Fórum - Téma


Přestupek?


Fórum Pokec všeobecný Přestupek?1  2  3

2009-12-05 22:03:52

Luda: Pokud ten policajt dá pokutu za to, že někdo má modře podsvícenou značku, tak ji dá oprávněně.

Pokud jak tvrdíš ji má i jeho syn, tak by měl synovi především domluvit a srovnat ho do latě ať to dá do pořádku - v tomto smyslu to je blbé, ale znám spoustu nevyvedených synáčků co fotra pošlou do prdele. Třeba tomu mladému dá jiný policajt pokutu, když nedá na otce. Třeba mu to ten otec ( policajt ) řekl, ale vzhledem k tomu, že má auto a je mu tedy více jak 18 let, tak těžko můžeš plnoletého o něčem přesvědčovat, když si postaví hlavu. A jako plnoletý odpovídá za své jednání a ani jeden nevíme jak to je a jestli třeba to ten synáček fotrovi nedělá třeba schválně.

2009-12-05 22:06:36

Víš Mirdo, nesmíš si svoje svoje přestupky, nebo svoje špatné zkušennosti s policií spojovat s organizovaným zločinem /který určitě existuje, to nepopírám a znepokojuje mě stejně jak tebe/, tak významné určitě nejsou a tyhle dvě věci spolu opravdu nesouvisí.

2009-12-05 22:08:31

John.Watson (Honza) - napsal jsi to naprosto výstižně. Našinci co pořád držkují jak je policajti buzerují by měli někdy vyjet za hranice a chovat se tam stejně jako tady v ČR a nebo rovnou zajet do USA aby je tam naučili respektu a chování.

By mě zajímalo kolik chytráků zkusí třeba v Německu diskutovat či se dokonce dohadovat s policajtem co mu jde dát za cokoliv pokutu - věřím, že ani jeden co zde píšou jak je policie buzeruje by ani nepípnuli, ale tady si budou věčně otvírat hubu na lidi co jen dělají práci, za kterou jsou placeni.

2009-12-05 22:09:54

Mirin: Nechci se s tebou dohadovat, ale co ty víš prosímtě o úplatcích či o tom koho policie kryje? ... ty jsi někdy dal úplatek a nebo jsi to slyšel od "kamarádů", když se někde vytahovali v hospodě po 10 pivech?

2009-12-05 22:11:55

Už to píšu podruhé .ZA 25 LET JSEM PLATIL 3X ,o mě to není, ale vy dva jste mimo realitu . Dobrou noc.

2009-12-05 22:13:28

Mirin: Odpověz na výše uvedenou otázku ... ty realito ... respektivě - ty jsi dal úplatek?

2009-12-05 22:22:00

Blueberry: vím přesně o čem mluvíš, o to víc je zajímavé, že když ti největší hrdinové a diskutéři /které osobně v Brně znám/ vyjedou tady směr Vídeň za Drassenhof, tak jsou z nich největší pedanti na dopravní zákony, natož něco zpochybňovat, nebo diskutovat. Takže z toho vyplívá, že u nás je to tak trochu národní sport. ....... Ale hodně mě potěšila tvoje věta, ať si každej sáhne do svědomí a potom......... . To je přesně co tu hodně lidem chybí, taky se rád svezu v silném autě, taky někdy spěchám, že nemám čas hledat flek na parkování, taky jsem za svůj život jel několikrát bokem, že jsem se o fous vyhl protijedoucím.........., no a holt někdy to odneseme pokutou, někdy je to horší. Každej by si to měl sám v sobě vyhodnotit, než začne kritizovat ostatní.

2009-12-05 22:56:48

John.Watson -přesně tak ... my češi jsme specialisti na to hledat chyby u druhých a svádět svoji hloupost na druhé. Mě stačí, když jedu za známým do Norinberku ... na dálnici potkám "borce" co jedou 180 km/h a když je pak v Německu potkám někde na benzince a vyjedu s nima, tak tam kde je značka s dopravním omezením, tak jedou přesně tak jak mají. Tam už nejsou ti machři a borci co mají všechny u prdele a nedokážu si představit, kdyby náhodou ten boreček něco porušil, že bude s policajtem o něčem diskutovat či dokonce mu ještě nadávat - tam i z největšího borce je poslušný beránek co ani nepípne a jen se svěšenou hlavou čeká co mu policajt vypíše, protože ví, že kdyby diskutoval, tak mu sazbu zvedne a kdyby byl drzí, tak ho sebere a zavře do druhého dne a dá mu takovou pálku, že pojede domů vlakem.

Taky jsem párkráte v životě dostal pokutu a vím, že to bylo vždy oprávněně a že jsem si za ni mohl sám.

2009-12-05 23:14:57

podle mě taky existují jedinci,kteří ví,že porušují svým jednáním za volantem dopravní předpisy,ale protože jsou hluboce přesvědčení,že ty předpisy jsou špatné a oni by je udělali mnohem líp tak o tom budou přesvědčovat policajta,který právě dodržování těch údajně "špatných" předpisů kontroluje.a to už je srážka s blbcem,pro kterého špatné předpisy přece neplatí...

2009-12-06 12:58:53

jedla:

Tady je přesně odkaz, kdy řidič taky měl jistě pravdu ve všem a policajti ho buzerovali vždy, když ho za něco řešili

http://www.novinky.cz/kri...enu-s-ditetem-a-ujel.html

Kdo to nechce číst celé, tak jsem vypíchnul to nejdůležitější:

Třiatřicetiletý řidič pod vlivem alkoholu a drog srazil v sobotu odpoledne na přechodu pro chodce v Opavě ženu a jejího sedmiletého syna. Oba utrpěli těžká zranění a byli v kritickém stavu převezeni do nemocnice. Řidič z místa nehody ujel, policie ho po dvou hodinách vypátrala, řekl mluvčí opavských policistů René Černohorský.

"Sražená žena v noci ze soboty na neděli podlehla vážným zraněním," řekl Právu mluvčí Černohorský. Řidič si už vyslechl obvinění z pěti trestných činů. Jednak z ublížení na zdraví a neposkytnutí pomoci. Navíc za volant usedl opilý a v době, kdy mu byl vysloven zákaz řízení.

"Podezřelý byl proto i z maření výkonu úředního rozhodnutí, ohrožení pod vlivem návykové látky a řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění," řekl Černohorský.

2009-12-06 13:05:07

Jak sem už napsal , každý má své zkušenosti s policií.Když napíše svůj názor je pranýřován. Taky nezdílím váš názor , ale je váš.Nechte mu jeho názor , nemusíte s ním souhlasit , ale proč mu nutíte svou pravdu , nebo jen váš názor ja správný? Tohle není vnucování mojí pravdy , ale diskuse.Donekonečna se tu můžem hádat , ale jak říkám , máte svůj názor ? Proč ne , je váš a já mám svůj

2009-12-06 13:53:41

Luda: Nikdo nikoho nepranýřuje ... já jen chci slyšet fakta - já tu jen čtu obvinění ve stylu, že je někdo úplatnej, zkorumpovanej, že je někdo méně inteligentní, ale vždy jde o obecné fráze a o nic konkrétního ... já tu pár konkrétních věcí uvedl o řidičích co měli taky svoji pravdu a zákony jim přišly nesmyslné či si je vykládali podle svého.

Nejvíce mě může namíchnout zpráva jako od Mirina, kdy tvrdí o někom, že bere úplatky, ale nepodloží to žádnými fakty - taky jsem slyšel v hospodě po 10 pivech hrdiny co dělali machra, jak vyčůrali s policií a pak jsem se ve finále dozvěděl úplný opak a to, že stáli jako beránci a platili pokutu za svoji blbost ... on je totiž strašně každej chytrej a má samé zajímavé zkušenosti, ale nikdo nenapíše nic konkrétního a když už napíše, tak člověk co má aspoň 2 kolečka z pěti v hlavě musí vědět, že mluví hlouposti ... jako třeba jeden nejmenovaný co na jiné diskusi několikráte nadával, že dostal pokutu za to, že jel na přikázaném směru vpravo doleva, protože se mu ta značka zdála zbytečná a nesmyslná ... to je pak těžká debata.

2009-12-06 14:23:48

Nikdo ti sem nanepíše kdy a komu dal úplatek.Jestli ty si nikdy úplatek nedal je ti to jen ke cti. Já ho taky nedal , ale úplatky se dávaj a berou. U policie mám švagra , a pokud si myslíš , že nikdo nic nebere jsi na omylu. Jsi v čechách.Jeden místní podnikatel si na mě pozval ukrajince , byl sem bit a on stál u toho , když sem zavolal policii a šlo to až ke komisy , dozvěděl sem se , že byl hrát s ukrajincema nohejbal a dává velké dary městu. Konec.Policajt mi poradil abych si taky pozval ukrajince a bude to 1-1.

Pořád sem pleteš hrdiny po 10 pivech , máš špatné zkušenosti s pivem?Taky nemám rád , když se někdo nachlastá a pak jede , ale nic s tím neudělám. Synáček místního podnikatele pil , jel a zabil. Táta ho schoval do blázince (na 14dní) dostal podmínku a dnes dokonce létá a řídí a všem se směje, stojí kde se mu zachce a v životě pokutu neplatil. Podle tebe to není možné , věž tomu , že je , vrať se do reality

2009-12-06 14:34:06

Pominu-li Ludo, že si do spousty debat paušálně něco přisadíš, potom se začnou skládat fakta a když ti dochází, tak se uchýlíš k útoku mimo téma, nebo paušálně začneš plakat, že jsi /nebo někdo je/ pranýřován - tak zrovna v této debatě nepadlo křivého slova. ............. Jinak obecně nechápu nastolenou rovinu v této debatě občan vs. úhlavní nepřítel policie, resp. MP. Pokud někdo ví, viděl, má důkazy, že někdo z nich porušil zákony, dělá něco co nemá, ven s tím, takový člověk tam nemá co dělat. Ale paušalizovat tu, nebo si dokonce myslet, že by to tu šlo bez policie, je levné a najivní.

2009-12-06 14:39:12

Alkohol nepiju,úplatek jsem NIKDY nedal a jezdím podle předpisů.Luda o tom má celkem přehled a tak jen dodám že úplatky bere 99procent policajtů a nejsou to samozrejmě jen peníze.Tím v této diskusi končím protože jak mě varoval Luda nerad bych ve slabé chvilce řekl něco by mě mohlo mrzet

2009-12-06 14:41:33

Luda: Úplatek jsem rozhodně nedal. Nezvrdím, že níkdo nic nebere - však jsem viděl nedávno v TV pořad o úplatcích v Nemocnicích, atd. ... a věř, že úplatky na úřadech či nemocnicích jsou mnohem častější než někde na ulici.

Celkem by mě zajímalo proč na tebe ty Ukrajince někdo pozval - že bys provedl nějakou levou? - teď vážně ... pokud to ten policajt zpracoval a poslal na komisi, tak udělal přesně to co udělat měl ... ať to řeší komise, protože policii to nepřísluší a to, že hraje s Ukrajincema fotbal? ... ať hraje třeba s Tatarama, ale na komisi to šlo.

Ty hrdiny po 10 pivech pletu z toho důvodu, že většinou těmhle primitivům co se nalejou narostou křídla a pak tu čtu stesky členů, že jim někdo propíchal či rozkopal auto. No a shodou okolností jsem seděl na večeři s kamarádem co dělá u MP v Pardubicích a byl jsem svědkem toho jak u vedlejšího stolu dělá machra jeden trubec jak vyčůral s policajtama - kamarád ho nechal vykecat a pak se otočil k tomu stolu a řekl mu: "Milej pane - neměl byste tu lhát a říci pravdu těm lidem, protože moc dobře víte, že jste dnes dostal pokutu 5.000,-Kč a auto vám bylo z reserve pro Invalidy odtaženo." - trubec byl červenej a spocenej až kdo ví kde.

Ludo: Netvrdím, že není korupce, ale uvědom si, že tady se dělá z komára velbloud, kdy se paušalizuje a kdy se dělají závěry ve stylu: " všihcni policajti berou, všichni kamionisti jsou vylízanci, všichni podnikatelé jsou zloději, atd." ... o to mě jde - o nic jiného - o hloupé PAUŠALIZOVÁNÍ a ŠKATULKOVÁNÍ ... ale aby si každý nejdříve sáhl na své vlastní svědomí a hledal nejdříve chybu u sebe, tak to se vidí málokdy

2009-12-06 14:46:05

Mirin: Úplatky bere 99% policajtů? ... z kterého análu jsi toto číslo vydloubal??? ... že se nestydíš napsat takovou blbost - to je jako kdybych napsal, že 99% podnikatelů jsou zloději co okrádají stát a zaměstnance.

Jo a na to odkud jsi vzal, že policajti berou úplatky mě zase neodpovíš a to se tě ptám po třetí ono napsat nějaké číslo bez podkladů je moc laciné, protože nechápu kde bereš ty procenta, když sám píšeš, že jsi úplatek nikdy nedal. Kdybs tu napsal, že jsi úplatek dal, tak bych ti to třeba i věřil, že jsi potkal úplatného policajta, ale zkus to třeba tady u nás v Pardubicích a věř tomu, že pojedeš na služebnu v policejním fátu jako podezřelej z trestného činu ... a nebyl bys první. ( mnohokráte jsem to četl v novinách či dokonce to bylo v TV )

2009-12-06 14:51:24

Nikde sem napsal , že každý policajt je podplacenej. Jsou to jen lidi a i tam se najde někdo kdo prostě vezme.Vím o tom , ale jen blázen půjde proti policajtům.

Neplaču , jen se mi nelíbí , že pokud sem někdo něco napíše (svůj názor , nebo zkušenost), je zle.Pokud chceš fakta,

system69- ti dal fakta a svůj názor a vše bylo špatně- Zajda , pouze něco okomentoval a je opět zle.Neůtočím a pokud ti to tak připadá je to jen tvůj názor.Policie jako taková není nepřítel , ale dojem kazí pár úplatných lidí v uniformě, a tak je to všude, je jen na tobě jak to vezmeš.Nemůžu tu ,ale napsat , že je každej policajt příkladnej.Pokud to tak vidíš , brát ti to nebudu.

2009-12-06 14:56:02

Luda: Nic takového netvrdím - naopak vím, že v každém stádu se najde černá ovce.

Mě jde spíše o zcela nesmyslný názor Mirina, že 99% policajtů bere úplatky - vzhledem k tomu, že vím kolik Mirinovi je let, tak nechápu, že vůbec něco takového byl schopen vyplodit - dál to komentovat nebudu, protože to snad ani za komentář nestojí.

2009-12-06 14:58:13

No a co se týče mazďáka system69, tak tam to je snad jasný - dotyčný se prostě spletl a výzva se stornovala a ještě se mu na policii omluvili - nevidím na tom nic špatného - naopak se mě nelíbí, že ZAJDA se hned toho chytá a začne někoho napadat za inteligenci - pochopil bych to jen kdyby to byl pan neomylný a všeznalý.


Odpovědět

1  2  3