Fórum - Téma


Vnitřní osvětlení.


Fórum 6 GH Vnitřní osvětlení.

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 6 GH  |  Naše vozidla2015-12-23 21:22:47

Včera jsem si koupil Mazdu 6 GH,v plné palbě,2,5 benzín.Je v úžasném stavu,lak jako novy,lila metalíza.Jen tam mám menší problém,nesvítí mi přední část vnitřního světla včetně světýlek na předních dveřích.Zadní část nad zadními sedadly je v cajku,A ještě mi nefunguje tlačítko na zadním víku.Dálkačem ja vše OK.Neměl někdo s tím problém a jak to opravil?Žárovičky a pojistky jsou v pořádku.Děkuji za reakce

2015-12-24 10:28:48

míra: Já jsem se s tím setkal a to vždy v zimě, kdy je jiná vzdušná vlhkost. Stříknul jsem tam spray na odstranění vlhkosti a konzervaci kontaktů a chvíli to pomohlo. V létě OK. Dá se také vyměnit mikrospínač za pár korun. V Praze Karlíně na rohu Thámova a Křižíkova je GME a tam se to dá vyřešit. Prodavači jsou ochotní a najdou ekvivalent.

pro stropní osvětlení ... schema zapojení M6 ... spoje, ukostření atd.

http://www.autoshare.asia...-wiring-diagram-2008.html schema zapojení M6

2015-12-26 16:35:14

Asi Te moc nepotesim ale uvidime, zkus zda se ti zarovka rozsviti po sepsnuti talacitka co as hned u svetel nad zrcatkem. pokud Ti nesviti svetla vpredu po otevreni zavreni dveri, ale fungujoe osvetleni kabiny ze se ti rozsviti budiky a svetla vzadu tak budes mit nekde preruseny drat nebo zlomeny, nejcasteji to byvalo v ohybech dveri jakjsou ty gumove pruvlaky.

Tlacittko na zadnim viku je jinaci nez na dreich kde je to zalezitost nekolika deseti koruny ale tak 4 hodin prace s vymenou pokud umis delat trochu s pajkou.

2015-12-28 13:10:00

initium: Takže nakonec se stalo to,s čím jsem vůbec nepočítal ,rozdělál jsem ta světla u zrcátka i u obou dveří a zjistil jsem,že patice jsou prázdné.Podle mě tam byly světla LED a v bazaru je vymontili.Nahodil žárovky a OK.To zadní tlačítko-po oddělání deklu konektor nezapojen,po proměření tlačítka-nespíná.Opravoval to někdo?


Odpovědět