Fórum - Téma


Povinné ručení.


Fórum Pokec všeobecný Povinné ručení.1  2  3

2010-02-13 18:40:20

Nazdar Taurusáku.

Už jsem s tebou dlouho nepokecal.Právě proto,že mě znáš zak je ti jasný,že nejsem ten typ co by do někoho vandroval.Rozhodně si to ale taky nehodlám nechat líbit.Jak říkáš.Pomáhejme si a v tom duchu jsem sem dal onen odkaz na levné pojištění aby ti,co nemají zbytečný nemuseli zbytečně cálovat a místo toho aby jim zbylo víc peněz na samotné auta.Myslel jsem to dobře.Pokud sleduješ diskuzi tak onen pán "B" jako reakci napadl věrohodnost a jako vždy o všem věděl víc než ostatní a opět rejpal.Viz "oblíbenec"Už jsme spolu jednou něco řešili a nebylo mu blbý mi psát interkou a navážet se.Takže pokud někdy bude nějaký sraz tak bych ho tam potkat nechtěl.Podle mě to není opravdový člen mazdaclubu ale pouze majitel auta stejné značky ale vlastnostma se sem naprosto nehodí.(Toť můj názor)Mám raději lidi jako ty,co sháníš díly a pachtíš se s autem které ON by dal jistě do šrotu neboť je to pod jeho úroveň.Cluby jako tenhle by měly být o vzájemné pomoci,o radách a lásce ke značce.Ne jen vlastnit ono vozidlo,se vším jezdit do Německa do servisu a tady na stránkách machrovat.Myslím,že chápeš co jsem tím chtěl říct.Opravdu mám raději studenta,který má tu odvahu a rozebere si motor a když neví kudy dál tak si dá dotaz na club a myslím,že většina zde působících lidí ráda poradí a pomůže.To jen na vysvětlenou jak to vidím já.

No a jinak.Co mazda?Už to máš v kupě?Ono v tomhle počasí se toho asi moc nedá dělat co?

Já jsem taky na sračky.Před měsícem mi nabourali na parkovišti Xedose,týden po tom zase 323F.Tak čekám až bude trochu počasí a mám zase co dělat.Nejvíc mě štve,kdyby tam alespoň nechal lístek za oknem se slovem "Promiň"Je to tady před barákem hrozný.Když tak se taky občas ozvi.Čau Jirka.

2010-02-13 19:17:19

Nezavislej financni poradce dokaze 100% najit nejvyhodnejsi nejlevnejsi reseni.

Pojistovak bude prosazovat jen svoje produkty, pobocka to same, nezavislej poradce nabidne cely trh. Konkurence je velka a to je dobre.

Kdyz fin. poradce dela ve vetsi firme, ktera financnim domum tvori velke obraty, neni problem nabidnout treba 20% slevu i vice, plus exkluzivni podminky, ktere nesjednaji ani na pobocce.

2010-02-13 19:32:40

Zajdo: Jsem stejného názoru, že s primitivem jako jsi ty setkat taky nechci. Na ostatní co jsi tu napsal nebudu reagovat až na jediné a na to psaní tou interní poštou ... když už jsi to nakousl, tak ji zveřejni, aby každý viděl jak se neumíš chovat, když si s někým píšeš soukromě a jak se umíš přetvařovat tady na SKLE ... pokud to neuděláš ty ... klidně to sem nakopíruji já, aby si o tom tvém přetvařování udělali ty, které oblbuješ - opravdový obrázek.

Jinak pokud tě trápí to, že jezdím do servisu Mazdy do Německa, tak si nedělej vrásky - kdybys měl v rodině majitele Mazdy, tak bys tam taky jezdil - nejsem tak bohatej, abych si mohl dát auto do značkového servisu Mazdy tady v ČR. Pokud bys nebyl zaslepenej, tak v jiných článkách třeba píšu o tom, že dodnes mám jedno z prvních autíček - 20 let starou Toyotu a loni na podzim jsem dal sešrotovat Ladu z roku 1976. A pro tebe specielně dodám - na Mazdu Tribute co nyní mám jsem šetřil 10 let a padlo na to i Stavební spoření - takže se srovnej a nedělej ze mě nějakého boháče a ze sebe chudáka a slušného člověka.

A jak už tu někdo psal - ano - každého je věc, kde si pojištění sjedná ... a taky si tu každý může napsat nejen svůj názor, ale i nějaké pro a proti.

2010-02-13 19:51:16

Ještě chci dodat, že lidi co zde přispívají jistě nezajímá to, že se "MÁME RÁDI" a tak příště bych si osobně přál, abys na mě nereagoval ( já na tebe taktéž ) a pokud budeš mít tu tendenci mě psát nějaký milostný dopis ( i já tobě ) - tak rozhodně né sem, ale interkou, kde se dá ledasco vysvětlit a bez toho, abysme se tu dohadovali před všema.

Budu rád, když to budeš respektovat - napiš mě klidně interkou a domluvíme se - já to pak tady rád smažu, aby to nikoho neobtěžovalo.

2010-02-13 20:04:04

Tady to opravdu žije Pokud se tu nikdo nehádá je tu celkem nuda. Není nad to si popovídat s človíčkem , kterého znám ze srazů , ale koukám , že jich tu ubývá. Asi se nechtějí hádat s lidma které v životě neviděli a neuvidí.

Teď nikoho nejmenuji , ale je to tu horší a horší. Proč napadat někoho , když se podělí o svou zkušenost.

2010-02-13 20:06:24

Blueberry Takže nepochopil.Tedy ještě jednou a doufám,že naposled.BUĎ TÝ DOBROTY A JDI SE VYS..T ZA FUKAR.OPRAVDU SE S TEBOU NEMÁM CHUŤ BAVIT ANI TADY ANI INTERKOU.Děkuji.Jirka

2010-02-13 20:08:08

Zajdo - právě jsem ti poslal interku

2010-02-13 20:11:10

Luda Chyba je na mé straně jelikož jsem nabídl ostatním něco levnějšího.Někdo to hold musí vždy napadnout a prosazovat své.Lidi jsou různí.Bohužel.

2010-02-13 20:13:53

Zajdo - halooo - máš nepřečtenou interku odemne

2010-02-13 20:14:16

Můžeš mi říct proč?Nehodlám ji číst.Myslím,že jsem to tady napsal dost jasně a česky.Prostě chci mít od tebe klid.Nic víc.Nic míň.Dokážeš pochopit a vyhovět tak jednoduché věci?Dál už nebudu ani reagovat na tvé reakce.Prostě Blubery = vzduch. Tečka.

2010-02-13 20:19:12

k těm slevám. kdo trochu sleduje dění, tak ví, že s těmito převratnými slevami přišli i mnohé autobazary. k těmto cenám, jak bylo napsáno výše, se dostanou stejně jako mnozí finanční a pojišťovací poradci na základě "množstevní slevy". o nic jiného u nich nejde, a proto jsou oproti "kamenným" pojišťovnám levnější. jen u obou nám trochu chybí servis, který máme, pokud jsme měli tu možnost, využít služeb známého, prostě když je problém (nejen s povinným) tak vždy perfektně poradí, pokud si není jistý, odpověď zjistí, narozdíl od mnoha linek, kde vždy narazíte na jiného brigádníka, který má před sebou manuál a nakecá cokoliv, mnohdy se odpovědi liší a pak člověk neví, co dělat

2010-02-13 20:21:02

Zajdo: Musím ti to tedy napsat sem

Psal jsem ti:

2010-02-13 20:06:47

Hezký večer - co kdybysme zakopali válečnou sekeru a vše co nesouvisí s tématem pojištění smazali či upravili tak, aby to ani jednoho z nás neštvalo?

Pokud budeš chtít odpovědět a nějak se dohodnout - budu rád.

Ahoj Petr

2010-02-13 20:28:10

k tematu: da se udelat flotila - vice povinnych ruceni napsanych na jednoho pojistnika. Zde se da dosahnut maximalni slevy 50%. Coz je jedna z vyhod, ale jako vzdy - ma to i nevyhody.

k tomu co tu vedete mimo tema - uz ani slovo - reste si to jinde. Ale sem uz to nepiste!

2010-02-13 20:31:20

Marabu: Já to mám tak, že jsem pojistky u jiných pojišťoven zrušil a naházel to do jedné pojišťovny ( auta, byt, pojistku na blbost, pojištění společenství, atd. ) a mám pak taky slevy jako hrom než kdybych byl single - což je další z možností jak si udělat levnější pojištění.

2010-02-13 20:38:16

jj, treba koop da slevu 15% na dalsi majetove pojisteni, kdyz uz u nich jedno mas. Ale zase treba csob ma na pojisteni domacnosti lepsi podminky. Generali zas vetsinou ma nejlepsi podminky pri pojisce "na blbost" - odpovednost za skody v zamestnani. Ale ta sma pojistka, ktera se vztahuje na soukromy zivot (ne na zamestnani a na skody zpusobene provozem vozidla) byva soucasti pojisteni domacnosti. Takze je to o onformacich a o propoctech. Nejen u majetku, ale i u zivotek, investic, hypotek...

Ale casto je to jak rikas - ta "mnozstevni sleva"


Odpovědět

1  2  3