Fórum - Téma


servis Mazda Auto Palace Spořilov


Fórum 6 (obecně) servis Mazda Auto Palace Spořilov

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 6  |  Naše vozidla


1  2  3  4

MAX6  
J.
2013-01-01 15:14:12

Jinak abych přidal další zkušenost. Před 3/4 rokem jsem tam byl,aby mi seřízli kotouče,protože k nám do soustruhu se mi nevešli. Přitom jsem jim řek ať mi seříděj spojkovej pedál,protože jsem dával novou spojku a nějak se mi nezdálo řazení. Samozřejmě pedál seřídili,ale v řazení žádná změna. Tak jsem si tehdá stáhnul workshop a koukal co tam to řazení může kazit. Hodilo mě to do nastavení spojkovýho pedálu a byly tam vypsaný všecky možný hodnoty jak má bejt pedál přesně seřízenej. A tady jsem se málem po.... I když jsem si vysloveně řek aby mi spojkovej pedál seřídily,tak byl oproti hodnotám ve workshopu úplně blbě.

Pedál měl bejt 210-215mm vysoko - oni ho seřídili 188mm vysoko

Volnej chod pedálu měl bejt 0,3-0,7mm - oni ho nastavili na 23mm

Tak jsem si to seřídil sám a samozřejmě auto řadí asi o 80% líp.

2013-01-04 03:46:07

Maxi, to je peklo tohleto Fakt nářez, svěříš auto do AUTORIZÁKU v dobrý víře, že budou vědět, jak nejlíp danou věc seřídit a oni ti ho vrátí s tím, že ze dvou parametrů oba nastaví absolutně mimo a ještě si za to nechají zaplatit. Z toho bych se pos.., je to přesně ten přístup, co jsem tam zažil já. Tváří se, jako že je všechno OK, ale ve finále jim jde jen o výdělek za jakoukoliv cenu. Jasně, většina lidí se v tom nešťourá a spousty věcí si nevšimne, ale pokud má někdo k autu vztah jako ty, já nebo vlastně asi všichni tady na fóru a trochu se o danou věc začne zajímat, dojde jen k tomu, že byl podveden a zkasírován za něco, co by si sám udělal možná líp

Mým snem je nová šestka, ale na Spořilově si ji po všech zkušenostech v žádném případě nekoupím. Nemáte někdo zkušenosti s Auto Zeman? Četl jsem pár pozitivních příspěvků a rád bych věřil, že se tam k autům i zákazníkům chovají líp než na Spořilově.

MAX6  
J.
2013-01-04 08:20:18

Já bych se tam auto nebál koupit(myslim v Autopalace). S prodejcema tam mam dobrý zkušenosti. Třeba i přijimací technik na opravy je v pohodě,ale nějak mi přijde,že některý mechanici,který dělaj přímo na autech maj vystudovanou ekonomku. Prostě buď to udělaj a nebo to neudělaj,hlavně že je zaplaceno. Je to tak 50/50. Což u servisu mi přijde hodně špatně.

Jako třeba další příklad co jsem s nima měl (teda táta). Přivezli jsme tam jeho MPS,že vzadu něco hučí a auto když se s nim jelo lehce do zatáčky tak jakoby uskočilo. Tak na to koukli a ještě ten den jsem měl telefonát,že je mrtvej zadní diferenciál a je potřeba ho vyměnit. Novej samozřejmě na MPS v Mazdě stojí 90000Kč. Tak jsem řek tátovi,že se mu na to kouknu,že mi je divný,že by ten diferenciál jen tak odešel,když měl v sobě olej a auto mělo nalítáno tehdá okolo cca 110000km. Na zvedáku se samozřejmě točilo jen jedno kolo,tak jsem si říkal,že ten diferák je asi fakt v čudu. Nedalo mi to a stačilo sundat jen levý zadní kolo a bylo mi to hnedka jasný. Prdlajz diferák,ale jenom se zasekla destička ve třmenu. Takže jsem jí vyndatl,všecko očistil a namazal a budiž zázrak. Ono to fungovalo.

Takže oprava nás stála místo 90000Kč asi 10Kč (cena za elektřinu kterou jsem si svítil a bobek mazací pasty na brzdy).

2013-01-04 11:31:16

Na Spořilově se neboj,ale Auto Zeman?Zapomeň,to jsou jen překupníci bez dobrého servisu.


Odpovědět

1  2  3  4