Fórum - Téma


Rozborka dveří


Fórum Technický koutek Rozborka dveří
2012-01-02 10:49:01

Nazdárek všem.Lidi potřeboval bych poradit.Chtěl bych rozdělat vnitřní část dveří.Plasty atd.Odšrouboval jsem šroub v mističce a šroub za madlem na otevírání dveří.Předpokládám,že se už je to tam jen nějak nacvaknuté ty plasty,ale bojím se nějak moc zabrat at něco neulomím.Máte s tím někdo zkušenost prosím???

Mám mazdu 6 r.v.2003

díky a pěkný nový rok

2012-01-03 21:26:58

Zdar, ještě je jeden šroub za sklíčkem osvětlení,(přední dveře) sklíčko vytáhni tahem k sobě, je tam jen nasazené.Potom už jen tahem, okolo jsou nacvaknuté čudlíky, klasika. U okna je to nasazené přez hranu plechu, takže spodek a boky drži na těch čudlech.

2012-01-03 23:17:43

Jeste tip s tim odtrhavanim zacni od leveho dolniho rohu (leve dvere), resp. zadni dolni roh, snad se to da pochopit, je to takhle u 3ojky, pocitam ze u tebe to nebude moc jiny.

Jo a jeste zase nevim jesi je to uplne stejny u sestky, ale ja sem nejdriv musel oddelat takovy ten trojuhelnicek co je nahode u skla. taky je jen nacvaknuty.

podrobneji, prvni oddelej co je na miste velkyho kolecka, pak zacni odtrhavat kam ukazuje velka sipka jed po hranach jak ukazujou mensi sipky, a modkry kolecko, tak je nekde posledni "spunt" je trochu na hovno na oddelani, musis davat pozor aby sis neutrhal kabely az povoli

2012-01-04 09:14:49

super díkes,O víkendu se na to vrhnu.Chtěl jsem to udělat jak to máš na tom obrázku.Černé plasty a modrý tapec.Ted mám půl dveří šedou.Tak uvidím jestli se to podaří.

Ještě jednou díky všem


Odpovědět