Fórum - Téma


Nové policejní auto


Fórum Dopravní přestupky Nové policejní auto1  2

2008-11-28 08:17:31

Až tu káru uvidíte v3 ráno, jak Vás kasíruje za to že jedete 54km/h před koncí obce tak Vás to přejde. Ono když se člověk nedostane ke státní, tak najde uplatnění alespoň u městské, že? Takže znovu říkám, městská policie byla zřízená primárně k jiným účelům než jezdit s loktem vytaženým z okýnka a mít kolty proklatě nízko. Tím obecně nemám nic proti těm lidem, spíše proti systému, který se jaksi změnil v to, kterak vybrat do obecní pokladny co nejvíce. Viz můj poslední zážitek pro změnu z HK, zhruba tak 80ti letá babička, se stejně starým dědečkem zastavila svoje pidiautíčko v Hradci před nemocnicí. Bohužel svými maxi 12" koly na jedné straně zasahovala do místa kde začínala značka zákaz zastavení. O kousek dál stáli měšťáci, čekali docela dlouho než se ti staří lidé vysouklai ven a když babička odtáhla dědečka za rok. Pak kluci vyskočili z pickupu a rychle nandali botičku.

Líbil by se mi poněkud jiný scénář, buď aspoň babičku upozornit, ať to trochu posune, nebo je pak chudáky z toho auta vyndat ven a nechat je jít, ale to už bych chtěl asi přiliš.

Takže závěrem, ano, ať jezdí v oktávkách (případně koncernech), nákupní cena byla myslím přiměřená, a jezdí v nich půl národa. Souhlas s tím ať mají v horách 4x4, i s tím ať mají na dálnici kolem 300PS, ale nevidím důvod, proč by měli enormě vybočovat z řady. To by za chvíli mohli jezdit v Hummerech aby budili respekt a daňový poplatník to zaplatí. Respekt se totiž budí hlavně činy, a ty bohužel zatím pokulhávají.

2008-11-28 14:22:48

Auto ako take je supr pre Police. len keby sa tak spickovo vedeli spravat ,a chytat tie prave zlocince .... .Este keby navrhli nieco ako racionalizacie ciest . Odbocovacie pruhy , pripajacie pruhy , a atd.

len tak na margo , s tymi autami ako budu dokazovat ze niekto dal smerovku a isiel v spravnom pruhu na odbocovanie ? alebo niekto niekoho neohrozoval svojou jazdou ? . Podla mna uplne by stacili aj slabsie auta s lepsou technicko sledovacou vybavou ..... tu v SK je vybava aka je , ale co ked ten chudak policajt ma problem dokazovat ze ten nesiel tak ako mal a zapricinil dopr. nehodu , lebo nedal smerovku ?!


Odpovědět

1  2