Fórum - Téma


Servisní knížka - Tisknutelná verze


Fórum Klubové záležitosti Servisní knížka - Tisknutelná verze
udm  
2013-11-06 07:08:08

Nová vychytávka na webu - odteďka si můžete servisní knížku svého vozidla pohodlně vytisknout. Udělal jsem tisknutelnou verzi servisní knížky. U Vašeho vozidla na záložce Servisní knížka přibylo nové tlačítko "Tisknutelná verze".

Příklad, jak to vypadá (Renault klub): http://cs.renault-club.cz...r_events_print.php?id=783

Uložit jako PDF? Uživatelé prohlížeče Google Chrome to mají snadné - zvolí Tisk a tam už rovnou mají tu nabídku. Uživatelé ostatních prohlížečů mohou použít tzv. vituální PDF tiskárnu - například CutePDF http://en.wikipedia.org/wiki/CutePDF

2013-11-06 09:39:59

udm: osobně servisku nemám, takže nevím, zda tam taková funkce je, ale napadlo mne, že by bylo dobré, kdyby mohl člověk část knížky exportovat do diskuse ke svému dotazu. samo, že bez cen, ale že by třeba dal opravy za poslední rok a to by se přidalo jako obrázek k dotazu. obvykle, když někomu odpovídám, tak ani nezkoumám, zda si servisku vede a rovnou se ho na opravy ptám, přičemž on to má třeba v servisce. asi by to využilo malé procento lidí, ale pokud by to šlo udělat, bylo by to určitě zajímavé.

udm  
2013-11-06 21:47:28

radomiláček: to bys měl napravit

2013-11-06 21:59:01

udm: tady někdo zapoměl, že mazdy jsou téměř bezporuchové a běžnou údržbu si ohlídám sám

udm  
2013-11-06 22:12:59

radomiláček: ale olej měnit musíš, pneu, brzdy, atd. A je prima mít to někde přehledně sepsané, mít tam vidět i ceny, datum a ujeté km. Navíc si to můžeš vést tak, že to vidíš jen ty - je tam zaškrtávátko "Soukomé (vidím jen já)".

Ake i ty servisní věci je dobré tam mít. Když budeš dávat auto do servisu, nemusíš jim vyprávět pohádku cos tam kdy měnil atd. či sepisovat do emailu. Jen jim pošleš odkaz na servisku tady a nebo vytiskneš či pošleš v PDF. A podle mě vždy je pro servis dobré vědět, co se s autem dělo - to může předejít zbytečným výměnám dílů, které už jsou nové apod.

Ale pro mě za mě szi to vést nemusíš. To jen chci říct, že to má spoustu výhod.

Každopádně mě osobně zrovna ta servisní knížka přijde na webu jako jedna z nejužitečnějších funkcí webu a u všech aut si jí poctivě vedu.

2013-11-06 22:13:50

udm: výhody jsou mi jasné


Odpovědět