Fórum - Téma


Servisy???


Fórum Pokec všeobecný Servisy???
2008-05-18 14:06:35

Všichni se tady rozčilují že jim nikdo volá a píše kvůli průzkumu servisů.Mě nikdo nevolal ani nepsal a faktem je že kdyby nikdo volal tak si s ním klidně pokecám.Co na tom je špatného?Vemte to z té druhé stránky věci.Já jsem si nechal auto opravit u specializované firmy na renovace starších vozů,stálo mě to skoro 40.000.-a auto mám v horším stavu než když jsem si ho tam dal.Když jsem to reklamoval tak mi bylo řečeno že když se mi to nelíbí tak at´si políbím pr.....el,Bohužel peníze jsem mu dal na zálohách a díky tomu jak to u nás funguje tak jsem nemohl nic reklamovat dokud jsem to nedoplatil.No a když jsem to doplatil tak to toho debila přestalo zajmat oznámil mi že jsem mu dal starou japonskou mrd.....u a chci aby to vypadalo jako nové.Je to neřešitelné své peníze už nikdy neuvidím a díky tomu jak to zprznil tak na každém srazu a kdekoliv kam přijedu tak lidi koukají jak mi praská kapota a jak mám každý díl v jiné barvě.Jinými slovy kdo má rád svoje auto a uvažuje o renovaci,určitě by se měl velkým obloukem vyhnout firmě http://www.renovace-jinak.cz/ Kdo moje auto viděl tak ví o čem mluvím a kdo ne tak fotky budu přidávat dnes a jsou tam i nějaké ze srazů.

2008-05-19 01:49:46

Neřešitelné... Hele, ty jim dáš do firmy auto, nasypeš jim 40litrů a ještě na zálohach,(viděl jsi to auto mezi těma zálohama??), necháš si domršit auto, ve finále tě dá se říct pošle do pr..le a ty se smíříš s tím že už svý prachy neuvidíš???

Ten si ale musí mnout ruce, jak s tebou pěkně vyběh, jestli je to tak, jak říkáš.. Neměl by sis nechat takhle s..t na hlavu a něco s tím dělat..

2008-05-19 02:14:17

Tak pardon, až ted jsem viděl tvoji galerii... Z tvého popisu jsem usuzoval že máš auto na odpis, ale zdá se že máš "prdýlku a čumáček" celkem v kupě.. Moc se panu Kalivodovi nedivím že tak trochu vybouchl.. Nebo to aspon na tech fotkách není tak znát..

2008-05-19 08:14:02

No nebudu řešit zálohy nebo tak něco, ale viděl jsem Davidovo auto před renovací a po renovaci. Když pominu to, jak bylo pak poškrábané po tom vichru atěch větvích co na to spadly, tak to auto dřív vypadalo líp, a jestli tohle je renovace laku, tak své auto nikdy renovovat nenechám, to si z něj radši pilníkem na nehty seškrábu barvu a nastříkám ho barvou ve spreji z OBI, myslím, že by to určitě vypadalo líp než jak teď vypadá to Davidovo.

2008-05-19 18:31:58

Berzerk:No že je na odpis jsem nepsal a je skutečně nutné vidět to na vlastní oči.Praskliny na kapotě se nafotit opravdu nedají.Ti co moje auto viděli vědí o čem mluvím a co se týká těch peněz tak Standa Kalivoda býval můj kamarád to za prvé a za druhé Měl jsem zaplacenou dovolenou od 6 července a on mi 3 července oznámil že to hotové nebude jestli mu nedám ještě další peníze.Ty asi netušíš co obnáší z nikoho dostat peníze za špatnou opravu auta vit´?Znalecký posudky stojí od 5000,-více a když ho necháš vypracovat tak můžeš k soudu.Tam mu za 3 měsíce pošlou dopis a on odmítne vinu.Tím se posuneš o cca.3 měsíce dál.No a pak už to hraje na to že si za to můžeš sám a tak.Když to vyhraješ tak on dostane platební rozkaz který stejně nezaplatí a ty budeš mít dobrý pocit z toho že jsi strávil dva roky souděním a stálo tě to dalších minimálně 20,000,-Přes právníky jsem to řešil taky a když jsem tam s právníkem byl tak mi na rovinu říkal že ty prachy z něj nedostanu,ale zkouším to.

Tato diskuze není založená pro to aby se posuzovalo moje auto,ale pro to abychom si vzájemně doporučily servis,nebo naopak upozornily na nekvalitní servis.O.K.?

2008-05-20 22:58:30

Se mnou naštěstí ještě nikdy takhle nevyjebal.. Sorry za to slovo Ale fakt mě nadzvedlo že si tohle může nekdo zaprvé dovolit, a za druhé nechat líbit. Bez ohledu na to že to byl, jak píšeš, Tvůj kamarád, by bylo dobrý najít lepší cestu než je ta soudní. U nás jakmile nejde o milion, nejlíp o několik, tak to advokáta nezajímá a jít do toho sám, je určitě na mašli, jak ses asi přesvědčil.. Jsou přece i jný způsoby.. Nechceš přece aby mu to jen tak prošlo.


Odpovědět