Fórum - Téma


Špatný start


Fórum 626 GF / GW Špatný start

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 626 GF / GW  |  Naše vozidla


1  2

2008-12-30 22:22:28

Mám druhou mazdičku ,první byla stařičká (hranatá) 121,ted mám o něco lepší taky není nejmladší (12let). Ted je benzín levnej skus aspon 4-5 nádrží na V- Power.Pravda je ,že ti to spálí a vyčistí bordel .Mně první natankování hodně zarazilo najel sem na nádrž min kilometru,ale ted naopak(záleží kam a kde jezdím) po městě a na krátko kolem 6-7l no a když jedu třeba do Prahy tak slabejch 5l .Každej máme své názory a o tom to je .Přeji do Nového roku spousty KM bez nehody a at mazdička slouží.

P.S. přes Dačice jezdím dost často a celkem to tam znám (před 20lety sem tam jezdil hodně rád ) ještě funguje hotel Dyje?

2009-01-20 19:44:38

Člověk by nevěřil. Trochu jsem vyčistil váhu vzduchu a hned to líp startuje. Moc se mi nechtělo čistit, jelikož vyšel jsem z baraka a co to vydím na teploměru - 12°C. Ale co by jsem pro svojí mazdičku neudělal, tak jsem vzal vatičku, lih a hlavně teplé rukavice a naběhl jsem na to. Vyčistil jsem váhu vzduchu jak zmiňují na začátku, zavřel kapotu a rychle do autička a hned napoprvé mi to startlo. Dokonce i druhý den mi to startlo napoprvé a to bylo taky kolem -9°C. Tak si říkám, je to možne? Teď mi to startuje omnohem lépe. Ale všem by jsem chtěl poděkovat za radu toho si cením.

2009-01-20 23:23:17

Ten podtlak v nádrži robí odsávanie splodín z filtra s uhlím. Takže ak necítiš benzín okolo auta na velkej lúke s čistým vzduchom kde je len tvoje auto, tak to môže byť zlý ventil, medzi nádobou s uhlím a saním. Má to vplyv na ekológiu, nič iné.

luda: Pod kapotou asi nepočuješ čerpadlo, aj keď máš novšie auto tak ho máš asi v nádrži. Ja ho počujem len ak dám dole zadnú sedačku v zatvorenom naštartovanom aute.

Neviem prečo mazdy púšťajú čerpadlo až pri štarte, ale spolieham na nich, že je to dobre MAZDÁR.


Odpovědět

1  2