Fórum - Téma


Prosba - schéma chlazení


Fórum RX-8 I SE3P Prosba - schéma chlazení

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda RX-8 I SE3P  |  Naše vozidla2016-04-17 16:43:54

Zdravím vás, mám speciální prosbu. Koupil jsem RX-8 (141KW) po výměně motoru, ale bohužel nedokončenou. Snažím se ji doskládat sám. Chtěl jsem se zeptat, zda náhodou někdo nemá schéma chlazení nebo případně jestli někdo, kdo má třeba zrovna rozebranou svou RX8, by mi mohl poslat pár fotek jak je to chlazení zapojené. Nebo jako nejlepší varianta, kdyby byl někdo z okolí Karviné a měl by chvíli čas, kdyby se se mnou mohl sejít a podívat se se mnou na můj problém.

Nemohu totiž přijít na to, kam se patří hadice, která je na jedné straně zapojena u převodovky. Navíc si nejsem jistý zda jsem ostatní hadice nasadil tam, kam mají patřit.

Vím, že mi zde pár lidí odpoví, že jsem blbej, že jsem koupil auto v takovém stavu, ale za ty peníze to prostě nešlo nevzít. Teď jen doufám, že ji doskládám - nerad bych to vzdal a prodával auto na díly.

Předem díky moc všem, kteří odpoví.

2016-04-17 18:25:09

speedyr: Zdravím, napiš mi email a já ti pošlu z origo katalogu fotky odkud a kam to patří.

2016-04-20 10:45:57

Ahoj, napis mi prosim, urcite ti muzu dat za prve dilenskou prirucku, za druhe video jak borec resil vymenu chladice za jiny atd, za treti muzu ti dat par fotek az a ctvrte v nejhorsim pripade kontakt na nekoho kdo by ti to doskladal :)


Odpovědět