Fórum - Téma


X9 po měření tlaků už nenastartuje


Fórum Xedos 9 (TA) / Millenia X9 po měření tlaků už nenastartuje

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda Xedos 9 (TA) / Millenia  |  Naše vozidla


1  2  3

2014-08-29 07:40:33

Nee, já to dával většinou vedle do vesnice borcovi co to dělá celej život, a do VW znackovyho, nikdy nebyl problém, tomuhle sousdovi jsme dávali takový cmrndy menší, jednodušší, ale furt v hospodě fnukal ze to dávám vedle, za draho a on ze má všechno hned. Jinej motor nechci, dyt to bude to samy...

2014-08-29 10:13:19

S těma jeho znalostma bude ještě dlouho brečet.Jak jsem psal.Kdo má doma kleště a šroubovák,tak se s..e do všeho a myslí si,že vše umí a všechny auta jsou stejný jako Škoda 120.Holt Xedos je o něčem jiném.Chtěl bych vidět jak bude brečet až mu dáš proplatit fakturu ze servisu.Každopádně je to k vsteku když z banálního měření tlaku se vyklube problém.Hlavně pak napiš na co přišli v tom servisu a jak to dopadlo.Bude to dost poučné pro ostatní členy klubu.Já osobně jsem zvědavej jestli jsem se sekl v diagnoze.

2014-08-29 11:58:06

zajda: Ať je to co chce, ale tomu fušerovy bych dal pěstí radši bych nějakou tu kačku obětoval do servisu a nebo do benzínu pro tebe aby ses přijel na to mrknout. X9 jsem viděl jednou jedinkrát na srázku a to byl myslím navíc Müller.... X6 jsem řídil také jen jednou ale v životě bych to nedal do ruky nějakému blbci.

Od doby co mám tvrdím že:

"Mazdy nemají rády idioty", tím jsem chtěl říct že se ani nedívím tomu že se to tomu rádoby mekánikovy nepovedlo ale naopak podělalo...

2014-08-29 12:26:36

Magnetto

To máš těžký.Nemohl tušit co s tím ten šmudla provede,to za první.Za druhé nemohl tušit,že někde existuju a mohl bych se mrknout.Vše začalo až po problému.Každopádně tu ránu pěstí by zasloužil.Navíc bych mu nechal proplatit účet za opravu a veškeré ztráty vzniklé tím,že auto stojí.Bylo by to i výchovné pro něj samotného aby se zařadil kam má a neal se do věcí kterým nerozumí.Já tady nad tím nadskakuju na židli.Mazdy jsou moje velké hoby.Dříve jsem byl milovníkem BMW.S těma jsem jezdil cca14 let a teď zhruba 8 let jsem věrný značce MAZDA.Poslední cca 4 roky mám jen Xedosy.Poslední 3 jsou Muller a musím říct,že lepší auto neznám a ani bych jiné nechtěl.To už se mnou dožije.Dělal jsem 11 let v leasingové společnosti mechanika.Opravoval jsem všechno od amerických přes japonské,korejské po německé auta.Vše co se vrátilo tak jsem musel připravit na další pronájem.Na tom jsem se naučil hodně.I přes tyhle léta strávených na autech musím uznat,že Xedos není nijak jednoduché auto.Hlavně pak Muller.Přesto je to auto,které miluju a nedám z ruky.Bohužel u většiny z nich již zub času dělá své a tak problémy s kompresorem a rzí jsou v podstatě stejné.Stejně jako jejich typické neduhy.I přesto bych neměnil.Chce to jen se tomu trochu věnovat a hlavně se učit aby byl člověk soběstačný a nepotřeboval servis.Znám jednoho člověka,který nepochodil ani ve značkovým servisu tady u nás a tak se vydal do Německa.Tam ho s Xedosem vyhodili.Takže ani němci si s Xedosem nevědí rady.Ta X9 MCE je takový malý zázrak.

2014-08-29 12:39:19

zajda: pěkně napsáno, příště se prosím vyvaruj určitým výrazům, které jsem ti v posledních příspěvcích zeditoval. chápu, že to naštve a taky bych občas rád nazval věci/lidi pravým jménem, ale to je možné pouze v tématu hospoda. ale jinak s tebou plně souhlasím.

2014-08-29 12:48:43

radomiláček: Tak jsme se všichni shodli. Myslím že to tak necháme a budeme doufat že mu to pojede zase jako dřív.

Zajda: Napsal jsi to fakt hezky. Sám jsem v "tříčleném" kruhu a sosám informace ke svému o dost jednoduššímu BJ. V servise jsem s ní ještě nebyl. Vlastně byl, Mazda klub je můj servis a mám tu dva "hódně dobré dva mechaniky".

2014-08-29 18:12:26

RadoMilá

Sorry.To víš.Celou dobu tady sleduku vývoj situace.S majitelem jsem to probíral i po telefonu a stále mu to nejede.Tak to musíš uznat že to nas píp.No a já si servitky moc neberu a tudíž mi sem tam nějaké to slůvko umikne.Budu se snažit krotit.OK?

Magnetto

Na klubu jsem nějaký ten pátek ale popravdě jsem tady moc užitečných rad nezaznamenal.Je pravda,že tady je dost ochotných lidí ale většinou je to střílení od pasu.Někdy i dost úsměvné.Hlavní je ale to,že je tady parta které není lhostejný něčí problém.Jediné co mě dost mrzí,že někteří tady řeší problém na čtyři stránky a ve finále když už jezdí tak ani nenapíšou jak dopadli a kde byla chyba.Tohle ale neplatí na všechny členy klubu.Abych nebyl kamenován.Mnohdy ale zase zírám,jak mladí kluci bez zvláštních zkušeností dokážou nemožné.Pouští se do věcí někdy dost krkolomných a dokážou to.Před těma smekám.

2014-08-30 20:48:25

No já se samozřejmě pochlubím...

2014-08-31 01:49:36

Tak jak jsi daleko?Už to máš v té dílně nebo stále u toho takymechanika?

2014-08-31 09:27:52

Nene, já už to mám 14 dní u baráku, v týdnu to tahnu do servisu...


Odpovědět

1  2  3