Fórum - Téma


Policie v akci


Fórum Dopravní přestupky Policie v akci1  2  3  4  5

2009-05-18 21:31:06

Jo a jeste jedna otazka...proč mají automobilky zájem na tom, stavět superrychlá auta? že by proto, že je o ně zájem? To svědčí o lidech...já jsem řidič "amatér" ale myslím si, že na to, že je mi 19 a mám najeto hodně asi 40 tisíc kilometrů...nejčastější trasy po dálnici na vídeň, bratislavu, vyškov a jízdu po jm kraji, vím co tu jezdí a dost mi to vadí, upřímně

2009-05-18 21:38:00

F.Luker: Já bych ještě k tomu dodal - Kdo má zájem o super rychlá auta? - jaká sorta lidí?

2009-05-18 21:49:16

Ale na co jim to je? Já to nechápu. Já jel 180 jednou v životě a to když mi vezli tatu do nemocnice když zkolaboval...jinak nejezdím pořád 130, spíš jezdím 120:-D jezdím tak s Mazdou 62GE, 1,8i za 6,2litru na 100km Dát majiteli většiny Audi BMW a spol do ruky auto staršího data výroby, bylo by po nich po pár kilometrech. Ted sem se nasmal. Jel sem do Breclavi a za mnou hovado s Audi(kombi) minimálně 180...předjel mě a sjel na břclav...já taky...a jel sem k lidlu stejne jako on...ten pitomec minimalne pet minut parkoval...tam nemohl najet:-D

2009-05-18 22:13:53

to F.Luker: Pro tyhle pitomce už dělají parkovacího asistenta, kdy jim auto samo zaparkuje ...

2009-05-18 22:17:59

další diskuze?? Ok může být... zkus vysvětlovat třeba pozůstalému po oběti autonehody že policie a soudy a český zákony jsou skvělý... pokud to dokážeš máš můj nehlubší obdiv a respekt takový lidi taky znám a věř mi že mají na problematiku podobný názor co já.

To samý třebas kolega cuir... kterýmu jistý člověk sestřelil auťák do kterýho nasypal x tisíc... tomu taky vysvětluj jak policie apod pracují skvěle... dalších lidí můžu napočítat třeba x... u nás se vždycky neřešej ty důležitý věci... proto upozornuju na polopravdy a nesrovnalosti... například tímto tvrzení.. ale to je jedno..

jinak o svých zkušenostech z minulosti apod pokud se nemůže vyjádřit druhá strana se nemám potřebu veřejně vyjadřovat... takže jedině osobně

HOWGH

2009-05-18 22:26:23

To je určitě na delší diskuzi...neznamená to, že s tebou nesouhlasím, to určitě ne. Práci policie nechválím úplně...ale o tom třeba zítra, dneska se učím češtinu na maturitu:-D

2009-05-18 22:28:28

jasný v pohodě...

jinak tomu ještě dodám.. jezdím šest let.. z toho skoro 4roky jsem řidičem z povolání, najeto cca 100tisíc km a za tu dobu pouze jediná pokuta.. 200kč za to že jsem neměl u sebe náhradní žárovku kterou bych si v potkávácím světle vzadu na místě vyměnil sám... pokutu jsem bez odmluv zaplatil to proto až se tu zase začne někdo rozkřikovat co jsem za piráta silnic

2009-05-18 22:38:31

to Hans.626: Můžeš mě vysvětlit co má společného pozůstalý z autonehody s policií, soudem a českými zákony? - můžeš být konkrétní?

Proč sem taháš Cuira? ... jeho případ neznám a ty rozhodně taky ne a usuzovat pravdu či nepravdu z toho co ti kdo řekl? - to nemyslíš vážně. Přesně tímhle co jsi napsal spadáš k těm " všeználkům " od půlitru piva co všemu rozumí a když se zaptáš na konkrétní věc, tak ji v tom lepším případě neví a nebo v tom horším ti začnou nadávat.

Na závěr píše o tom, že se k tomu nemůže vyjádřit druhá strana - fajn to je pokrok a proto nechápu odkazování na Cuira a "další lidi" co znáš ... každá mince má 2 strany a nelze usuzovat podle názoru jednoho ( ukřivděného ).

2009-05-18 22:43:33

úplně jednoduše... pokud za to co provedl dostal naprosto směšný trest, neseberou mu ani řidičák a může vesele jezdit (potenciálně zabíjet) dál. Vrahy trestáme směšnými sazbami ale za prkotiny dáváme pálky jako kráva. Jak typické pro tuto zem.

Cuira?? No protože má třebas s touhle problematikou mnohem víc zkušeností než polovina lidí tu... ale to je jedno.

Hospodský řeči?? Urážím někoho snad?? Že jsem si nevšiml... upozorňuju jenom na to že to není všechno tak růžový jak popisuješ a třebas já policajta v hlídkovým voze kterej dohlíží na bezpečnost provozu už neviděl ani nepamatuju... a že jezdím teď sakra hodně. Zato prase za volantem potkám každý den hned několikrát, dá se počítat na desítky. A policajt nikde žádnej. Že by chyba v matrixu??

a dost tohle nemá cenu, to je fakt nekonečná debata.

2009-05-18 22:44:05

to Hans.626: Nemyslím, že konkrétně o tobě tu někdo psal, že jsi pirátem silnic ... jistě to bylo vždy míněno obecně a né konkrétně. Pořád se jen motáme okolo toho jestli si čecháček může dovolit porušovat zákony či je obcházet, když se mu to hodí a když se mu to nehodí, tak dodržování zákonl po jiných zase vyžaduje.

Víš - jak jsme se bavili o tom Yarisu co jel 155 km/h a policie ho naháněla po dálnici ... tebe to pobuřuje a mě to přijde správné. Je to jako kdyby jsi pronajímal byt a jednou ti nepřišla splátka za pronájem - určitě bys po nájemníkovi žádal zaplatit splátku, tak jak jste se dohodli ( uzavřeli spolu smlouvu ). Určitě bys nemávnul rukou a neřekl si: " pche - kvůli pár tisícům nebudu dělat dusno ".

2009-05-18 22:47:23

To Blueberyy: KLid, tu na tech pár řádcích nedokáže přesně vystihnou to, co chce řít tak, aby bylo zřejmé, jak to myslí. Povidam, tohle je nevdecny tema na moc dlouhou diskuzi ve ktere je potreba pocitat do peti nez neco reknes. Ja bych tomu dal pro dnešek tečku...Nic není dokonalé...! A jedna prosba: Nehažte všechny do jednoho pytle! Ať už policajty, "závodníky", kamioňáky nebo motorkáře, protože jak se říká: "černá vždy bílou překrývá". Dobrou noc!

2009-05-18 22:48:22

to Hans.626: Podívej - na směsné tresty mám stejný názor jako ty, ale kdo uděluje tresty či odebírá ŘP? ... jsou to snad uniformy na ulici? ... jsou to Magistráty měst či soudy a ty jednají podle zákona. Kdo tvoří zákony? ... policajti, soudci, úředníci z Magistrátu? ... zákonodárci - takže tam se obrať a jim nadávej ...

Jak už jsem psal - nebydlím s tebou v tvém městě, tak nevím co ty vidíš - já je vidím docela dost a v noci o víkendu po půlnoci ve městě snad jezdí jen taxíky a poliši.

2009-05-18 22:50:22

v pohodě, tak jsem to ani nemyslel... ale jen na upřesněnou... abychom nedošli mylným závěrům.

ano mě to třeba pobuřuje proto že ten člověk nikoho nezabil... a mezi náma jezdí i ti co zabili... a řidičák mají vesele dál.. víš to mě se..e a dost... protože ten vrah může sejmout tebe,někoho z tvých blízkých, mně... prostě kohokoliv... tyhle svině se budou spravedlnosti furt jenom vysmívat a jiní lidi za méně závažný přestupky budou tvrdě platit... a to mi vadí a hodně.. média budou moralizovat za p..oviny... a nad tímhle nikdo nic nenapíše, jedinej článek jediný slovo kvůli cenzuře která u nás prostě je... a kvůli tomu všemu mě někdy ani nebaví jezdit už.

2009-05-18 22:52:58

ještě jedna malá poznámka: výjmečně, opravdu zcela vájimečně s tebou, blueberry, nesohlasím. To přirovníní je neadekvátní. Je to otom, že pokud by ten pták s tím Yarisem zastavil, vzali by mu ze dva bodíky a dostal by prá stovek pokutu,ale on ten hňup ujížděl a o to tady jde. Oni ho třeba chtěli jenom "zdrbat" to nevíš...navíc jede-li yaris 150, je to vcelku nebezpečný bo to není auto na vysoký rychlosti...třeba když jede M6 150, je to ok, sedí na silnici jak přibitá,ale Yaris ve 150, nezkušený řidič, stačí zajíc u krajnice a může tu byt katastrofa...

2009-05-18 22:54:42

no právě.. v týhle diskuzi jde o víc paradoxů naráz ale to bych už asi neřešil...u nás je tohle kocourkov a je to hlavně o lidech... a je jedno jestli jsou to cajti, kamioňáci, motorkáři... dycky se najde zm..d kterýmu bude všechno procházet... ale u nás asi už lépe nebude, nebo tomu nevěřím prostě

2009-05-18 22:55:54

"a kvůli tomu všemu mě někdy ani nebaví jezdit už"...souhlasím,mě taky ne, a to řízení je moje nejoblíbenější činnost, zamiloval sem se do "kolečka" jak se říká

2009-05-18 22:57:19

to Hans.626: Hele Hansi - tak to jsem na stejné vlně jako ty. Vrazi či potencionální vrazi za volantem mě nenechávají klidným. Nechápu jak může člověk co 4* dostal od soudu zákaz řízení a maření úředního rozhodnutí dále sedat za volant ( někde jsem tu taky hodil odkaz - možná v jiné diskusi ). Pokud sedne podruhé za volant ořatej, tak má jít rovnou do basy a né že tam jde až po páté - bohužel i kdyby se stavěli všechna benga na hlavu, tak o tomto rozhoduje státní zástupce a soudce.

2009-05-18 23:00:35

to hans-626: Píšeš, že to je o lidech - JE to máš pravdu a co nejdříve by měl zákonodárce přijít s něčím razantním, aby se češi chovali na našich silnicích stejně jako když přejedou "čáru" na západ.

Mě to přijde, že co Čech to SCHIZOFRENIK - v ČR sobeckým a arogantním prasetem a v Německu slušným, pohodovým a klidným šoférem.

2009-05-18 23:01:18

no právě a jsme u toho.. chyba systému... ale o tom se nedočteš... až posléze... novinky apod servery tohle zatajujou protože se to příliš "nehodí do krámu" takže se masíruje veřejnost tímhle tím. Ale je to občas paradox proto jsem se ozval.

Já bych za tohle neposílal snad ani do vězení ale ROVNOU SEKAL.. no ehm jak to říct slušně... momentálně mě ten správnej výraz nenapadá, kdyžtak mně někdo doplňte

2009-05-18 23:02:58

to F. Luker: O něco výše jsem psal o tom, že jet s Yarisem 150 není jako jet 150 s Farrari ... ale chápu, že číst celou tuto diskusi je na hodiny ... jinak samozřejmě souhlas, protože přesně tím čím argumentuješ jsem argumentoval taky ( někdy ze začátku diskuse )


Odpovědět

1  2  3  4  5