Fórum - Téma


Nové rádio hraje divně..


Fórum Technický koutek Nové rádio hraje divně..
2015-05-05 15:00:45

Zdravím,

cca 2 týdny zpět jsem koupil a vyměnil středový panel bez cd a kazeto přehrávače za nový s nimi. Vše jsem zapojil i udělal správně (podle návodu), ale nejsem moc spokojený. Přehrává sice jak cd, tak kazety, ale kvalita zvuku není nijak extra dobrá (předtím byla určitě lepší) a hlavně mám problém s hlasitostí - totiž ve starém rádiu jsem poslouchal na volume 10 a teď poslouchám na maximálních 33 a je to stejně potichu jako na starém na 10.. Chci se zeptat, jestli někdo nemá podobnou zkušenost, popřípadě radu jak to vyřešit / zda to nemůže být v nějakém nastavení, atp.. Předem díky za rady.

(Fotku změny mám na profilu, kdyby to k něčemu bylo)

EDIT:// Jedná se o mazdu 6 (1 generace - rok výroby 2003) - vzhledem k tomu, že jí mám jak na profilovém obrázku, tak na profilu (odkud ji opravdu nehodlám mazat) jsem myslel, že není třeba znovu psát... a nač být hned tak agresivní, stačilo napsat v klidu.. + taky mi je divné, že zrovna když napíšete o možném zmizení fotek, tak opravdu zmizí (děkuji za vymazání..)

2015-05-05 15:13:02

stiffycz: nepíšeš na jakém autě, jaké rádio jsi dával, nic. nejsme věštci pokud jsi dával origo, tak jsi založil duplicitu a děláš tu bo..el

fotka patří tady, časem ji z profilu smázneš a celé vlákno bude na


Odpovědět