Fórum - Téma


Vlaječky na auto


Fórum Klubové záležitosti Vlaječky na auto1  2  3  4  5

2008-09-03 15:42:13

No pokud vím, tak se ale vše vyřešilo a bez problému domluvilo.

2008-09-03 15:53:52

BTW jen mě teď napadlo, v reklamě se pohybuju taky a dost věcí sem schopnej zařídit taky, jen s tím rozdílem že na tom nechci vydělat poud je to pro klub a nemusím nikomu dávat 15%, pokud je drag i přes to schopen sehnat to levněji tak má hoodně dobrý kontakty. Zajímala by mě třeba jen ze zajímavosti VÝROBNÍ CENA mikiny nebo trika.

2008-09-03 15:56:04

Jestli je tu možnost se domluvit s Dragem na levnější alternativě, tak je celkem velká chyba, že se o tom neví...

2008-09-03 16:16:29

Přestávám chápat, o čem se tu diskutuje.

ad 1) jsem plnoprávným členem Mazda Clubu a jsem aktivní, píšu, jezdím na srazy.....

ad 2) jestli má někdo problém pochopit, že tento klub provozuje webmaster, a tím je tento web jeho vlastnictvím se všemi autorskými právy (i bez registrace na Úřadě), je to jeho boj. Ať se dotyčný obrátí na webmastera.

ad 3) jestliže si někdo vytiskne samolepky s nápisem "www.mazdaclub.cz" bez souhlasu admina, nemluvě o tom, že dotyčný nedá ani korunu na chod webu - podle mě jde o parazita na něčem, co mu nepatří...

ad 4) jsem ochoten se domluvit s každým, kdo jedná v zájmu klubu, nikoliv v zájmu své peněženky. A nemám problém utrácet MÉ peníze za dlouhé vysvětlující hovory po tel.

POKUD MÁ JEŠTĚ NĚKDO NĚJAKÝ PROBLÉM S ESHOPEM, NEBO KLUBOVÝMI PŘEDMĚTY, PIŠTE MI INTERKY

2008-09-03 16:26:02

to Doris, Cácenka: nevím, kdo komu co zakázal

já se s Rabáskem dohodl na řešení, které bude ku prospěchu klubu, eshopu a tím de facto všem.

Ta dohoda je mezi mnou a Rabáskem, za snahu jsem jí vysloveně poděkoval, a to vše s vědomím Inraje a Diakona (předsedy představenstva).

Jak může někdo, kdo u toho nebyl, mluvit o jebání, konkurenci apod.

Na Mělník jsem nejel, protože jsem to vyhodnotil jako nedobře organizovaný sraz, což se mi posléze potvrdilo - toto je můj osobní názor

2008-09-03 16:38:07

myslím že když si nalepím na auto webovku mazdaclubu tak mu tím dělám reklamu, tzn myslím že za to že nalepím reklamu na auto a nic za to neplatím je uplně v pořádku, já tam tu nálepku chci mít a webmaster z toho má prospěch. normálně se za zviditelnění reklamy platí ale platí ten jenž je propagován což je v tomhle případě blbost...

Jinak co se týče mělníka: názor můžeš mít jakýkoliv ale aspoň se sluší napsat nedorazim, mám jiné věci na práci nebo něco takového a ne že slíbíš a ani nedáš vědět. Co se týče oragnizace srazu, rád bych věděl co bylo špatně oragnizované neb kdybych měl za každé pochvalné slovo o srazu dostat korunu tak sem milionář a o sraze se v jeho průběhu a po jeho skončení mluvilo jen v superlativech. ale když mi napíšeš v čem byl špatně oragizovaný tak budu rád.

2008-09-03 16:46:00

koukám jak se to tu rozjelo.

Uvedu tady pro všechny můj hovor s Dragem, ebude přímo do slova nemám v hlavě rekordér na nahrávání.

Včera odpoledne po cestě z práce mi volal Drag jak vyřešit vlaječky na auta. Bylo mi řečeno (a i v interce napsáno(zkopírovaná níže)že inraj má autorská práva na logo mazdaclubu a že jsem ho o nic nepožádala a že tím poruším zákon. Že by mě mohl někdo nařknout z toho že vydělávám na klubu a že bych z toho musela dát daně. Pak mi bylo řečeno že mám na výběr z několika možností. Buď se na to vykašlu, nebo je koupím za své na srazu je prodám kde budou jakoby za akční cenu a zbytek dám na e-shop kde mi z ceny bude odečteno 15% co se platí inrajovi a po prodeji vlaječek mi bude cene poslána. Nebo dám podklady a celé jednání Dragovi a on je objedná za své. Objedná jich 60ks aby bylli lacinější a nám je nechá za cenu 40ks.(když se k ceně 60ks připočte 15% pro inraje tak je to šul nul nastejno) Pro účastníky srazu je budu mít u sebe a zbytek půjde na e-shop. Jinak abyste byli v obraze bylo to takové trošku překvapení ale každý platící účastník srazu měl za těch 150 dostat vlaječku na auto jako pozornost že byl na západě. Tak jsem to sem napsala a podklady(teda korespondenci mezi mnou a výrobcem) poslala včera večer Dragovi na e-mail. Tady je interka:

souhlas Odpovědět >>>

Datum: 2008-09-01 23:29:14

Odesílatel: Drag >>>

(?)

Text:

Ahoj Rabásku,

máš souhlas Inraje? Je to vlastník autorskách práv a použití loga Mazdaclub.cz by bez jeho souhlasu bylo porušením zákona....

Já jen, že o tom nevím, a měl bych být první, kdo o tom ví, nebo koho se máš zeptat....

Drag

2008-09-03 16:56:27

Běž už Dragu do háje s autorskýma právama.....proč se nevyjádří Inraj??!!Nebudeš Ty Inraj??Jsi jeho tiskovej mluvčí???

Mimochodem nebudu ti psát interku nevidím důvod nic netajím a chci aby to věděli všichni.....o.k hned jdu a trhám nálepku s auta...nepotřebuji se tady hádat,že jsem něco porušil,mimochodem diskuse se tady rozjela to je fakt.

2008-09-03 17:39:44

Drag nikam do háje nepůjde, sakra nevím co furt máte, jednak toho pro nás udělal dost a jednak má právo od Inraje jednat a mluvit do všeho co se týče e-shopu Takže už prosím ztichněte. Co se týče konfliktu vlaječek tak jsem mluvil jak s Dragem tak s Rabaskem a vím o čem mluvím, proto prosím ty, kteří tady plávají nesmysly aby radši byli ztichat a neřešili věci o kterých neví jak byly. Tahle věc byla projednávaná jen mezi mnou, Rabaskem a Dragem, tudíž nikdo jiný nemá informace jak to bylo a je a tudíž by tady neměl psát kraviny.

Jediný problém je v tom, že tu nejsou sepsaná pravidla a napsána co a jak má být, tudíž hned zítra toto vytvořím ať v tom má každý jasno. Zatím nikdo z vás Inrajovi nic neplatí a jste tu dobrovolně, pokud se vám tady tedy něco nelíbí tak můžete kdykoliv odejít. Případně se můžete rozumně zeptat a debatovat co a jak zlepšit. Navše se sepíší pravdila a dají se sem, ale ani Řím nebyl postaven za jeden den, proto prosím o klid, vlaječky jsou už vyřešené a nic jiného nespěchá tak, že by to muselo být hned tak tomu dejte chvilku čas.

Uvědomte si, že bez Inraje byste neměli nic, nikdo byste se neznali a ani byste o své mazdě třeba něměli informace které máte, nebylo by spousta společných bezva zážitků - prostě by nebylo nic. Časem by tu bez vedení zavládla anarchie a proto se sestavilo představenstvo, které ale potřebuje chvíli čas aby se mohlo rozjet. Tak prosím teď nepruďte, případně své stížnosti mi pište na mail a já na to odpovím, případně pokud nebudu vědět tak to s Inrajem zkonzultuju.

Tímto bych to rád uzavřel a myslím, že každý, který bude tuhle diskuzi dál rozvíjet a zbytečně se v tom hrabat a šťourat tak akorát poškozuje klub - to bysme to tu pak taky mohli všichni zabalit a nebude nic a to snad nikdo nechceme

Mazdáár a doufám, že to pochopíte.

2008-09-03 17:55:18

ještě jedna maličkost já to nechtěla prodávat s výdělkem ale za cenu co dal výrobce. Je to to samé jako když se zeptám známých hele budu objednávat s Quelle nechceš taky něco bude to za jedno poštovné. Takže já objednám něco z vebu a domlovuvám se s ostatními aby nás bylo víc nejen že se dostane množstevní sleva ale bude to za jedno poštovné. Ale co nemá smysl to řešit. Drag slíbil že je nechá udělat a cena že bude výše uvedená. Že je budu mít do srazu takže lidé co je mají objednané je dostanou ode mě i za stejnou cenu co jsem tu uváděla.To je k vlaječkám.

Ale každopádně mě pěkně nasralo to že člověk, který je i v představenstvu chce udělat něco pro klub spolupracuje i s cacenkou taky členem představenstva na návrhu vlajky a celé objednávce , že mu budou vhazovány klacky pod nohy. AŤ se ted na mě zlobí kdo chce a jak chce co na srdci to na jazyku. Ale proč se teda vlaječky neudělali už dřív?Dle slov Draga byl malý zájem. A když já vyprovokuji lidi aby zájem byl tak se mi začnou házet klacky pod nohy a bude se to prodávat v e-shopu. Kdybych je udělala sama tak by hold inraj neměl 15% ze skoro 4000,-

To Diakon: to se pleteš protože to co jsem včera volala tobě jsem řekla i cacence i misakovi a je to přesně to co jsem ted napsala na web.

2008-09-03 18:08:42

nebudu řešit to že mi někdo maže příspěvky (opakovaně) ale za mě můžu říct jednu věc, nelíbí se mi to že když se chce udělat něco pro klub (věci) tak na to má monopol jeden člověk, a když chce někdo něco udělat pro klub tak je mu znárodněno jen aby z toho byly prachy. zajímalo by mě kolik si inraj takhle vydělá jelikož tohle vše: http://www.mazdaclub.cz/club_links.php jsou "jeho" kluby... Každopádně adame info mám stejné jako ty, a za sebe můžu říct že z toho jak se ždímou finance za každej prd s přívlastkem mazdaklub je mi na blití

2008-09-03 18:09:43

už mně nebaví to tady číst Jestli,že se bude dělat vše pro klub (sem pro) proč ty vlaječky už dávno nejsou?Jediná ,kterou sem viděl byla u rabaska (tuším) na Orlíku.Zaplatil sem si modrou hvězdičku sem tudíž platící člen,na klubu mi záleží. Hádáte se tu o tom kdo smí nebo nesmí objednávat atd. Dobrá udělaj se pravidla doufám jen ,že v těch pravidlech bude i to ,aby platící členové mohli nakouknout kam,kolik popřípadě komu jdou peníze?Doufám,že toho nechci moc?Nevím kdo mi odpoví ,ale předem děkuji.

2008-09-03 18:10:50

co se týče průhledného financování tak po tomhle zemětřesení to snad je samozřejmost.

2008-09-03 19:08:39

tak Rabasek se na me nebude snad zlobit, puvodne ty vlajecky chtela jako darky pro cleny apod. a vy ji budete cpat do takovejhlech veci, navic na vlajecce logo mazdaclubu ani byt nemelo. Myslim ze Rabasek je posledni kdo by na nas vydelaval, rda bych pripomela, ze to byla ONA co privezla hromadu veci do tomboly, a ONA sehnala nejake sponzory na Orlik. Takze budte tak laskavi a stezujte si na lidi, kteri vam ublizuji a ne ty co se vam pokousi neco vyridit a byt napomocni. Presne kvuli tomuto jsem vystoupila z predstavenstva. Jelikoz je k nicemu, muzeme neco vymslet, ale bohuel eshop neni v nasi kompetenci, stranky taky, lidi kteri ani mazdu nemaji se tu budou rozkrikovat kdo jak organizuje sraz na kterym ani nebyl a ja neslysela ani jedinou negativni vec na melnik. popravde receno pokud mi nekdo slibi, ze prijede a pak nenapise ani, proste neprijedu, my prijde on nespolehlivy atd. HOWG tady koncim s jakoukoliv organizaci apod. nema to napsrosto zadnej efekt, pokecam tu s kamaradama apod. ale ani o tuk vic

2008-09-03 19:17:52

Eshop časem ve vaší kompetenci bude...

Jestli myslíš tím rozkřikujícím se lidem mě, máš smůlu

Mám mazdu 626 combi

Mělník byl srazem, na kterém se lidi separovali na skupinky, které spolu nekomunikovaly, tomu neříkám dobrá parta, dobrá zábava.....

Podobný názor jsem slyšel od cca 10 členů klubu.

2008-09-03 19:22:03

Začíná to moc hezky, kdo nic neděá nic nezkazí(tahle věta už tu zazněla) tak proč něco dělat? Má to cenu? Nebo budem dělat jen to ,co nám někdo dovolí?Toho už sem si užil dost a nemíním s tím pokračovat.Čekám,že se někdo aspon omluví ,ne mně ,ale cacence.Na Melníku sem nebyl nemohu soudit,ale s ohlasu vím ,že to bylo super.Tak ted je to na vás,ne na některých členech představenstva ,ale na těch kdo to tu vede.

2008-09-03 19:28:14

Mělník byl super Organizace na

To Drag:

2008-09-03 19:31:56

dobrá ,jestli si slíbil ,že někam přijedeš a na konec si bez omluvy nedojel to už si věděl,že sraz není dobrý. V tom případě si vsad sportku určo vyhraješ

2008-09-03 19:41:18

Nuu myslim ze par lidi se tu uz hada o necem jinem!co sem nepatri!! Kdyz se Drag postara o vlajecky a budou levnejsi..o co jde??? Budme radi ze mame naky klub, ze mame kde koupit trika atd..a je to levnejsi..vic nechte na lidech co v tom delaji.. Klub ma byt o pohode ne se stale handrkovat

2008-09-03 20:02:03

cacenka: děkuji kdybych je nechtěla přivézt a sehnat tak to nedělám. Ráda sem pomohla.

a co se týče mělníku sraz byl super máš u mě jedničku s hvězdičkou. Byl to první mega sraz mazdy a byl fajn. Je pravda že tam byli skupinky podle klubů tím že to byl můj první sraz z mazdou tak jsem vlastně nikoho neznala(proto na orlíku ty jmenovky) jen cacenku které sem vezla nějaké drobnosti a diakona který vybíral vlezné. A protože jsem nikoho neznala a organizátoři toho měli mraky na práci sem se neměla s kým bavit a tak sem si sedla ke stolu a pak si i sem tam někdo přisednul. Dobře jsem si pokecala až v sobotu ale to jsme večer jeli domů.


Odpovědět

1  2  3  4  5