Fórum - Téma


Řidič se pomstil ženě za zpomalení na D1


Fórum Pokec všeobecný Řidič se pomstil ženě za zpomalení na D11  2

2010-04-02 10:45:32

spíše by to chtělo udělat sraz před soudní budovou, kde budou stíhat superbáka, příště si na Mazdu nedovolí

2010-04-02 17:23:35

Rok řeší někteří duševně vyšinutí jedinci na www.autorevue.cz na čele s "goesem", alias borečkem Ondrášíkem, který na uvedeném serveru jistou dobu psával přihlouplé testy aut.Pán si hrál na novináře.Problém je,že nezná ani konstrukci aut,testy byly úměrně tomu notně debilní a dětinské. Na zmíněném serveru v Garáži se už rok řeší debilovina na téma"Co s brzdiči v levém pruhu". Někdo tam do vlákna mrsknul odkaz na zmiňované video a jak jinak: Ondrášík a jemu podobní už vesele vytvářejí konstrukce, že paní si za to vlastně může sama.

Když už mají touhu se pozabíjet,nemuseli by do toho vtahovat jiné.

Dávám odkaz celoroční nesmyslnné diskuse,kdy jedni mají práva absolutní a druzí asi žádná...Úvahy kolem této naprosto šílené události to jen dokládají.

Číst to tam si žádá pevné nervy, lepší by byla ráže 9 mm a leckteré pitomce poslat na onen svět dřív(v nadsázce), než svým počínáním na silnicích nás tam pošlou oni...

Hezké Velikonoce všem!

http://garaz.autorevue.cz...66aaf1c40f0eac&start=3840

2010-04-02 17:41:16

2010-04-03 12:44:30

miláčci:fakt na blití,ale ruku na srdce tady ty pokusy někdy jsou taky,že se chce někdo hádat Jenom hádat.

Ale ty blitky na té "Garáži" to jse banda bebilů.Vítězoslavně oznamují že "On předse zastavil" a pak kreténi řeší metry kolik na to chudák potřeboval Zase kecy o hovně Těžký zkrat jedince který fakt potřebuje exemplární postih.Ať je to jakkoli copak tohle patří někam na naše silnice?!.Snad fakt jenom do "Báječné Kobry"!!

2010-04-03 20:08:06

Vůbec, při koupi některých aut by měli jejich budoucí řidiči podstoupit psychotesty, jen dnes na 20ti kilometrech jsem se dvakrát tak tak vyhnul srážce s ochcávkou. Holt asi na kruháči nemám přednost a odbočovací pruh v protisměru tam mají proto, aby přes něj mohli předjíždět, pravdou taky je, že dvojitá plná čára není zeď. Tedy ne, že bych chtěl házet všechny řidiče těchto aut do jednoho pytle, ale to co vidím dnes a denně na silnicích mě přesvědčuje, abych to dělal.

A to, co jsem si přečetl na garáži, škoda slov. No, mohlo to být tak, že superb chtěl jen vyškolit "pipku" v Mazdě a přehnal to, ale to ho neomlouvá a rozhodně z něj nedělá hrdinu. IMHO bych požadoval plnou sazbu a doživotní zákaz řízení, ale bojím se, že z toho náš pan "hrdina" a "školitel pomalých pipek" vyvázne příliš lehce, jak už to tak u takových obvykle bývá.

2010-04-04 12:48:56

No můžu vám říct že v první chvíli když jsem to viděla ve zprávách tak se mi udělalo špatně .

Je to něco šílenýho.Taky bych mu navrhla pokus o vraždu a dala bych mu nadoživotí.Tohle se přeci nedělá.

2010-04-09 21:33:30

jestli to takhle půjde dál tak se na dálnici bude zachvíli za "pomalé" předjíždění střílet http://www.novinky.cz/kri...tu-lahvi-predni-sklo.html

2010-04-19 13:57:12

Tak na Ostravsku si dejte majzla na kripla ve starém passatu 6T36340. Kokot strašně spěchal, zprava hodil myšku za mojí prdelí před rencka, co mě plynule chtěl předjet a dupl vedle mne na brzdu - ženská ve frantíku to samo strhla leknutím přímo na mne (naštěstí byla ještě dost daleko a tak mě nesestřelila). Super zážitek, zvlášť když máte vzadu malé dítě. Doufám, že už to napálil někde do stromu, chcípák jeden...


Odpovědět

1  2