Fórum - Téma


STK + ME zkušenosti


Fórum Pokec všeobecný STK + ME zkušenosti
2014-05-16 22:21:49

tak mě napadlo založit tohle vlákno, kde by jsme mohli psát, co borcům vadilo na stk, nepsal bych tu o brzdách, tam není na co nadávat, atd, ale spíše o doplňcích a různých absurditách. Nebo naopak, co jste čekali, že Vás vyhodí, ale ničeho si nevšimli. Samozřejmě by toto vlákno mohlo poradit, kde se chovají slušně a kde ne, tak pište, ale OBJEKTIVNĚ, kde jste byli. Prosím bez vulgarit.

Bude dobré, když doplníte i foto toho, co Vám vytkli.

MAX6  
J.
2014-05-16 22:48:29

Je to teda z jiný motoristický branže,ale přítelkyně má Ducati 696 a poprosila mě jestli bych jí mohl zajet na STKčko. Problém ale byl v tom,že dva dny před tim jí prasknul zadní brzdovej válec (ten na nožní páčce) a prakticky zadní brzda nebrzdila. No tak jsem to stejnak zkusil. Přijel jsem na STK v Příbrami vedle Hypernovi. Začlo klasický kolečko toho že pán studoval co s tim je a neni až došlo na kontrolu brzd. Řekl mi ať na ní sednu a zkusim brzdy. Kontrola brzd probíhala tak,že já mačkal páčky a on koukal jsetli se rozsvítí brzdový světlo. Tak přední brzda OK a zadní jsem jen tak zkusil nohou zmáčknout,ale zmáčknout to jen tak lehce aby neviděl že ten pedál se totálně propadá. Samozřejmě všecko OK. Tak jsem si oddechnul a myslel že už mi dá jen techničák a tradá...

No a teď přišlo to vtipný. najednou technik řekl,že mi STK nedá,protože mi chybý jedna samolepka na rámu (na krku řízení). Ano samolepka na který je napsaná hlučnost motoru při určitejch otáčkách,kterou prej motorky po 2009 musej mít. Ta samolepka mohla spadnout kdykoliv když jsme to umejvali vapkou a asi i tak spadla.

Naštěstí kamarád dělá v reklamce,takže mi udělal celej pytel těhle samolepek,protože při dalšim umejvání jí samozřejmě ztratíme znova.

Opravdu jsem se zasmál,protože nevšimnout si že zadní brzda vůbec nefunguje,ale jen proto že tam chybý nějaká blbá samolepka nedat STK ?

2014-05-16 23:01:41

já měl jednou ve vážných závadách korozi kolejničky sedačky na M323f BG. prostě kolem šroubu, kterým je sedačka přišroubovaná k podlaze, to bylo lehce orezlé, barvy byla sedřená, tak mi řekli, že by sedačka mohla upadnout naštěstí už v garáži ležely sedačky z GT, ty byly na stejném místě odřené, tak jsem to rovnou zapatlal barvou a byl klid.

a zkušenost staršího data, asi nevýznamná pro tento klub, tak na Š120 mi chyběla kdysi plastová mřížka C sloupku = ostré hrany, stk neprošlo

2014-05-17 22:30:17

Tak moje tři dny stará zkušenost s STK:

Protože jsem hodně v zahraničí tak říkám ženě ať tam s naší 12 let starou Premacy zajede sama ,ona že abych auto nějak nachystal a tak ...

Já říkám ,je to Mazda,vem auto a jeď

Ve čtvrtek mi volá do Belgie: Auto prošlo ,ale závada tam je ,nesvítí mlhovka!

Já v klidu : Tak vytáhni tu redukci na karavan....

Ať žije Mazda!


Odpovědět