Fórum - Téma


vypnutí kontrolky vymeny řemenu comprexu


Fórum MX-6 II GE vypnutí kontrolky vymeny řemenu comprexu

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda MX-6 II GE  |  Naše vozidla2007-08-13 22:24:14

Zdar tak sem si koupil nove auto samozřejmě comprex,i kdyz sem se zarekjl že mě to už nesmí do domu ale zase na druhou stranu se v tom trochu vyznam a kdyz sem ted mesic shanel auta tak je to krize co se Vam tady snaží v cenove relaci do 60 tisic nabízet,skoro každy druhy naftak na ktery jsem se jel podivat tak mu tlačila voda do chlazeni.

Jen me zacala svitit kontrolka rozvodaku,ale rozvodak je dobrej,tak to potrebuju prepnout ale nevim kde tady u GE je prepinani.Jinak auto je dobre,ale vstupní investice se trochu prodrazily prekroužkovani motoru kroužky Goetze,tesneni,novy starter,auto ma asi pocitam tak kolem pul mega pedaly oslapane jak po milionu ale ma to novy lak metalizu modrou ,křídlo ,lity kola ,CD,ale bude se muset vyvařit spodek...

2007-08-17 00:34:39

pod plastem sloupku u řidiče dole u poistek jsou dva knektory, každej má jinou barvu plastu a je zapúojen pouze jeden, tak to jenom přepojíš na ten druhej. sou to jenom jednoduchý konektory.

2007-08-17 21:27:44

přesne tak jsem to mel u stary tady jsem ty konektory nenasel.prosimte nevis jestli se taky delaji na GE ty plasty na ochranu prahu?

2008-11-22 23:53:42

Tak tohle jsem taky zažil u mého Comprexu. Ta kontrolka rozvoďáku začne svítit po 100 000 km a vlastně i mnohdy tímto praskne, jak ten před tebou stáčel tachometr ! Volal jsem kvůli tomu do Mazdy na Spořilov a ti mi bulíkovali o nutnosti napojení na nějakkou resetovací mašinu. Protože to mám do Prahy 150 km a navíc servisům moc nevěřím, tak jsem pátral sám a vypátral. Asi uprosted přístrojovky, těsně na horní hraně krycího plexi je dirka tak na špejli. Píchnul jsem tam tedy špejli asi na 10 sekund a kontrolka zhasla ! Jo a poloha zapalování byla tuším v první zapnuté poloze. Tím si nejsem zcela jist, je to 2 roky. Zkoušej a uvidíš že zhasne.


Odpovědět