Fórum - Téma


Topení netopí


Fórum 626 GF / GW Topení netopí

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 626 GF / GW  |  Naše vozidla2010-02-26 07:44:55

Ahoj všichni,

mám Mazdu (konkrétně 626 GF Sedan r.v. 2000) chvilku a jsem s ní moc spokojený. Ovšem, dneska jsem se pokoušel o výměnu žárovek na středovém panelu, konkrétně se jedná o žárovky k regulátorům topení.

Před výměnou jsem vytáhl popelník, odšrouboval šroubky a odejmul "obložení". Poté jsem vytáhl i rádio, abych se dostal k panelu topení a dostal ho nějakým způsobem ven. To se ovšem nepodařilo, vypadalo to, jakoby ten panel topení zezadu něco "drželo", tak jsem vytáhl jen "páčky", které topení regulují. To jsem však nevěděl, že s vytáhnutím "páček" se uvolní i ze zadu zubatá kolečka a kupodivu vypadla nějaká pružinka s kuličkou.

No, každopádně, žárovky jsem vyměnil, vyzkoušel a svítily. Vrátil jsem vše zpět, s těma zubatýma kolečkama jsem měl problém (při otáčení regulátoru topení se to jakoby zasekává) ale nějak jsem to tam nasadil. Jel jsem auto projet a vyzkoušet, zda-li vše funguje. Vše fungovalo, jen regulátor teploty "úplně nalevo" se zdá jakoby nereagoval. Což tedy znamená, že nelze změnit teplotu.

Máte s tímto někdo zkušenost? Potřebuji zítra ráno vyjet a rád bych to dal ještě nějak dokupy. Co doporučujete?

Omlouvám se, že je to na foru již dvakrát, bohužel jsem nikde nenašel možnost "Smazat"

Předem díky moc za odpověď,

Lukemob


Odpovědět