Fórum - Téma


VIP výhody


Fórum Klubové záležitosti VIP výhody
udm  
2014-05-28 05:11:13

Doplnil jsem do seznamu VIP výhod ty, co tam ještě chyběly, viz http://www.mazdaclub.cz/vip

A měl bych na Vás pár otázek:

  • 1. které současné VIP výhody Vám přijdou nejužitečnější?
  • 2. která VIP výhoda byla ta, kvůli které jste si zaplatili VIP?
  • 3. jaká VIP výhoda by se Vám líbila, kdyby ještě přibyla? Nebojte se napsat jakýkoliv nápad. Všechny nápady minimálně zvářím, některé z nich pak třeba i zrealizuju.

Všem, kdo si VIP pořidili, děkuji za podporu provozu a dalšího vývoje klubu. Velmi si toho vážím

2014-05-29 00:29:21

udm:

1. Vypnutí reklamy, přístup do klasickým uživatelům nepřístupných tématům.

2. Mám velmi rád tento klub, nekoupil jsem VIP kvůli výhodám. Super ale je že je člověk hodnocen jako ověřený např. u inzerce.

3. Zkusím navrhnout: Nějaký rank vozu a uživatele, jednoduše řečeno nějakou nástěnku kterou budou hodnotit známý za to jak se člověk věnuje srazům, autům, fóru. Zda poradí nebo jen tahá informace. Takové jakoby hodnocení.

EDIT:

*3. Podobnost tohoto "ranku" bych přirovnal k spolehlivosti u registrování na sraz.... Tzn. Registruji se na sraz a nedojedu = 0% spolehlivost. Trošku detailnější a propracovanější.

2014-06-06 22:43:50

udm: jsem spokojen tak, jak to je, bylo by fajn, kdyby partneři klubu nabízeli VIP členům větší slevy, než ostatním

udm  
2014-06-07 00:10:08

magnetto: zkus tu myšlenku trošku více rozvinout. U těch srazů to je jasné a jednoduché - když se na sraz přihlásil, tak buď dorazil či nedorazil. Jak Ty to myslíš s tím rankem vozu a uživatele? Zkus navrhnout co by se kde zobrazovalo, na co by se kliklo a co by to udělalo.

2014-06-08 02:21:56

udm: Viděl bych to tak že přímo na profilu kde se hodnotí tvoje fotka by byla vlastní zkušenost s tímto uživatelem. Hodnotit fotky se moc lidem nechce ale hodnotit lidi.... Například když zmíním Maxe, navštívil jsem ho jako prvního člena klubu. Dojel jsem za ním, místo a čas odpovídal, čili hodnotím jako spolehlivého. V dalším případě jsme pokecali úplně super takže komunikace na vysoké úrovni. Jeho auto je to co tady celou dobu zveřejňuje takže osobně vím že ten člověk je ten za kterého se vydává. O ví fakt snad všechno takže technicky nadaný a dávám 1*.

To tak přirovnám např. k němu. Myšlen byl rank jako takový kde bych přispěl takovým "lajkem" k tomu jak na mě ten člověk působí stejně tak jako jeho auto... Jedná se o a v té přijel takže vše OK.

Tak jako se hodnotí fotka, tak bych hodnotil stručně toho dotyčného. Žádné fotky ani jména, naopak bych navrhl tlačítka nebo komenty k tomu jak se člověk chová a jaký je na něj spoleh.

Obchodování, komunikace, znalosti, přesnost své identity na klubu, stav vozu atd.

Píšu to složitě ale třeba někdo pochopí jak to myslím.

V příkladu můžu napsat:

Uživatel "XXXX11", nespolehlivý, na domluvené místo kde jsem měl od něj koupit např. "pneumatiky" nedorazil. Nereaguje na vzkazy a nejsem si jistý jestli je to ten za koho se vydává.

Uživatel "XXYC12", několikátý obchod a jsem nadmíru spokojen. O svoje auto se stará a ví o něm všechno. Fotky odpovídají profilu :)

Případně anketové otázky na profilu a to:

Spolehlivý - ANO / NE

Shodnost s profilem - ANO / NE

Znalosti tahá z hlavy - ANO NE

......

Mohl bych pokračovat do nekonečna. Abych to závěrem upřesnil, udělal bych nějaké průměrované hodnocení právě tak jako je na těch srazech. Něco jako zpětná vazba z heureky když něco koupím.

K tomu VIP bych možná ještě zařadil nějaký stupeň, a to ten že jak jsou ranky u některých z uživatelů (kdo nejvíce poradil, kdo napsal nejvíce do CHATu) tak bych přidal možná nějakou další polosoutěž... Jako? To teď nevymyslím... Mohl bych soutěžit v BANech, ale dostal jsem pouze jeden


Odpovědět