Fórum - Téma


Veškeré klubové předměty, aktuální vlákno r.2016


Fórum Klubové záležitosti Veškeré klubové předměty, aktuální vlákno r.2016
2016-02-25 22:00:35

Jak jistě všichni víte, tak zdejší, dnes již bývalí superAdmin klubu nechal pro nás nadšence vyrobit tucet samolepek podporující náš klub a také poznávací znamení pro aktivní i méně aktivní členy.

Vzhledem k tomu, že jsem se k těmto nálepkám dostal díky dobrým vztahům se samotným Radkem a jeho super rodinou, hodlám tyto nálepky nejen poslat do světa ale také tím podpořit jinou dobrou věc.

Rozhodl jsem se, že pokud bude prodej nálepek o které si pořád někdo píše úspěšný a alespoň trochu výnosný, tak celou utrženou částkou podpoříme organizaci kterou potěší i částka v řádu několika stovek korun či více.

Radek zatím sice neví o mém plánu ale myslím, že je to docela super.

Napíšu tedy něco o nálepkách pro ty, kteří zatím neví.

  • Nálepky jsou v několika provedeních a každé provedení ve dvou barevných variantách. V bílé a v černé.
  • Nálepky mám na autě už z první várky a to mi může potvrdit i samotný pan majitel klubu který mne podle nich identifikoval. Proto když napíšu, že jsou vyrobené opravdu kvalitně, myslím to vážně a ti, co je již mají mi to můžou potvrdit.
  • Nálepky jsou vyrobené formou "EXTRA" kdy se skládá z tří vrstev a to samotná nálepka, vrstva kryjící lepidlo a instalační vrstva (připravil jsem video kde ukážu zkušební lepení aby bylo vidět jak to myslím a prosím omluvte konečnou fázi. Nějak jsem si neuvědomil, že hadr kterým jsem odmašťoval je nasáklý olejem).
  • Nálepky jsou odolné vůči otěru (zadní stěrač mi ji brousí celou zimu a je pořád jako nová), proti mrazu, slunci které na ně v létě praží, mycí lince, chemii a kapaliny do ostřikovačů. Lepidlo nepoškozuje lak vozidla!
  • Velikosti které jsem vložil do fotografií níže jsou odpovídající podkladu, nikoliv samotné nálepce!
  • Ceny jsou odpovídající typu nálepky a není zahrnuta cena za poštovné!

Pokud máte zájem o tyto nálepky, rozhodně doporučuji na tmavá auta světlé a na světlá tmavé nálepky. Osobně mám na zlatém autě ty černé a vypadá to krásně!

Nálepky budu posílat v interval 2x týdně a prostřednictvím České pošty po obdržení předem zaslané částky na připravený bankovní účet. Upozorňuji, že nebude akceptována platba při doručení jako dobírka a podobně.

Další varianta získání nálepek je osobní předání na předem domluveném místě přičemž člen který dosud není certifikovaný, získá certifikaci (více o certifikaci http://www.mazdaclub.cz/certifikace).

Diskuzi nechávám otevřenou a prosím o komentování pouze dané věci. Jediný distributor těchto reklamních předmětů jsem momentálně na klubu já. Pokud o nálepky máte zájem, pište mi do interní zprávy.


Nálepka (pro ilustraci)  |  Více info


Odpovědět