Fórum - Téma


Servis Mazda HK zkušenosti


Fórum Pokec všeobecný Servis Mazda HK zkušenosti
2012-06-30 21:04:24

Nemá někdo zkušenosti se servisem Mazda Hradec Králové.Rozumějí tomu,jsou dobří nebo se jim raději vyhnout.Podobný dotaz bych měl na Mazdu Pardubice a Mazdu Ústí nad Orlicí.

2012-07-23 20:28:19

Co se týče Mazdy v HK a ÚO tak nevím nic. Pokud se mám vyjádřit k Mazdě v Pardubicích, tak já se jim vyhýbám a to z důvodu, kdy jsem tam přijel se svojí Mazdičkou a chtěl od nich, aby se mě podívali, proč mě pocukává motor. Jak jsem řekl, že tam mám LPG, tak se servisák otočil a řekl, že oni nic dělat nebudou, že když je v tom LPG, tak nemohou ručit za seřízení a opravy. Tak jsem se otočil na podpatku, zajel do Mazdy Hybeš v Dřenicích (cca 8 km od Pardubic) a tam na můj dotaz, zda jim nevadí, že tam je LPG mě odpověděli, že oni tu jsou od seřízení motoru na benzín a na LPG sahat nebudou (jde tlačítkem vypnout LPG a jet jen na benoš). Za pár hodin bylo auto po diagnistice, s vyměněnýma svíčkama, seřízené a jel jsem domů. Pak je ještě Mazda v Dražkovicích (cca 2 km od Pardubic), ale tam o nich taky nic nevím.

2012-09-07 09:17:16

Ahojte, kdo uvažujete o přestavbě na plyn, tak doporučuju si zajet do Brna - 1lpg.cz, za dobrou cenu kvalitní práce, mohu jen doporučit

2012-09-10 18:02:04

Pardubice, jednou jsem tam telefonoval kvůli regeneraci, byli úplně out. Sice začínali, ale stejně. Hradec, dobrý přístup, nicméně servis nebyl 100%. Bošina Kolín, dobrý přístup, dobrý servis. Vše na čem jsme se dohodli ok, vč. vyřešení drobného klepání zadního kola, na které nikdo nemohl přijít. Nejlepší značkový servis pro mě zatím Aspekta. JIný jsem nemusel nikdy navštívit.


Odpovědět