Fórum - Téma


přední stabilizátor -silentbloky, výměna


Fórum 626 GE přední stabilizátor -silentbloky, výměna

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 626 GE  |  Naše vozidla2009-04-25 11:26:50

Mám 2.0i 626 GE "94

mám problém, žačal mi vepředu bouchat stabilizátor (ne tyčky, je to uložení tý tyče co jde za motorem), je volnej na obou silentblocích. Problém je ten, že je to tam tak blbě řešený,že se k nim nejde skoro dostat abych ty gumy vyměnil,protože když bych tu obroučku už sundal,tak tam neni misto nato abych ji dal zpatky :( Další problím je že sem stejně ty gumy na kelly ane Elit nenašel. Chtěl sem se k tomu stabiku nejak dostat,ale je to prostrčený na nějakou výztuhou,která je přivařená takže se tam neni jak dostat, nevim co ted.

Už z vás někdo tyhle silentbloky měnil ? začíná to bouchat už i do řízení,takže by to chtělo udělat.

2009-04-25 12:09:20

Nevím jestli je princip u 626 stejný jako u 323, ale nedávno jsem se na to taky díval jak to tam je. Ten silentblok je z boku naříznutej, takže stačí jen povolit šroub nebo 2 co je to přidělaný a napasovat tam ten druhej. Lehce se to říká, já vím. Ale musíš to prostě zkusit vyhodit ven.

A že to nemůžeš sehnat, vyndej si jeden ven a zajdi do obchodu s gumovýma nebo pryžovýma věcma. Když ne stejnej, tak trochu podobnej tam budou nějakej za pár korun mít. Buď tam půjde sám, nebo budeš muset lehce upravit. Je to z gumy, takže by to neměl být problém...


Odpovědět