Fórum - Téma


Pravidla klubu (detailněji)


Fórum O článcích Pravidla klubu (detailněji)Diskuze o článku

Pravidla klubu (detailněji)

Pravidla klubu v detailnějším podání a ty, které se nejčastěji porušují Duplicita: Toto pravidlo je nejčastěji porušované a přes to, že je uvedené v pravidlech se kterými musí každý s jak registrovaných tak nově registrovaných souhlasit. Duplicita je definovaná jako založení vlákna které již na klubu je. Pokud se na klubu již řeší například "M6 GG/ GY - Problém s EGR" a vy máte stejný problém, j... Magnetto  
2016-03-13 21:01:46

Toto vlákno slouží k diskuzi příslušného článku. V případě, že i přesto nerozumíte nějakému z uvedených pravidel, můžete se vyjádřit zde. Toto vlákno zůstává otevřené všem

 Magnetto  
2016-03-19 22:12:38

Prosím všechny:

V případě, že budete některým z administrátorů upozorněni na porušení pravidel které bude v případě opakování trestáno dočasným zákazem v příslušné sekci, prosím a vyzývám vás, aby jste tuto skutečnost respektovali a dávali si na pravidla pozor. Pravidla tu jsou od toho aby se dodržovali. Nikdo vám nebude dávat zákaz tzv. BAN za to, že omylem či poprvé porušíte pravidlo. Pouze jsou na ně všichni upozorněni a poté začíná druhá šance. V případě, že někdo bude o porušení pravidla diskutovat, jsme tu od toho aby jsme odhadli, jak je porušení závažné a jednali. Administrátoři jsou tu dobrovolně a hlavně na základě nějaké důvěry.

Jednoduše řečeno - správce nikoho netrestá bezdůvodně!

 Magnetto  
2016-03-30 13:27:31

magnetto: Aktualizace pravidel.

 Magnetto  
2016-04-20 10:45:36

magnetto: Aktualizace pravidel. V případě, že žádáte odpověď na otázku jak na fóru tak na poradně, nezapomeňte po vyřešení problému napsat jak jste tedy problém vyřešili, kolik to stálo peněz například a hlavně, poděkovat. Tím že se někdo snaží vám pomoci, vynaloží určitý čas na to, aby si otázku pročetl, pochopil a odpověděl. Buďme od té dobroty a ten čas který byl vám poskytnut věnujte na oplátku odpovědi jak jsem psal výše.

Proč?

Je tu spousta duplicitních otázek v poradně a to jen z toho důvodu, že ti kteří pomoc potřebovali závadu vyřešili a nebyli schopni napsat konečný výsledek který by mohl pomoci i dalšímu členovi se stejným problémem. Ten potom musí založit duplicitu

Děkuji.

 Magnetto  
2016-05-01 12:28:29

Znovu aktualizuji postup pravidel. Jelikož mi denně zvoní telefon a nejen můj, s tím, že spousta z vás žádá o radu, sehnání dílů a podobně, nebudu již radit a nic shánět nikomu kdo nemá řádně vyplněný profil o vozidlo a další informace k němu. Jasně je nastavené pravidlo, že v případě nesnáze jsem ochoten pomoct s profilem tak s problémem (pokud znám nebo tuším řešení) ale něco za něco. Již nebudu pátrat po tom co máte za vozidlo, jaký rok, jaký motor, jaký VIN a jaké jsou další údaje.

Pokud chcete mě nebo někoho jiného kontaktovat a poradit se, ošetřete svůj profil a máte cestu volnou. Věštecké koule nemáme a hlavně, lidé kteří takto udělali mají vždy přednost. Děkuji za pochopení.

 Magnetto  
2016-06-22 20:04:47

Aktualizace pravidel 22.6.2016 s okamžitou platností: Od této chvíle nikdo z administrátorů nebude upozorňovat hříšníky na své prohřešky vůči pravidlům a ihned uděluje trest hodný činu. Nikdo nebude sedět půl dne u počítače aby psal členům srdceryvné zprávy o tom, že porušil pravidlo a že se mu odpouští jelikož je to poprvé. S okamžitou platností tedy oznamujeme, že pokud uvidíte na svém profilu zákaz přispívání do fóra či CHATu, porušili jste pravidla. V případě, že bude prohřešek opakován či bude natolik závažný že na něj není trest v podobě dočasného "BANu", profil mažu bez upozornění a bez náhrady (VIP...)

Nebude-li zjištěna náprava mezi členy a zhorší se opět kvalita, pravidla a tresty budou zpřísněné více.

S pozdravem váš SUPERADMIN.

 Magnetto  
2016-07-13 10:28:11

Aktualizace pravidel 13.7.2016 sekce "poradna":

Vážení členové našeho klubu. Jelikož se opět začíná množit nepořádek na klubu a to nyní dokonce i v sekci PORADNA které je mimochodem zobrazené a bijící do očí hned z hlavní stránky, musím opět jednat a informovat všechny o detaily k používání této sekce.

Sekce PORADNA je tu k tomu, aby jste získali adekvátní odpověď k problému týkající se právní či technické stránky. Poradna je dle mého názoru nejvíce viditelná a snad nejvíce seriózní sekce na klubu a můžete zde čekat kvalitní odpověď.

Jelikož i tato sekce má svá pravidla, je nutné je dodržovat a jednat tak, aby jste dostali odpověď na otázku.

  • Pravidlo zní: KVALITNÍ OTÁZKA = KVALITNÍ ODPOVĚĎ

Na základě tohoto bych byl rád, kdyby všichni, ti co využijí poradny respektovali a dodržovali pravidla popsaná v "pravidlech" a také v záhlaví samotné poradny při vkládání dotazu.

Tím že napíšete "mám problém s motorem" akorát přidáte práci správci který bude toto muset uklidit a informovat vás o pravidlech.

Pravidla jsou jasně stanovená a tedy s okamžitou platností oznamuji, že v případě nedodržení pravidel v této sekci bude nově nastavena doba trestu za porušení pravidel v "PORADNA".

V obrázcích můžete shlédnout tři příklady jak to má a jak nemá vypadat.

  • Zobrazení nápovědy pro každé pole před zadáním textu / nové otázky
  • Špatné a nepřípustné zadání otázky neslučitelné s pravidly sekce
  • Správné a kvalitní podání otázky do poradny (takto to má vypadat)

Admin.

 Magnetto  
2016-08-09 13:55:14

Aktualizace pravidel 9.8.2016

Zpochybňování úkonů administrátorů klubu je zcela nepřípustné! V případě, že nesouhlasíte s uděleným trestem nebo vám byl udělen z vašeho hlediska neoprávněně apod., kontaktujte některého z administrátorů k prošetření celého případu.

Pokud bude trest udělen neoprávněně, bude nahrazena celá věc dle domluvy - v opačném případě bude trest navýšen o jistou délku až smazání profilu.

Pamatujte, že slovo admina je na klubu konečné.

 Magnetto  
2016-10-23 12:22:13

Dámy a pánové. Jelikož se nám v poslední době navyšují počty duplicit a celkově tvorba nepořádku na klubu, jsem nucen navýšit s okamžitou platností odměny za porušení pravidel.

Příkladem:

Za první porušení pravidel a tedy třeba založení duplicitního tématu (bordelu který po vás musí někdo uklidit) nebude již trest v podobě zákazu přispívání na fórum 24 hodin ale rovných 168 hodin (7 dní).

Nebaví mě uklízet každý den více a více nepořádku. Místo toho bych mohl vymyslet nějaký super článek a ne se tu zabývat tresty.

Pro ilustraci se zajděte podívat na přátelský klub Mercedes Benz. Stačí najet na jejich fórum a podívat se jak má klub a pořádek na něm vypadat. Jednoduše napsáno, tresty budou do odvolání vyšší dokud se nezačnou dodržovat pravidla v takové míře jako se začali porušovat.

Tady je příklad: http://mercedesclub.cz a najeďte si na fórum > vyberte model

 Magnetto  
2016-10-25 21:16:44

Aktualizace 25.10.2016 21:14

Všichni, opakuji všichni, prosím běžte velice kladně komentovat a hodnotit (pouze číslem 10) fotku která je v linku níže.

http://www.mazdaclub.cz/u...mages_category.php?id=480 Jedná se o fotku uživatele "Fishbone5110"


Odpovědět