Fórum - Téma


Preferované značky


Fórum Pokec všeobecný Preferované značky1  2

2008-07-22 14:52:48

mazdárek ,celá léta(asi 15let) sem vždy chorobně upřednostnoval značku Panasonic,bohužel poslední asi 3 roky se vytrácí pověstná kvalita,už zustává jen kvalitní cena. Ted kupuji a preferuji značku LG kvalita mnohdy lepší než Panasonic a cena ? poloviční . Nedávno sem koupil cd s tunerem do domácnosti (panasonic) a už dvakrát za pul roku byl u lékaře . To se mi dřív nestalo a mohu srovnávat (kamera,video,televize skrátka vše ) od panasonic. Vše už dosluhuje. za dva až tři roky si povíme kde bude kdysi výborný panasonic a dnešní zatím jen dobrý LG. Dnes už cena kvalitu neurčuje. Tím nechci nikoho urazit ,je to jen muj názor mazdár

2008-07-22 17:01:04

Každej má holt jiný zkušenosti, mě leze na nervy LG, jak poruchovostí tak ,,trucováním" (jakože např. chcete něco přehrát a ono nic, mašinka trucuje půl hodiny, než spustí a pochopí co po ní chci )

Ale je pravda že LG se zlepšilo, ale fakt to nechci zjišťovat o kolik o mojí důvěru už přišlo.

Naopak, co mám od Panasonic/Technics tak šlape jak švýcary. Před rokem sme vyhrabali s kámošem starej CD přehrávač (do sestavy) od Technicsu - stařeček měl 15 let fungování za sebou a pořád hrál jak má, včetně vysmaženejch cd - prostě starej poctivej stroj.

Je pravda, že ,,Paňák" už není co býval, ale zatím pořád vede.

Ono to LG už taky nepatří zrovna k levným značkám, zvýšení kvality totiž není za darmo

Jeden opravář mi řek, že každá značka umí něco a to něco si od ní musíš koupit. Např. lcd televize, nebo plasmy - hodně výrobců používá ,,obrazovky" od konkurence, nechávají si je vyrábět, páč je sami neumí, jsou v tom oboru slabí - no a člověk si tak vlastně koupí Samsunga, namísto Sony a pod. Třeba Nokia prej má používat v mobilech foťáky právě od Samsungu Takhle to chodí v dnešní elektronice.

2008-07-22 20:06:12

mazdár,nechci se ani hádat ani odporovat,ale kcyž pujdem do ducledku tak stejně veškerou elektroniku vyrábí čína a taivan,tak proč se přít

2008-07-22 20:57:33

Jo jo, taky pokaždý sedim u netu a pátram po nejlepší volbě, když něco shánim, někdy ale vybíram až moc dlouho než se rozhodnu když ono je dneska tolik hezkejch věcí...........

Luda: to je pravda, že je stejnak všechno z Číny :)

2008-07-22 21:23:57

My jsme velice spokojeni se značkou LG, mikrovlnka, vysavač, TV, monitor, autorádio (nic lepšího bychom ani nechtěli, přeci jenom bydlíme na sídlišti a vykradených aut je až moc), vypalovačka a jeden mobil (ale je to jen obyč, je to náhradní mobil doma, když se nějaký porouchá či ztratí). Do domácnosti LG stačí. Jen žehličku máme Tefal, je jasné proč. A strojek na vlasy Philips.

Mobily máme oba SE, ale momentálně pokud bychom kupovali nové, není v nabídce SE nic zajímavého, co by nás zaujalo.

Co se týče oblečení, je to jedno, kdysi jsem měl možnost vidět haly, kde se šije Kenvelo a kde má sklady Private member. I rákosníci mají lepší prostory Na obuvi celkem záleží, hlavně pokud je člověk celý den na nohách, takže rbk to u nás vyhrává.


Odpovědět

1  2