Fórum - Téma


odpojeni radia od kabelaze ...


Fórum 6 GG / GY odpojeni radia od kabelaze ...

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 6 GG / GY  |  Naše vozidla2010-01-20 17:51:44

cau lidi,

predem upozornuju ze jsem cerstvy fungl novy majitel, a ucastnik fora, takze se omlouvam za neznalost ... je celkem dost hodne mozne, ze tady odpoved na moji otazku uz zaznela, ale .... nechce se mi to vsechno cist, je tady toho celkem dost :o)

taakze, mam M6 2006 s CD s menicem a BOSE a v podstate jeste ani poradne nevim co vsechno ... muj problem je ze chci namontovat BT handsfree, coz je v pohode, v pohode vidim i rozebrani pristrojovky (stredniho panelu)

coz vidim jako jediny problem je ... kodovani autoradia, k autu mam sice metrak dokumentace, papiru a kdo vi ceho, ale kod radia jsem tam nenasel a nerad bych pak nasledne resil problem s odkodovanim

tak se radsi ptam. .... chce autoradio po odpojeni od kabelaze nejaky kod?

a jeste jedna vec pro super zdatne rozebirace ... je na radiu nejaky mutovaci vstup??

Diky moc za pripadne odpovedi

mejte se

2010-01-20 22:53:36

Pokud není na radiu kod zadaný, teda pokud ho tam při každem vypnutí nemusíš zadávat , nebude ho radio chtít ani po odpojení, pokud ano, zadáš ten co dáváš vždy.

Mam taky DC na 6 cedeček, BOSE..Jinak je na zadní části nejaký výstup, ale k čemu slouží, nevím, možná na přídavný měnič CD..........

2010-01-27 19:16:35

Ahoj Tome. Radio zádný kod nemá. Měnil jsem celou přístrojovku a bez problemů. Akorád mám obavy, že žádné handsfree tam sám nenamontuješ. Mám bosa s navigací, měl to rozdělané autoelektrikář a jen kroutil hlavou. Všechno je propojeno se vším. Nechtěl do toho vrtat. Kámošovi se v tom někdo vrtal a od té doby mu nejede zesilovač na subwoofer. Samotný jede. Ta elektrika u M6 je zakletá. Potom dej vědět, jak to dopadlo.

2010-01-27 19:42:30

Radio BOSE kod má, ale pokud není nastavený, není co řešit. Je na každým, jstli si ho tam zadá a bude používat.

2010-01-29 09:17:13

To Ríša - jak píšeš o kámošovi co si odvařil zesilovač od subu při rozdělání palubky a rádia - tak to nechápu - zesilovač od BOSE je přece pod sedadlem spolujezdce - nebo se mýlím?

Mara

2010-02-06 10:09:36

Neodvařil si zesilovac. Zesilovač samotný jede. Problem je v tom, ze mu tam nekdo připojoval hansfree a tzn napojit se na nějaké káblíky. A od toho pripojení mu nehraje v audiosystému. A nikdo neví, čim to je.


Odpovědět