Fórum - Téma


Výměna mlhovky


Fórum Technický koutek Výměna mlhovky
2011-12-05 17:38:36

Zdravím,

na své Mazdě 626 GF (r.v. 2001) mám prasklou pravou přední mlhovku. Náhradní jsem si už koupil a myslel jsem, že vyměnu sfouknu při jednom spolu s výměnou rozbitého předního blinkru (otázka jednoho dobře přístupného šroubku - super).

Jenže ouha, mlhovka je absolutně nedostupná, zdá se, pod nějaký plastovým krytem a i tak se bude asi špatně vyndavat. Přitom už ten samotný kryt, nejde dost dobře sundat. Jeho uchycení jsou plastové "nýtky", který vytržením zničím a abych to udělal nenásilím, to nevím, jak se k tomu pak mám dostat.

Má někdo z Vás už zkušenosti s výměnou mlhovky? Vlastně si říkám, že i když praskne hloupá žárovka v mlhovce, člověk se k ní musí složitě dostávat... Takže to zas tak složité být přece nemůže, nebo ano?

Předem díky za rady.

2016-06-12 19:14:01

No jsem v koncich stejne jako ty, asi budu muset sundat celej naraznik jinak me nic nenapada ale i to bude celkem orisek jak tak na to koukam..

2016-06-12 19:32:26

roxor: Tak je to už sice skoro 5 let... :D

Nicméně já to nakonec nevyřešil. Potřeboval jsem ještě udělat pár dalších věcí, takže jsem to nechal už tehdy udělat mechanika. Ten opravdu musel všechno sundat, ale nevyšlo to nijak draho. Když už člověk ví, jak na to, respektive kde přesně co je, má to prý za chvíli. Platil jsem asi 3000, ale bylo v tom i natažení mikrofonu k handsfree skrz palubku, nová anténa na střechu (ta vysouvací byla nefunkční) a denní svícení. Vše včetně materiálu, takže bych řekl, že v pohodě :)

2016-06-12 23:18:59

mr.katana: Sákra! Super! Po takové době přijdeš s výsledkem a alespoň se pochlubíš jak to tehdy dopadlo

Dnešní členové (pár případů) neumí ani poděkovat a ty přijde a objasníš otevřené téma Dobrá práce, toho si cením i když to trvalo tak takovou dobu


Odpovědět