Fórum - Téma


Nemáte Svět motorů č. 46 ?


Fórum Pokec všeobecný Nemáte Svět motorů č. 46 ?
2007-11-25 17:13:40

Čauky, nemáte někdo náhodou Svět motorů č. 46? Měl by v něm být srovnávací test nové Mazdy 2 a Fabie.

Naši by chtěli nový auto a tyhle dvě patří do výběru (osobně bych fobii nemusel)

Už se mi ho nikde nepodařilo sehnat, chtěl jsem vidět další z názorů na novou M2, jaká je ve srovnání s jinými. Na netu jsem zatím nic moc nenašel. Děkuji

2007-11-26 12:50:02

Svět motorů s testem mazdy 2 a fabie někde mám. Budu se po něm muset podívat. Myslím, že v testu vyhrála mazda 2, ale bylo to dost vyrovnané. Ale záleží na tom, kdo to testuje, protože mi to přišlo, jako by se někdo snažil ukázat fabii jako auto, které se vyrovná mazdě a v lecčem ji i předčí. Třeba mě zarazil velký rozdíl v cenách vybraných dílů. Pokud jde o originální díly, věřím tomu, že na mazdu budou drahé, ale dnes už se spousta dílů dá pořídit o hodně levněji z druhovýroby. Spíše mě překvapily ceny dílů na fabii. Nevěřím tomu, že by na fabii byly tak levné originální díly, kde ceny by byly tak srovnatelné s cenami dílů třeba na felicii. Ty ceny si teď přesně nepamatuji, ale zkusím ten svět motorů najít a podívat se.

Jinak, tady je test mazdy 2

http://magazin.auto.cz/te...mzr-63-kw-jako-pirko.html

a tady test nové fabie

http://magazin.auto.cz/te...rvalcovy-nadstandard.html

a tady jsou testy i dalších aut

http://magazin.auto.cz/testy

2007-11-26 16:17:58

Díky moc, mě právě zajímalo vídět M2 v porovnání s jiným vozem. Testů Mazdičky jsem zatím moc nenašel a když, tak jen takový povídání než se auto začalo vůbec prodávat.

Chci se jít mrknout k prodejci, ale momentálně nám neslouží současný vůz (Opel Vectra ) abych mohl objíždět autosalony.

Mimochodem, děkuji za odkazy. Načtu další informace a až to půjde, udělám si na autíčko vlastní názor. Ale v rodině je v jednom asi jasno - Fobii ne , našim se nelíbí , ale já osobně spíš nevěřim těm motorům ,,Hovno To Pojede"

2007-11-26 18:57:15

já bych mazdu 2 z klidným srdcem doporučil... kdyžtak si ve "článcích" přečti moje dojmy přímo z testovací jízdy... ti možná řekne víc .... co jsem to tak četl, Mazda 2 vyhrála o prsa nad Fobií ve svý podstatě tam píšou jak je ta fabia sice úžasná ale už i oni (kteří vždycky v každým testu preferujou škodovky) museli připustit že na Mazdu 2 nemá... hlavně co se týče jízdních vlastností

2007-11-26 20:32:31

U našich je prakticky jasno, Mazdinka to vyhrává. Myslim že nebejt toho malýho kufru, tak by jí ani nebylo co vytknout.

U mě osobně to má vyhráno už proto, že je to Mazda Prostě

Jen sem chtěl nazbírat co nejvíc informací, než se zajdu přesvědčit osobně - mělo by to vyjít tenhle týden, snad bude náš Opel zase makat.

Bohužel se budeme muset kvůli financím spokojit se základní verzí, ať už se vybere cokoliv. Ale našim to bude stačit, akorát já sem trochu náročnej , na jaře bych rád M6, zřejmě ojetou, víc jsem nenaspořil

Ten článek sem před časem čet, musim pochválit, pěkně napsaný Jsem zvědavej na bližší setkání s M2.

2007-11-27 20:17:16

dík za chválu to si snad ani nezasloužím ... jinak přeju šťastnou ruku při výběru a ať budoucí mazdinky dobře slouží .. obě jsou to moc povedená auta... (jak nová dvojka tak i 6tka GG)


Odpovědět