Fórum - Téma


Policie v akci


Fórum Dopravní přestupky Policie v akci1  2  3  4  5

2009-05-17 10:11:00

Tak jsem si dnes přečetl článek, který mě zase po dlouhé době potěšil. Opět zase krok správným směrem.

http://www.novinky.cz/kri...ala-hlidka-v-passatu.html

Nejvíce mě pobavila ta část o tom řidiči co objel po spáchání přestupku hlídky v Starých Hamrech a po zastavení u svého domu mu na "zahradě" přistál policejní vrtulník

2009-05-17 10:14:43

jsme jednoznačně pro takové akce velká pochvala policii

vybrali celkem slušně na pokutách, takže náklady na akci se snad vrátili a o to jde.

2009-05-17 10:17:30

to se jim povedlo...Mondiemu zase stoupne hrebinek ( je to pilicista )

2009-05-17 10:20:39

to miláčci: Tady nejde ani o to kolik vyberou, ale že ty "chytráci" co si dají do auta antiradar už jsou zase zranitelní, kdy neví, kdo se na ně z vrchu dívá

Každopádně co jsem četl od autora článku, tak vybrali 50 000,-Kč ( předpokládám, že v hotovosti ), protože dále se píše o kontrole 530 vozidel, kdy pod kontrolou si představuji zastavení pro přestupek a jeho vyřešení, kdy další peníze půjdou z nezaplacených pokut na místě či ze správního řízení.

Každopádně klobouk dolů a jen takových akcí více. Nejsmutnější je totiž na tom to, že většinou bezohlednou, sobeckou a agresivní jízdu odprdne někdo, kdo jede slušně a bezpečně.

2009-05-17 10:24:04

o ty finance jde taky, proč by na akci, která je buď na špatném místě, či se policistům nechce a čtou si noviny, měli doplácet daňoví poplatníci?? Proto je i důležité, aby se akce zaplatila.

2009-05-17 10:31:03

Máš na to strašně zkreslený pohled - policisté by vybrali třeba miliony kdyby na to byly zákony - když mohou dát "směšnou" pokutu tak vyberou málo. ( Pokud jsme se jen nepochopili tak sorry )

A daňový poplatnící? - myslím, že daňového poplatníka by mělo pálit především to, že policie za naše daně dubluje pořadatelskou službu na fotbalech či koncertech feťáků, atd. To mě osobně vadí mnohem více. Jsou to soukromé akce, kde je vstupné a zisk a my ( poplatníci ) platíme z daní ochranku ve formě policie. Na fotbal nechodím, na nějaké feťácké akce do lesa taky nechodím, tak nevím proč bych měl jako daňový poplatník za takové akce z daní platit. Naopak po silnici jezdí 99% daňových poplatníků, tak tam si policii rád zaplatím.

Toť jen můj názor - rozebral bych to mnohem podrobněji, ale to bych se upsal

2009-05-17 10:38:17

zkreslený???? proč? myslíš že nás neštve fotbal a další věci na které platíme?? ale to není předmětem této diskuse. takže to zkresluješ ty! V RÁMCI SVÝCH MOŽNOSTÍ vybrali hodně a to je dobře! Toto chválíme! často potkáme policisty, kolem kterých jezdí prasata a oni si čtou noviny. To nás štve ještě více, když mají možnost vybrat pokutu a neudělají to. Ale to už se diskuse ubírá jiným směrem, takže z5 k tématu a nezahánějme to do extrémů!!

2009-05-17 10:41:25

platit budu uplne stejne at pracujou nebo se flakaj, takze tohle mi uprimne naprosto fuk. co mne osobne vadi, jsou statni podniky, ktery kdyz dostanou pokutu, platime to my....

2009-05-17 10:45:28

S T O P policejním PASSATUM! Až je potkám, tak to bude průser :D

2009-05-17 10:47:48

Jak jsem psal výše ( sorry jestli jsme se nepochopili ), ale dodám - ještě jsem neviděl policistu v autě při dopravní akci co by si četl noviny. A pokud náhodou ty noviny opravdu četl ( jistě jsi viděl, že to byly noviny a né třeba nějaká příručka k pokutám ), tak nezapomeň, že i benga jsou lidi a kromě toho, že taky musí jíst, pít a kálet, tak mají za tu jejich službu nárok na přestávky a třeba měli v tu dobu přestávku ( v případě, že četli noviny ).

Jinak zpět k tématu - jsem zvědavej, kdy zase nějaký rádoby právník či šťoural začne napadat, že používat vrtulník k nahánění chudáků řidičů je nejen drahé, ale i protiprávní, atd. To je jako na Nově ukazovali toho "právníka" co se v Praze oháněl tím, že pokutu nezaplatí a ještě dá k soudu městské strážníky a primátora města Prahy, za to, že pokutují řidiče za rychlost, když nemají schválenou značku. KURWA - takový právník by měl vrátit diplom, protože když jede nepřiměřeně, tak porušuje zákon a pokud ho pokutoval strážník, který neměl schválenou dopravní značku ( zona měření ), tak tyto značky jsou v Vyhlášce což je nižší právní předpis podřízený zákonu, kde je to jasně napsané i s výši sankce za porušení.

2009-05-17 10:52:36

to Vi.tO: Trošku do tebe zašťourám - pokud jezdíš tak, že nedodržuješ co máš a ohrožuješ ostatní, tak už aby jsi toho Passata potkal ( tím netvrdím, že jezdím vždy 50/90/130 , ale snažím se) ...

2009-05-17 10:54:07

Velice zajímavá akcička PČR. Zajímavej nápad to se musí cenit. Rozhodně jsem pro to, aby takové akce byly častěji. Co mě fakt pobavilo jak si doletěli pro toho co se jim vyhnul

2009-05-17 10:54:28

policisté byli viděni s novinama 3x během 1,5hodiny, ale mohla to být příručka k pokutám (zajímavé, že policejní příručky se jmenují BLESK ) je to hezký nápad. Doopravdy to byl blesk........ a na přestávku je to taky dlouho, ale dopřejme jim to. Ve výše uvedeném případě se vytáhli a to je super. Když jsme u těch pochval, pochvalu zaslouží i dopraváci, kteří dojeli k mé nedávné nehodě s naším efkem. Byli to doopravdy profíci, kteří měli přehled a fakt se ve svém oboru vyznali!! a vyřešili to k mému prospěchu, patří jim díky.

A ktěm co se vykrucují není co dodat, pokud něco spáchám, musím nést odpovědnost.

2009-05-17 10:57:05

Horysmann: chtěli bychom vidět toho frajera, prvně jak si myslel, jaký frajer a nevíme co ještě a následně, jak mu vedle baráku přistává vrtulník.......

2009-05-17 11:01:10

miláčci: zajímavé, vy jste vždy a všude a o všem víte a to vždy nejlíp - takovíé štěstí bych chtěl mít také.

blueberry: Souhlas, všichni jsou lidi a i jákdyž nemám v práci co dělat tak jsem třeba zde na klubu a nejsem zdaleka jediný, proto nevidím nic špatného na tom, že když policisté sedí v autě a nemají co dělat tak proč by si nemohli číst noviny? A kdo ví, třeba měli polední pauzu nebo svačili tak si u toho početli - ale on se vždy najde někdo kdo to rozmázne a začne dělat z komára velblouda. Myslím, že by se měl každý podívat nejdříve do svého svědomí a než začne takovét ověci tahat mezi ostaní. Pevně sdílím tvůj názor.

2009-05-17 11:01:25

OK - nebudu se s tebou přít, ale jestli ty benga četli 1 a 1/2 hodiny Blesk, tak ho asi uměli i nazpaměť, protože v tom "sračka časáku" není nic krom fotek a reklam .

Jinak k té pracovní době všeobecně: když vidím kolik lidí v pracovní době surfuje na netu, chodí každou hodinu kouřit či dělá jiné věci, tak bysme neměli nikomu nic vyčítat a sáhnout si každý do svého svědomí, jestli sami pracujeme tak jak máme

Každopádně bomba nápad s tím vrtulníkem

2009-05-17 11:05:56

no comment......

2009-05-17 11:07:01

to Diakon: díky za podporu ... ono se to těžko hodnotí, ale co mě vždy může nakrknout jak někdo někde vytáhne fotku jak třeba benga stojí na přechodu či na chodníku a hned jsou toho plné noviny a články jsou o tom jak jsou benga prasata a že určitě jeli na svačinu, atd. V pátek jsem byl svědkem třeba toho, že policajti stáli na chodníku před sazkovou kanceláří - blb a bezmozek by mohl takové auto vyfotit a hned napsat, že si ty policejní prasata jeli jistě v pracovní době vsadit....no a dnes jsem se dozvěděl, že ty policajti si tam nejeli sázet, ale že tam bylo loupežné přepadení a zajišťovali tam stopy - jenže tohle bezmozka nezajímá a hned si udělá svůj úsudek.

Doby, kdy ( možná ) policajti jezdili na maják na svačiny ( jak se o tom vtipkovalo ) jsou beztak dávno pryč, protože 80% policejních aut má zabudované GPS, které sledují úplně všechno včetně majáku, atd.

2009-05-17 11:10:40

blueberry: Tak tak, už jednou se tu objevila fotka jak benga stojí u nějaké vysoké školy na chodníku a někdo je tu kritizoval za to co si to dovolují atd, ale kdo ví, třeba měli nějaký prýpad nebo k nečemu jeli a tak to chápu. A i kdyby toho využili - opět to jsou lidé a kdo z nás když má v práci možnost něčeho využít tak toho nevyužije - třeba si něco pro sebe občas nevytiskne, něcio si nevezme, něco si nevyrobí nebo tak. Jso to lidi jako každí jiní, mě taky občas nasere pokladní v obchodě, úřednice napoště, úředník na úřadě nebo i policajt nebo kdokoliv jiný - prost to jsou lidi a nechápu vůbec významy takovýchto diskuzí.

2009-05-17 11:17:58

to Diakon: Tu diskusi jsem založil já .... ale měla směřovat trošku jinam - k tomu článku co jsem hodil odkaz


Odpovědět

1  2  3  4  5