Fórum - Téma


odřený zaparkovaný auto - SPZ a foto vi


Fórum Pokec všeobecný odřený zaparkovaný auto - SPZ a foto vi
2011-05-23 15:33:34

o víkendu mě přes noc odřel jinej parkující řidič zaparkovanou M6 - odřený je jen roh zadního nárazníku - zjistil jsem to ráno a auto viníka tak pořád bylo zaparkovaný ( asi si toho nevšimnul) SPZ a foto auta viníka mám ( z fotek je viditelný, že to byl on - jeho auto je zaparkovaný šikmo do parkovacího místa a asi jen 3-5 cm od mýho auta) - podle SPZ si umím najít pojišťovnu viníka, ale co dál - máte někdo zkušenost?

co jí vím tak může na jeho pojišťovně vymáhal škodu, když doložím foto, ale on to musí nějak celý uznat, že to je jeho auto atd. - nevíte k tomu podrobnosti?

díky

2011-05-23 23:53:47

mas stastie, ze si to nafotil...

ja ked rizikovo parkujem, tak telefonom fotim ako parkujem, a ake su auta vedal mna. potom uz iba skontrolujem ci pribudli skrabance. aj ked mam havarijnu poistku, tak nerad vidim chujov na parkovisku a snazim sa parkovat dalej kde je prazdno, kedze sa nikomu uz nechce chodit peso.

dobre to pories

2011-05-29 14:23:40

něco podobného se mi také stalo ... na nárazníku byl i lak vedle stojícího auta ... no, zavolal jsem policajty, ti přijeli, nafotili si to ... a řekli mi, že pán je známá firma (auto měl neskutečně omlácené), ale že s tím bohužel nic neudělám ... pokavaď ho nechytneš když se to stalo, tak máš prostě smůlu :/


Odpovědět