Fórum - Téma


Přestupek?


Fórum Pokec všeobecný Přestupek?1  2  3

2009-12-06 15:46:48

Blueberry (Petr) - můj poslední příspěvek směřoval na John.Watson

2009-12-06 15:50:00

Ok Ludo, tohle rozumný přístup, v podstatě se ani moc nelišíme. Jinak system 69 mi nic neříká, a ohledně toho zajdy /pokud narážíš na diskuzi ohledně pneu/, tak přece každej trochu normální člověk má hranice, za které se nechodí, a zrovna pneu patří mezi ně. Nebavím se teď o zvětšování disku a šířky pneu v rámci altrenativního přepočtu /což jsi sám vyjmenoval ve svém případě/, ale cpát na auto větší kola průměrem o 5 cm /ne 3cm jak zajda chybně spočítal/ je přece naprostý nesmysl, nemající žádné výhody, smyslu ........... mimo tedy toho, že ty pneu byly grátis.

2009-12-06 15:58:50

tak tahle diskuse mě ani nenapadla, to je jiná věc.

Zajda napsal pouze toto-Pan strážník nepochopil co znamená šipka nahoru a co dolů.Při jejich inteligenci se není čemu divit.

Ač nerad musím mu dát teď malinko za pravdu , mám známého co má maturitu , ale jinak je to děs , je lenivej nic neumí no a teď ho přijali k policii , doufám jen , že tu policejní školu neudělá.Pokud jo , tak už věřím všemu.

2009-12-06 16:20:52

Luda: Pokud se najde pár hňupů, tak ale nikomu to přeci nedává právo udělat na všechny jeden velkej pytel ... jak už jsem psal o podnikatelích co jsou účetně ve ztrátě, ale přitom vyhazují miliony za nesmysly, tak přeci mě to nedává právo o všech co mají ŽL psát, že jsou to zloději a podvodníci

No o tom tvém známém co ho vzali k policii - vzali ho k MP nebo k PČR? ... každopádně to, že je línej a nic neumí ještě neznamená, že práci u policie bude dělat špatně - mám kamaráda co sotva dodělal učňák, ale na co manuelně sáhl, tak to se mu povedlo a teď má firmičku a hromadu penízků. Pak znám vysokoškoláky co jsou geniální ve svém oboru, ale když mu dáš kladívko a nebo míč, tak si v prvním případě rozdrtí prsty a v tom druhém případě si buď vymkne kotník cestou k míči a nebo zlomí prsty, když do míče kopne .... proto bych úplně někoho neodsuzoval, že ti přijde jak lenoch co nic neumí.

Samozřejmě na druhou stranu mohu potvrdit, že od novely zákona v roce 2007 spousta zkušených a dobrých policajtů raději od policie uteklo a aby zaplnili na Krajích stavy, tak často vezmou i takové co by před 3 lety vyhodili už po prvním uvedení. Ale i přesto se ohrazuji proti paušalizování - však se podívejte do každé firmy, kolik tam je lemplů, podvodníků, atd. .... však jsme češi a vždy se tu tradovalo, že kdo nekrade, tak okrádá rodinu a spousta z nás se tím řídí stále.

2009-12-11 01:18:30

Blueberry:

2009-12-11 17:58:25

Bohužel se musím opět rozčílit. pokud jsou někde lemplové a diletanti tak pouze ve státní správě,u soukromníka by je dávno vyrazili.Kdo se nechytl v zaměstnání ,tak šel do státních služeb.Kdo si ve firmě nechá lempla?Možná tak v Praze ale ne u nás kde je nezaměstnanost trvale 15proc. V soukromých společnostech se musí makat a chyby se netolerují, ani ty nejmenší.A pokud by mě chtěl zase někdo zařadit mezi nevzdělané ,hloupé,neůspěšné alkoholiky kteří nadávají na ty úspěšné a chytré jako jeden tady nedávno,tak jsem abstinent ,nekuřák,IQ132,a pracuji ve vedení malé obchodní společností.

2009-12-11 20:01:54

Mirine: Ty asi žiješ někde na Marsu a nebo jsi naivní zaměstnavatel ( podnikatel ) co si myslí, jak má ukázněné ovečky

Měl jsem tu čest pracovat v pár soukromých firmách a podotýkám, že i ze začátku manuelně a můžu ti říci, že jsem tolik vychcánků v životě neviděl. Jak odjel vedoucí, tak se flákali, co mohli tak schovali, aby to po práci mohli naložit do auta a odvézt, kdo mohl tak kradl naftu ze stavebních strojů, atd., tak mě tu nežvaň něco o lemlech ve státní sféře - lemplové jsou všude a čím větší firma tím se více ochcává a okrádá a pokud to nevidíš jako vedoucí, tak máš buď růžové brýle a nebo máš zaměstnance co tě plácají po zádech a říkají před tebou jaký jsi dobrý vedoucí a jen co odjedeš, tak o tobě mluví jako o tom "čur... co konečně odtáhl"

Ještě dodám, že ti proklatí úředníci mají často 3 krát vyšší vzdělání než kdejakej šmudla co jim nadává - však jde jen o obyčejnou závist těch co se jim nechtělo učit a vzdělávat a místo sedění v teplém kanclu musí někde manuelně makat. Vždy´t si to každý může přeci zkusit a udělat nějakou VŠ a jít si sednout do kanceláře nějakého úřadu a být lemplem a diletantem ve státní správě - nikdo přeci nikoho nenutí makat rukama za pár tisíc.

Na závěr jen dodám, jak jsme se zajímavým způsobem od výzvy strážníka MP a omluvy za špatně danou výzvu dostali k úředníkům, kteří jsou lemplové, atd. ... jako by to někdo měl nějaký problém s úřadama a policajtama ... mirine - hledej nejdříve chyby u sebe a pak u druhých - třeba zjistíš, že spoustě lidem křivdíš a tím čím jis nazval úředníky či policajty jsi třeba ty.

2009-12-11 22:12:10

Sundej si růžové brýle a slez z Marsu.Korupce např. výběrových řízení a stavebních odborů atd. je obrovská a pracovní výkony úředníků jsou minimální. Nechápeš vůbec nic ,ale to nevadí nejsi sám.A prosím tě už mě nepodezírej z ničeho ,nepiju ,problém s nikým nemám ,jen do toho vidím. Měj se.

2009-12-11 22:24:21

Mirin: A teď si odpověz kdo tu korupci na stavebních odborech dělá - oni se snad úředníci podplácejí navzájem a nebo se vždy najde nějaký soukromníček co přiběhne s malou domů - no? ... vždy musí být ten kdo úplatek dává a druhý kdo bere.

Jinak tě podezírám z jediného - že si se snad už dočista z těch úředníků a policajtů a kdoví čeho ještě asi zbláznil

2009-12-12 11:53:22

Začínáš mě bavit ,je vidět že jsi asi nikdy v obchodě , státních a obecních zakázkách nedělal. To kdybych ti řekl že je běžné předražení o 50-300 % tak nevím co na to řekneš Víš nejhorší není hlupák ale nic netušící hlupák .

2009-12-12 19:07:09

Mirin: Koukám, že ty máš patent na to vidět ve všem to nejhorší a proto tuhle debatu na téma stát, policie, úřady a geniální vedoucí Mirin vzdávám.

2009-12-13 22:15:37

Blueberry: pokud se se mnou budeš bavit o montáži rádia,letání letadlem,nebo výměně procesoru budu mlčet a poslechnu Tě na slovo protože o tom vím kulové ale v těchto věcech mě věř. Vem svoje nejhorší představy,vynásob je 10x a je to tak akorát.To mi věř něco o tom vím (ale nepovím)

2009-12-20 17:56:21

Pokud ti někdo vybere chalupu, pak příjde tzv příslušník a konstatuje, že ti bezdomovci také potřebují z něčeho žít, tak bych mu v ten moment přál aby se u něj nezapoměli stavit .

2009-12-20 18:29:35

http://www.youtube.com/wa...qc2pJ-Lxg&feature=related k čemu předpisy a dopraváci ,funguje to i bez nich http://www.youtube.com/wa...zeuFrUnts&feature=related

Samozřejmě to myslím v nadsázce ale jsou to asi mnohem lepší řidiči než my.


Odpovědět

1  2  3