Fórum - Téma


Úřady - Pojišťovny ... arogance?


Fórum Pokec všeobecný Úřady - Pojišťovny ... arogance?1  2

2009-03-11 21:51:13

Zdravím a držím ti palce!Před patnácti lety na mě hodili cajti spoluvinu.Měl sem 19,takže vyplašený a nechal to tak.Pak mi kamarád poradil DASku a ta mi párkrát hooodně pomohla,ať v autě,nebo na moto,nebo v kamionu.

Česká Pojišťovna sou pěkní vykutálenci.Už bych si tam nepojistil ani káru za kolo,ne jen proto,že jsou nejdražší..

Nevím,jestli média po tom sáhnou.Takovýhle křivárny už pro ně nejsou zajímavé,protože se to děje-bohužel,každý den.

I tak ti přeju pevný nervy v týhle bitvě s větrnými mlýny..

2009-03-16 22:08:57

to loner: Média po tom sáhnou v případě, že to bude " bomba " a proto i přes rady a urgence Mazďáků stále vyčkávám a chci si projít celou spleť úřadů, abych vyčerpal všechny možnosti. Jistě to je zajímavé už teď, ale pokud by se do toho zamotalo i Ministerstvo dopravy ( v případě, že by stálo za protiprávností Kraje ), tak to bude např: pro Černé Ovce zajímavější než nyní. Jen to chce spoustu času - v tuto chvíli jsem celkem nervově v pohodě, ale než jsem to dal právničce, tak ěm to fakticky deptalo a ubíjelo, protože svým způsobem se v právu pohybuji ( trestní a přestupkové právo ) a nedokázal jsem pochopit konání úředníků a institucí, které tvrdí že " zelená " je " červená " a ještě si to obhajují

2009-12-22 22:31:12

Tak první výsledek - ale předčasně se neraduji.

Okresní soud v Hradci Králové rozhodl v můj prospěch a uznal oprávněnost mé žaloby na Českou pojišťovnu a přiznal mě 100% plnění jako poškozenému a další úroky z prodlení, atd. - takže jsem zvědavej jestli se Česká pojišťovna odvolá.

Jinak jsem dále podal žalobu na Královehradecký kraj za špatný úřední postup a to na základě výsledku Ministrestva dopravy, kam jsem zaslal můj případ a který vyšel naprosto v můj prospěch s tím, že kraj pochybyl

Tak mě držte palce a až bude zase něco nového, tak vás budu informovat - jen upozorňuji, že nehoda se stala v září 2007 - to jen pro tu rychlost

2009-12-22 23:39:54

u nás jsou tři páry rukou, co ti drží palce

vyjadřovat se asi nemá cenu, máme taky mnohé zkušenosti, ale chybí nám tvé nervy Tak právě proto ti držíme palce protože my jsme se nedokázali takto bránit.

2009-12-23 17:35:20

Když to tak čtu, jaké jsou kolem nás všude kurvy, tak asi auto nechám pod zámkem v garáži a budu jezdit busem.

2009-12-24 13:55:57

gratulujem . drz sa .

pls. media nevynechaj , aj ostatní majú právo sa o tom dozvedieť . Ide o princip ! . určite niekde je niekto kto má alebo , mal podobný problem a potrebuje povzbudenie . a čaka na tvoje "stroy" .

pekné vianoce a šťastný nový rok .

2009-12-24 21:04:25

GabrielM6 - je mě to jasný, ale případná medializace bude v případě, že to bude vše pravomocně rozhodnuté a to v této chvíli ještě není. Je to jen dílčí výhra a hodně toho mě čeká - jistě se moloch jako pojišťovna či krajský úřad jen tak nevzdají, protože nerozdíl odemne je to stojí peníze "pouze" jejich klientů. Já do toho musím investovat volný čas a své vydělané peníze.

Každopádně budu bojovat dále a o dalších úspěších či prohrách vás budu průběžně informovat.

Hezké Vánoční svátky všem a díky za povzbuzování v této kauze.


Odpovědět

1  2