak si někde pujč jiny a hned budeš vidět co a kde blbne


Odpovědět