Fórum - Téma


Tablet


Fórum RX-8 (obecně) Tablet

Informace o modelu: Mazda RX-8


1  2

2014-02-17 13:27:27

Pokud vyhodím rádio, co bude s tlačítky SET/CLK a DISP/AMB? - nebudou tam

Jak bude tablet přijímat radio signál? - nijak, tablety zpravidla nemají FM přijímače jako mobily

Jak tablet napojit na BOSE systém? - vzhledem k tomu, že nebude originální autorádio, bude nutno zajistit ovládání BOSE zesilovače (minimálně spínání, počítám, že audiopilot zůstane zapnut) a předzesílení sluchátkového výstupu, případně konverzi HDMI výstupu na analog vhodný pro napojení na BOSE zesilovač (symetrické vstupy + a -, nikoliv + proti kostře jako je tomu třeba u cinch)

Je třeba GPS přijímač? - pokud tablet obsahuje GPS, není, záleží také, kde bude umístěn

Mají parkovací kamery USB nebo HDMI výstup? - nemají

Jak ho napojit na baterii? - přes DC-DC zdroj

A bude tablet fungovat v rozpáleném autě v létě? - tablety (až na nějaké vojenské modely) nejsou dimenzovány na podmínky - plus i mínus teploty, jako OEM multimediální komponenty pro vestavbu do automobilu

2014-02-17 15:24:19

shr3k: hezky popsane

2014-02-17 17:21:51

Dodám zkušenosti z praxe, používaní tabletu v aute při venkovních teplotách 30+ kde většina tabletu má provozní teplotu někde do 45°C pokud je nějaký lepší 55°C (zkušenost s tabletem za cca 25tisic) tento tablet se po pobytu v zavřeném autě v letních měsících není schopen pomalu ani pustit. Připočtu přehrávání videa což tyto tablety dokáže trosku roztopit + okolní teplotu v době vstupu do auta a nastartování lehce se dostanu ke 90 °C při teto teplotě se tablet buď ani nezapne nebo zrovna vypne nebo cokoli s tím tabletem provést je peklo na zemi.


Odpovědět

1  2