Fórum - Téma


výfuk mx6


Fórum MX-6 (obecně) výfuk mx6

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda MX-6  |  Naše vozidla2009-06-15 13:08:27

Zdravím všechny. Prvně děkuji za odpovědi v tematu podvozku. Rekonstruuji dál a jsem zrovna u výfuku. Ten můj je totálně v háji a originál za tu cenu kupovat nebudu (přece jenom za 6000 koncový díl výfuku). Děkuji nechci to si koupím pěknej laďáček za tu cenu. No jelikož mám mx6 karburatorovku tak me napadlo, že bych veškeré díly od svodů nahradil trubkou a rezonátorem a dal tam jenom koncovej laďák. Nemáte s tím někdo zkušenosti, jestli to potom moc neřve nebo tak?? popřípadě, čím by jste nahradili ten přední tlumič a jestli tam musí být taková ta zvlněná část hned za svody? Předpokládám, že tam má efekt nějakého odpružení toho výfuku, aby to neházelo z celým potrubím když se hýbe motor nebo nemám pravdu?? Předem děkuji za odpovědi.

2009-06-15 13:30:23

Co se týče rezonátoru tak na to se názory liší, já s tim osobní zkušenost nemám, ale možná časem bude páč musim koupit novej středovej díl, takže bych ten starej zkusil upravit. Ta zvlněná část za svody být musí, páč je to pružná část výfokovýho potrubí...iniverzal seženeš za pár stovek - nová část tohohle potrubí stojí 9000,-

A novej koncovej určitě nestojí 6000,-

2009-06-15 15:01:59

no já se samozřejmě nebavím o origo výfuku mazda. Já se bavím o dílu na který jsem se díval v auto kelly. Každopádně upravený výfukový systém výjde levněji a pokud se i dobře provede, bude možná efektivnější. OK zkusím ten díl sehnat někde na vrakáči nebo nějaký alternativní výrobek.


Odpovědět