Fórum - Téma


Vysvětlení vybraných kontrolek moderních vozidel


Fórum O článcích Vysvětlení vybraných kontrolek moderních vozidelDiskuze o článku

Vysvětlení vybraných kontrolek moderních vozidel

Vysvětlení varovných a oznamovacích kontrolek u moderních automobilů Adaptivní pneumatické perování Popis: Adaptivní pérování umožňuje snadnou a plynulou změnu účinku tlumičů. Díky adaptivnímu pérování lze spojit sportovní styl jízdy s komfortním cestováním. Ikona: Informace Barva: Oranžová / žlutá Adaptivní tempomat (ACC) Popis: Asistenční systém pro řidiče, který rozezná vozidla jedoucí vp...2015-01-01 17:58:28

V případě že najdete lepší informace k tomuto článku, případně naleznete nějakou chybu, dejte mi prosím vědět abych to mohl opravit.

Informace použité ve článku jsou z různých zdrojů a můžou se lišit výrobce od výrobce.

Taky bych rád uvedl že toto není článek zaměřující se na konkrétní značku auta () nebo na konkrétní model auta...

Tento článek je univerzální (toť informace pro rejpaly)

2015-01-02 19:55:46

dobrá práce

2015-01-02 21:04:56

hanocri: dobré je za tři, mohl jsi napsat chvalitebná práce

MAX6  
J.
2015-01-02 21:17:10

Pokud bych to bral jako UNI článek základních kontrolek pro všechny tak super.

Ale jo, i když některý kontrolky vypadají jinak než v mazdě nebo s ní nemají nic společnýho a některý tam chybí,tak je to pěkná práce

2015-01-03 12:58:25

max6, Hanocri, Rado: Díky všem. Ano, tento middle balíček byl od začátku tvořen jako univerzální. Není psaný pro konkrétní značku ani pro konkrétní model vozu. Tímto článkem jsem chtěl některé zasvětit do kontrolek se kterými se třeba někdy setkají nebo je mají na svém autě (což pochybuji třeba u kontrolky nastavení sklonu zadního spoileru).

Myslím že není nutné vyobrazovat co znamená kontrolka "parkovacích světel" takže jsem vybral ty méně známé proto, aby ti co mají problém s např. filtrem pevných částic věděli že si to můžou najít podle konkrétního popisu a nespamovat zbytečně 50x omývané téma "Svítí mi tato kontrolka - neví někdo co to je?" apod.


Odpovědět